@diverpl
Nie myślałem, że ktoś z tego indeksu korzysta Zrobione, choć są metody, żeby kółko myszy zaoszczędzić
@Władysław
Nie obiecuję, że to powstanie, lecz napisz chociaż co ta mapa miałaby zawierać. Obawiam się, że nie znajdzie się wiele osób, które rzuciłyby się do poprawiania tegoż. Myślę, że jest wiele ważniejszych spraw do poprawiania.
@tomith
To ja dziękuję osobom korzystającym z tych map. Niektóre chociaż nie powstały na marne
Dzięki Twojemu postowi wycofałem się z pomysłu likwidacji znaków ograniczeń.
Jest okazja (chociaż były też wcześniej), żeby podziękować kolegom, których mocno męczyłem o pomoc przy produkcji wizualizacji. SQ9NIT, balrog-kun - wielkie dzięki
1 - tunnel=culvert (czyli rura pod jezdnią)
2 - bridge=* (różne mostki)
Czyli, praktycznie skrzyżowanie drogi z drogą wodną.
Poprawianie to jedno, ale mamy bardzo dużo niejasnych skrzyżowań drogi ze strumieniem/rzeką . “Keep right” to wykazuje. Ale twój “/w” jest praktyczniejszy.
Dlaczego ten nałożony “szary” kolor jest taki ciemny?
Dawno, dawno temu, kolega marimil przygotował taką fajną wizualizację błędnych nazw jednostek OSP/PSP. http://osmapa.pl/w/fire/qa/
Znajdziecie tam jednostki bez nazwy, takie których nazwa to tylko “OSP”,“remiza”,“straż”. Staram się poprawiać je w miarę możliwości, niestety nie znam tak dobrze terenów poza woj. śląskim i opolskim, żeby wszędzie poprawić dobrze. Może przyłączycie się?
A marimilowi jeszcze raz dzięki za fajną pomoc. Keepright się chowa
http://osmapa.pl/w/zmiany/diff.php pokazuje najnowsze zmiany ale nie ma na tej stronie tej strzałeczki na dole aby przeglądać poprzednie godziny. Aby się do tego dobrać trzeba przez index - wiem leniwy jestem
na mapce z maxspeed brakuje maxspeed:lanes choć nie mam nic mądrego do powiedzenia jakby to zaprezentować.
Czy jest możliwość, aby na w/zmiany/ były pokazywane punkty, które zmieniły tylko swoje współrzędne? Chodzi mi o taką sytuację, że ktoś przesuwa budynek. Zmieniły się wyłącznie współrzędne jego rogów. Sam budynek nie jest oznaczany jako zmodyfikowany, przez co w ogóle nie pojawia się na mapce zmian. Niektórzy nie zadają sobie trudu, żeby skalibrować Binga i zabierają się za przesuwanie “błędnych” budynków. A ponieważ nie widać tego na mapie, to ciężko to wyłapać.
Zrobione, choć nie idealnie.
Wadami mojego (szybkiego) rozwiązania problemu są: pokazywanie punktów poza granicami PL (filtruję po bbox), spora ilość dodatkowych danych (wolniejsze działanie) oraz brak informacji w dymkach dla przesuniętych (przystanek) otagowanych obiektów.
Na razie to musi wystarczyć.
I przepraszam, że nie odpowiadam na wszystkie posty.
No właśnie, kurka, nie jest dobrze. Wczoraj na spokojnie to wymyśliłem a teraz sprawdziłem.
Okazuje się, że mój mechanizm podwaja część nodów. Pod tym przykładowym “przystankiem” bez tagów jest drugi przystanek z tagami (piszę w kontekście obiektów klikanych na mapie).
Muszę jeszcze w to popatrzeć.