Soms twijfel ik weleens aan mijzelf en schrijf ik sneller dan ik denk.
Ik gebruik de “extended presets” van JOSM om de tags van “highway=cycleway” aan te vullen met “moped=designated” bij verplichte fiets/bromfietspaden.
Op het moment stel ik mijn oregon bij tracks in op een interval van 0,01km en zet de tracklog alleen aan wanneer ik over zo’n pad rij. Op die manier krijg ik een track op de oregon met alleen de bromfietspaden erop.
JOSM het ik bij voorkeuren ingesteld op:
-teken lijnen tussen ruwe gps-punten: lokale bestanden
-teken richtingspijlen
-draw large gps points
-kleuren van sporen en punten: snelheid,auto
Het is alleen jammer dat ik de functionaliteit van het bewerken in JOSM nog niet goed snap. Soms heb je een stukje weg dat je zou moeten splitsen om een juiste tagging mogelijk te maken omdat een gedeelte van de weg verplicht fietspad is en de rest is verplicht fiets/bromfietspad.
En soms heb je een stukje fiets/bromfietspad onder een brug dat niet is gemaakt.
Ik heb net de heuvelring in het elsenburgerbos in Rijswijk apart getagt en geupload. Nu ging het wel. De vorige keer dat ik ging uploaden zat er waarschijnlijk een fout in mijn gegevens. Ik ga nu wat kortere stukken tegelijk taggen om te zien of het goed blijft gaan.
Erik