wajak, edytowałem miejsce w sobotę (building, amenity, parking), dzisiaj jest już zmiana.
Natomiast landuse=farmland w innym miejscu (edycja kilka tygodni temu) faktycznie się nie pojawia (ale są za to landuse=residential, building, natural=*)
landuse=forest utworzony również w sobotę pojawia mi się na zoom=15, na zoom=14 go nie ma (lasek całkiem spory, więc powinien być).
Napisz może balrogowi co się nie pojawia dokładnie.
Wniosek racjonalizatorski - czy na w/zmiany dałoby się odwrócić kolejność sortowania tak, aby najnowsze były wyświetlane na górze strony? Kółko mojej myszy byłoby wdzięczne
@diverpl
Nie myślałem, że ktoś z tego indeksu korzysta Zrobione, choć są metody, żeby kółko myszy zaoszczędzić
@Władysław
Nie obiecuję, że to powstanie, lecz napisz chociaż co ta mapa miałaby zawierać. Obawiam się, że nie znajdzie się wiele osób, które rzuciłyby się do poprawiania tegoż. Myślę, że jest wiele ważniejszych spraw do poprawiania.
@tomith
To ja dziękuję osobom korzystającym z tych map. Niektóre chociaż nie powstały na marne
Dzięki Twojemu postowi wycofałem się z pomysłu likwidacji znaków ograniczeń.
Jest okazja (chociaż były też wcześniej), żeby podziękować kolegom, których mocno męczyłem o pomoc przy produkcji wizualizacji. SQ9NIT, balrog-kun - wielkie dzięki
1 - tunnel=culvert (czyli rura pod jezdnią)
2 - bridge=* (różne mostki)
Czyli, praktycznie skrzyżowanie drogi z drogą wodną.
Poprawianie to jedno, ale mamy bardzo dużo niejasnych skrzyżowań drogi ze strumieniem/rzeką . “Keep right” to wykazuje. Ale twój “/w” jest praktyczniejszy.
Dlaczego ten nałożony “szary” kolor jest taki ciemny?
Dawno, dawno temu, kolega marimil przygotował taką fajną wizualizację błędnych nazw jednostek OSP/PSP. http://osmapa.pl/w/fire/qa/
Znajdziecie tam jednostki bez nazwy, takie których nazwa to tylko “OSP”,“remiza”,“straż”. Staram się poprawiać je w miarę możliwości, niestety nie znam tak dobrze terenów poza woj. śląskim i opolskim, żeby wszędzie poprawić dobrze. Może przyłączycie się?
A marimilowi jeszcze raz dzięki za fajną pomoc. Keepright się chowa
http://osmapa.pl/w/zmiany/diff.php pokazuje najnowsze zmiany ale nie ma na tej stronie tej strzałeczki na dole aby przeglądać poprzednie godziny. Aby się do tego dobrać trzeba przez index - wiem leniwy jestem
na mapce z maxspeed brakuje maxspeed:lanes choć nie mam nic mądrego do powiedzenia jakby to zaprezentować.