Ja, dat zo heel mooi zijn, ik had daar verder geen ruimte meer voor de openlayer en overpass api credits, kan je die gelijk onderin het scherm plaatsen dan zijn zo niet meer zo prominent in beeld.
Die zitten er bij mij al in, ik vind de volgorde niet verkeerd, eerst de viewers en dan de editors. Wat mij betreft zet je dan Josm boven Potlatch, staat het ook op alfabet
JOSM had ik eerst ook bovenaan staan, toen bedacht ik ook van kijken en dan edit en de extra tekst bij JOSM beter onderaan en ruimte erturssen. voor het misklikken en categoriseren.
in noordpass.js staat dit : if (rel_tolerance > 0.0002) rel_tolerance = 0.0002;
Dat bepaalt hoe strak de locatie van wegen is. Hij stond op 0,0005 maar heb hem nog wat naar beneden geschroefd. Voorkomt overbodige requests.
Overigens, bij het testen kwam ik allemaal fietspaden tegen met foot=yes, terwijl er een trottoir naast ligt. En fietspaden met motorcar=no. Waar zijn al die tags voor nodig?
In Chrome doet hij dat zeker niet.
Staat bij mij als html oproep ingesteld.
IE gebruik ik niet vanwege slecht laden.
Firefox gebruik ik nauwelijks, heb het daar wel eens geopend maar dat niet gezien wat jij schetst.
Zal daar nog even goed naar kijken.
Ik heb geen server, dus ik start eigen html bouwsel op vanaf harde schijfen zodoende altijd in Chrome.
Ik had de tolerance op 0,000005 (zero comma zero zero zero zero zero cinco ) dus nog lager. Misschien dat Allroads niet precies op de weg had geklikt want Chrome doet het bij mij wel.
Tja, bij mijn Chrome gaat het juist fantastisch ( versie 24, W7 32 bit ). Sneller dan welke browser dan ook, ik klik en heb nauwelijks vertraging bij het ophalen van de weg-informatie.
FF gaat ook. IE9 gaat ook als je de beveiliging voor vertrouwde sites aan past en de site toevoegd. IE is wel trager en er zitten wat schooheidsfoutjes in de layout ( of eigenlijk: voor FF en C wat moeten aanpassen omdat die niet goed werkten en nu blijkt IE daar nu juist weer beter met de standaard om te gaan )
Frankl2009: irritant nietwaar? Dacht altijd dat mijn buurt klaar was maar met deze tool zie ik de gekste tags veschijnen.
De tolereance staat nu op 0,00001
Zou je in het popup scherm ook rechtstreeks kunnen klikken naar de ways, via http://www.openstreetmap.org/browse/way/ ?
Dan kan je meteen de geschiedenis van de weg zien en ook of er relaties aanhangen.
Zolang de tags niet tegenstrijdig zijn en alleen overbodig (bicycle=yes op een fietspad bv) is er niets aan de hand.
Vervelender wordt het als iemand een weg met cycleway=track met bicycle=no combineert (en er geen fietspaden zijn ingetekend).
Op de OFM ging dat fout want dan werd die weg niet routerend, dat heb ik nu maar aangepast op de OFM nu ik zie wat voor fouten er gemaakt worden.
Beter een keer de verkeerde rijbaan opgestuurd worden (cycleway=track met bicycle=no met wel fietspaden ernaast bv) dan een enorme omweg.
Het Eiland van Dordrecht nu met dank aan de nieuwe “tool” van gecombineerde bromfiets/fietspaden voorzien. Begrijp ik nu goed dat ik een paaltje (bollard) ook van de tag moped=designated moet voorzien wil het paaltje routeren?
Eggie
Geen idee Eggie, de OFM houdt (nog) geen rekening met moped tags of bollards.
Zolang je de wegen voor en achter de bollard maar de juiste toegangstags geeft is dat prima denk ik.
Kijk maar eens.
Gewijzigd: in index.html is in de overpass query “name” veranderd in “ref” ( omdat je de weg-id nodig hebt )
noordpass.js is een zoek/vervang functie toegevoegd die id’s in links naar osm verandert.
oops: nou pakt ie ook de AND import nummers … gecorrigeerd