Не-а - Октябрьская улица существует, так как я и обозначил. Я и решил покрыть тот район, поехав искать Тепличная 19 на ул. Октябрьскую 19 :(.
Вот какой расклад, по тем домам, что я знаю http://screencast.com/t/NuU0DY41T
Но не факт, что все совпадает, я не живу в том районе, просто был проездом и решил уточнить, что к чему.
Чому це не можуть бути дві будівлі впритул? Таких багато.
Просто конкретно цій “не пощастило” бути збудованою на перехресті.
Я сам коли тільки-тільки починав мапити, не раз припускався помилок на таких будинках.
Ідеш мимо, бачиш номер - замапив. Тоді проходиш з іншої сторони, йопрст - а номер інший!
При тому що будівля візуально начебто одна.
Тоді починаєш обходити/об’їжджати з усіх сторін, заходиш у двір, дивишся на під’їзди.
Не соромлюся питати місцевих жителів. Бабусі-конс’єржки раді допомогти, проявляють ентузіазм
Цікаво, а що написано у паспортах людей, які мешкають у таких будинках з подвійною адресою? Що записано у технічному паспорті на квартиру чи у свідоцтві на право власності?
А ще буває, що один будинок “віртуально” поділений навпіл. Наприклад, у Харкові вул. Соціалістична 68 та 68а. Це один і той самий будинок, але перші три під’їзди вважаються №68, а решта три - №68а.
Це схоже на розділення жорсткого диску компа на “логічні” диски C: та D:
От-от, і я закликаю звертатися до офіційних документів.
Бо те що ми бачимо на окремо взятій сторінці в інтернеті, може бути спричинено банальним людським фактором.
Сиділа дівчинка-оператор, замріялась, і вписала “15,” не після дробу як повинно було б бути (“Патріотична 48/15,…”), а після назви наступної вулиці - Лермонтова.
А в результаті формується величезний пласт залежних від інтернету
зібрався цілий консіліум і розгадує - що ж цим робити, як мапити
Вчера обежал весь поселок, о котором я до этого писал, там тоже хватает случаев, когда несколько зданий имеют один и тот же адрес.
Дом 54а и церковь “Ковчег” это все 54а http://osm.org/go/0pGqEf53F–
АТБ имеет адрес 48а и торговый центр через дорогу (еще не обозначил) тоже имеет номер 48а http://osm.org/go/0pGqExzDm–
Наявність таких табличок не обов’язково свідчить про однаковість адрес (хоча в нас чого тільки не буває).
Часто причина - елементарне нехлюйство (рос. разгильдяйство).
Мені, наприклад, просто цікаво спостерігати за змінами в міській інфраструктурі, слідкуючи за документами, опублікованими на сайті міськради.
Досить багато там документів такого типу:
І що ви думаєте? Хтось кинувся виготовляти і міняти таблички? Чи хтось це контролює? Ага… Вже два місяці пройшло, а на будівлі все та ж адреса. І якби це був поодинокий випадок
Очередной прикол с адресами.
Вот дом на наб. Победы 108 http://osm.org/go/0pD5~Pd8l–
Когда-то давно он имел адрес пер. Шокальского 24. Я так понимаю это было лет 25-30 назад. В итоге мы имеем шикарную табличку на доме. http://screencast.com/t/woyculOREOy
Хочу поділитись гарною новиною з користувачами OsmAnd та просто зацікавленими - тепер конвертація карт підтримує street/associatedStreet зв"язки в адресному пошуку! Сподіваюсь, нові карти в їх рідній конвертації будуть збиратись з врахуванням цього патчу якнайшвидше.
До речі, а що робити, коли будинки прив’язані не до вулиць, а до кварталів?
Ось, наприклад, валідатор (http://peirce.gis-lab.info/qa/UA-E/addr/2) лається на Авдіївку.
А там деякі будинки мають адресу типу “Ювілейний квартал, будинок 10.”
Я для експерименту позначив один проїзд у кварталі як highway=residential, name=Ювілейний квартал. Потім зробив релейшен associatedStreet з тим проїздом та будинками з Ювілейного кварталу.
Але щось мені здається, що це не є коректним.
dimonster
Есть такие места. Однако могу привести пример.
В Донецке есть такое место как “Площадь правосудия” которая представляет из себя небольшой сквер собственно без улиц. Есть один дом с гордым адресом “Площадь правосудия 1”.
Так вот сквер обведен полигоном
leisure=common; name=Правосуддя площа;
Дом имеет
addr:housenumber=1; addr:street=Правосуддя площа;
Посмотрим будет ли на него ругаться валидатор.
Пока ругается. Жду следующего прохода на посмотреть.
Zaskoruzlov Garik
Скорее всего, будет ругаться. Как я понял, валидатор хочет видеть не площадь, а линию с тегом highway=residential (или tertiary, secondary, primary) и тегом name=Правосуддя площа.
Шо делать - не знаю. Была бы там реально проезжая площадь, я бы там нарисовал пути проезда с помощью линии с тегом highway=residential, name=Правосуддя площа , прикрыл бы их полигоном с area:highway=residential и проблем нет.
А тут - не знаю. Из всех проездов ближайший - это проезд на парковку. Да и тот не на площади, а за зданием.
Да, это много где так.
Гм. Я вот задумался… Пожалуй, не нужно подстраиваться под СитиГид", делая несуществующие улицы типа "Юбилейный квартал. Пусть лучше митовские прогромисты свою программу дорабатывают.
Что думает народ?