Мне интересно как еще разделить Фрунзе/Тепличную. Дома обоих улиц стоят на 1 и той же проезжей части. Думаю вся путаница появилась, когда в конце 80-х там строились новые дома поверх частного сектора.
Так тут все нормально, ніякої крамоли не бачу. Все однозначно. Це типу як корпусні будинки, таких справді багато.
Ми не говоримо про одну адресу на кілька будівель.
Мова про кілька адрес на одну й ту саму будівлю.
Не бачив також не означає “не шукав”.
Заносити мабуть можна, але чи можна тоді ставити знак рівності між поняттями “адреса” і “напис на табличці”.
Наполягаю на тому, що адреса одна. Все інше - написи на стінах.
ОК, давайте їх заносити, вони дійсно можуть бути корисні, але не в addr:*, а якось інакше.
Концепція “адресних точок” - для мене щось нове
Виходить, будівля зі своєю адресою - сама собою, а всякі офіси в ній - самі по собі зі своїми адресами?
але мене це не навело на думку, що існують адреси “вул. А/вул. Б X/Y”. Напевне вони мали на увазі будівлі, розташовані по першій та по другій вулиці. Бо подивився на інших картах - близ вказаного перехрестя звичайні однозначні номери.
Я все ще не бачу підтвердження існування подвійних адрес.
Юриспруденція не припускає трактувань.
Не-а - Октябрьская улица существует, так как я и обозначил. Я и решил покрыть тот район, поехав искать Тепличная 19 на ул. Октябрьскую 19 :(.
Вот какой расклад, по тем домам, что я знаю http://screencast.com/t/NuU0DY41T
Но не факт, что все совпадает, я не живу в том районе, просто был проездом и решил уточнить, что к чему.
Чому це не можуть бути дві будівлі впритул? Таких багато.
Просто конкретно цій “не пощастило” бути збудованою на перехресті.
Я сам коли тільки-тільки починав мапити, не раз припускався помилок на таких будинках.
Ідеш мимо, бачиш номер - замапив. Тоді проходиш з іншої сторони, йопрст - а номер інший!
При тому що будівля візуально начебто одна.
Тоді починаєш обходити/об’їжджати з усіх сторін, заходиш у двір, дивишся на під’їзди.
Не соромлюся питати місцевих жителів. Бабусі-конс’єржки раді допомогти, проявляють ентузіазм
Цікаво, а що написано у паспортах людей, які мешкають у таких будинках з подвійною адресою? Що записано у технічному паспорті на квартиру чи у свідоцтві на право власності?
А ще буває, що один будинок “віртуально” поділений навпіл. Наприклад, у Харкові вул. Соціалістична 68 та 68а. Це один і той самий будинок, але перші три під’їзди вважаються №68, а решта три - №68а.
Це схоже на розділення жорсткого диску компа на “логічні” диски C: та D:
От-от, і я закликаю звертатися до офіційних документів.
Бо те що ми бачимо на окремо взятій сторінці в інтернеті, може бути спричинено банальним людським фактором.
Сиділа дівчинка-оператор, замріялась, і вписала “15,” не після дробу як повинно було б бути (“Патріотична 48/15,…”), а після назви наступної вулиці - Лермонтова.
А в результаті формується величезний пласт залежних від інтернету
зібрався цілий консіліум і розгадує - що ж цим робити, як мапити
Вчера обежал весь поселок, о котором я до этого писал, там тоже хватает случаев, когда несколько зданий имеют один и тот же адрес.
Дом 54а и церковь “Ковчег” это все 54а http://osm.org/go/0pGqEf53F–
АТБ имеет адрес 48а и торговый центр через дорогу (еще не обозначил) тоже имеет номер 48а http://osm.org/go/0pGqExzDm–
Наявність таких табличок не обов’язково свідчить про однаковість адрес (хоча в нас чого тільки не буває).
Часто причина - елементарне нехлюйство (рос. разгильдяйство).
Мені, наприклад, просто цікаво спостерігати за змінами в міській інфраструктурі, слідкуючи за документами, опублікованими на сайті міськради.
Досить багато там документів такого типу:
І що ви думаєте? Хтось кинувся виготовляти і міняти таблички? Чи хтось це контролює? Ага… Вже два місяці пройшло, а на будівлі все та ж адреса. І якби це був поодинокий випадок
Очередной прикол с адресами.
Вот дом на наб. Победы 108 http://osm.org/go/0pD5~Pd8l–
Когда-то давно он имел адрес пер. Шокальского 24. Я так понимаю это было лет 25-30 назад. В итоге мы имеем шикарную табличку на доме. http://screencast.com/t/woyculOREOy
Хочу поділитись гарною новиною з користувачами OsmAnd та просто зацікавленими - тепер конвертація карт підтримує street/associatedStreet зв"язки в адресному пошуку! Сподіваюсь, нові карти в їх рідній конвертації будуть збиратись з врахуванням цього патчу якнайшвидше.