Дякую, звучить логічно, так і робитиму. JOSM на дублікат сваритиметься напевне.
Хоча і зараз він не розуміє зв’язків з (type=public_transport, public_transport=stop_area), але думаю, це ненадовго.
Показує, але дивно. Все, що виходить за межі міста - перестає існувати, навіть якщо маршрутка має 7 зупинок в місті, а одну за містом. По логіці, в межах мали би тягнутися відношення route_master, і з них малюватися маршрути, і не важливо, виходять вони з меж міста, чи ні. До того ж, з маршруту пропадають зупинки із (stop|platform)_(exit|entry)_only. Ще й зупинки місцями переставлені, а не так, як прописані у відношенні. Ух, скільки набралося.
в принципі я перед собою ставив задачу швидкої візуалізації, а не робити конкурентний nadoloni проект
можливо, хтось захоче вставити собі на сайт чи ще щось на зразок цього
а основна ціль, це, звичайно, привернути увагу мапперів, хто вагається, куди прикладати руки, що громадський транспорт це цікаво і теж потрібно
Та багато таких. Наприклад, у тому ж Львові - автобус 35 на Польову: в списку зупинок Податкова на першому місці, а має бути десь в середині. В самому маршруті все правильно.
Вчитався в описаний на тій сторінці спосіб та так і не зміг зрозуміти - чи то продвинутий варіант старої схеми, чи урізаний варіант нової. Якісь авторські трактування.
Чи не краще посилатися на офіційну сторінку Public transport. Причому саме на англійську, бо дивлюся, що російська від неї сильно відстає в часі по змісту.
Що дещо дивно, бо англійська сторінка Key:public_transport не так насичена змістом як RU:Общественный транспорт.
Напевне що на останню і варто посилатися через те, що
А ще не усі маршрути мають route_master, бо не всі їздять човниками від однієї кінцевої до іншої і назад. Я про пріснопам’ятні кільцеві маршрути. У нас, наприклад, їх два - по кільцю в зустрічних напрямках, причому у кожного свій номер - 20-й і 21-й.
Upd. 22:14
(взято звідси)
Тобто, відношення route_master необов’язкове.
щось не то бо 11 тролейбуса нема і 38 автобуса.
А зупинки й далі не за порядком йдуть.
Автобус 5А хотілось би знайти у Львові в першу чергу або У Львові і у Винниках
Спробуй відкрити цей маршрут в JOSM - порядок зупинок ідентичний тому, що вказаний на скріншоті. Я власне і вивожу порядок зупинок для того, аби візуалізувати order-помилки. Єдине з чим я налажав, це порядок - має бути зворотній. Завтра залию пофіксані дані