Роутінг по резідентіал проходе. Але тільки тоді, коли місце призначення або місце “старту” знаходиться на дорозі типу резідентіал.
А транзитом через резідентіал не проходе. За випадком, коли сусідня вулиця теж резідентіал.
Особисто я не бачу тут чогось поганого. Треба ж якось виділити ті поганенькі провулочки, куди серйозним транспортним потокам завертати не слід.
Хоча я можу й помилятися. Треба це уточнити у авторів конвертора. Може справа в тому, що (за даними вікі http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Navitel)) вулиця residential конвертується у клас 0, а вулиця unclassified у клас 1 (більш високий).
Велике/значне - дуже абстрактно. Може якось переписати?
Окремо десь треба дописати, що в межах міста не повинно бути доріг зі статусом вищим ніж дороги, що до нього ведуть. Наприклад, до міста підходить secondary T--, обходить місто по об’їздній. Дорога яка проходить через місто повинна мати статус secondary або нижче.
Так слід позначати тільки іменовані вулиці, а не просто дороги. Дворові проїзди з або без знаку 5.31 позначаються highway=service, living_street=yes
path - це витоптана стежка(в лісі, парку, дворі, де завгодно), ніякої залежності від можливості/неможливості їзди на велосипеді
footway - пішохідна доріжка з покриттям - доріжки в парку, тротуари відділені від дороги газоном чи лінією дерев чи якось інакше віддiлені
pedestrian - іменована пішохідна вулиця. Навіть найширші доріжки в парку слід позначати footway, а не pedestrian
про link-и треба якось переписати, це не дороги що ведуть до trunk/primary
wiki: link використовується для позначення з’їздів чи естакад, які з’єднують дороги друг з другом одна з одною
Це іменована пішохідна вулиця? Рух дозволений тільки службам екстреної допомоги?
Все інше ніби вірно. Хороша блок-схема:)
В нашій “класифікації” списаній з російської класифікації є ще виключення для доріг “із поліпшеними умовами руху (“майже автомагістраль”)”
dima_ua уже мабуть втомився повторювати, що крім Київ-Бориспіль автомагістралей у нас немає. А інші, навіть найкращі дороги України, на “майже автомагістраль”, на мою думку, не дотягують.
Росіяни також спорять про свій МКАД, motorway vs trunk: http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=273554#p273554
З наших найкращих доріг особисто бачив тільки М-01, М-05, М-06, М-19. По дві полоси в кожен напрямок це не “майже автомагістраль”. Підозрюю, що інші М-ки не кращі.
М-06 на ділянці Житомир-Рівне дуже класно виглядала в травні(якісне покриття, безліч знаків і вказівників), але ж… тільки дві полоси, дорога проходить через центр десятків сіл, пішоходи бігають через дорогу… це далеко не автомагістраль:)
Я за те щоб взагалі видалити це правило “про дороги з поліпшеними умовами руху” і Харків-Дніпропетровсько-Павлоград позначити trunk’ом.
потрібні чіткі критерії “поліпшеності”. Бо комусь навіть наявність асфальту без ям вже буде здаватися “поліпшеністю”. Може, розрізняти за кількістю смуг руху, інтенсивністю руху, наявності розділової смуги, швидкісним режимом?
За яким критерієм ділянку дороги слід вважати основною? Інтенсивність транспортного потоку? Якість покриття? “Тупиковість”?
у нас 60 в НП, 90 за пределами оного и 110, если есть отбойник или газон между встречками
и возможны “замедления” знаками. вариантов типа “ускорения”, как с МКАДом у нас, насколько я знаю, нет. (не считая крайних левых полос в киев-борисполь, но там скорее, замедление правых полос на автостраде
улучшенность, насколько можно судить по дорогам - это наличие твердой основы, визуально, дорога выше уровня земли на 5-10 см. с дорогами Т и О уровня такого не таблюдается
так же наличие третей полосы обгона, как по мне - достаточно явный признак улучшенности
Перегляньте ще раз приклади які наводив.
Р-02 Київ - Іванків - Овруч
+ до Чорнобильської АЕС (контрольно-пропускний пункт “Дитятки”) + до меморіального комплексу в с. Нові Петрівці + до спецоб’єкта N 1 + до спецоб’єкта N 2 + до спецоб’єкта N 3
210,9 = 171,7
+26,8 +2 +1 +7 +2,4
Ці кількакілометрові тупикові відгалуження 2 +1 +7 + 2,4 на primary не дотягують
Британцям в цьому плані значно простіше. В ОСМ повністю перенесена класифікація шляхів у Великій Британії, а нам вже треба якось пристосовуватись.
Ще раз хочу зробити наголос на тому що клас доріг визначається не за якістю покриття, шириною проїжджої частини, або кількістю смуг. Клас дороги в ОСМ визначається за ступенем важливості дороги в траспортній мережі! Так що не намагайтесь «в лоба» зіставити законодавчо закріплені класи доріг в Україні з класами доріг в ОСМ. Uk:Tag:highway=motorway каже, що основною рисою, що виділяє автомагістраль від доріг нижчих за класом є те, що вони не мають перехрещення на одному рівні з іншими дорогами) і те, що вони повинні також відповідати вимогам highway=trunk.
Чому б і ні. Хай буде так. Є знак — автомагістраль, немає — trunk
Хочу нагадати, що в Правилах дорожнього руху є точне й достатнє визначення терміну “Автомагістраль”. А якщо вирішемо позначати тегом motorway лише автомагістралі, то ніяких сумнівів щодо “позначати чи не позначати” не буде.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 10 жовтня 2001 р. N 1306
Київ
[Про Правила дорожнього руху ](http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-%D0%BF)
Взагалі-то законодавчі класи також розділені за ступенем важливості: дороги міжнародного значення, національного, регіонального, територіального.
Почитайте статтю 8 в http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2862-15, там майже те ж саме, що у нас в класифікації.
а в транспортной системе более важные дороги имеют лучшее покрытие, ибо чаще ремонтируются, шире полосы и получают третью полосу, если изначально была дорога 1+1