якщо захочете - можу допомогти автоматизувати включення вулиць в звязок(пункт 3):
якщо вулиця(highway) і звязок мають однакові name-теги, а між вулицею і принаймні одним будинком включеним у звязок відстань не більше 200-300м то вулицю включити у звязок
також напишу як osmosis’ом витягнути вулиці, що не включені в жоден звязок
будете собі скачувати дамп України, вирізати Харків, відкривати знайдені osmosis’ом вулиці в JOSM і
виправляти назву вулиць і додавати у звязки вручну(якщо назва вулиці була невірна), видаляти старий вуличний звязок(створений до імпорту) або новий будинковий(створений імпортом)
Молодці, хлопці! Сподіваюсь, що Харків стане взірцем для всіх інших учасників ОСМ! Якщо стане потреба в якісь роботі, яку треба буде зробити вручну — готовий допомогти, за наявності вільного часу.
dima_ua, а как вы согласовываете импортируемые домики с уже имеющимися?
А то домик моей бабушки вдруг стал №123 вместо реального №123А (дома №123 без буквы реально не существует), детский садик “Жемчужинка” на Социалистической и магазинчик “Покет-маркет” рядом с ним теперь “двойные”.
Сегодня наткнулся на такую новость: после присоединения Кулиничей и прочих пригородных посёлков к Харькову в этих посёлках будут переименованы улицы, названия которых совпадают с уже имеющимися в Харькове. http://stroyobzor.ua/news/79492
Виправлено. Члени 2269514 перенесені до 2392867. А релейшн 2269514 видалено.
Видалено дубль Єлізарова, 15 (там тепер не приватний будиночок, а лікарня для імпотентів). Кількість поверхів уточню пізніше. Там 3 або 4. Але вже ніяк не один.
Виправлено. Члени 1578856 перенесені до 2390902. Релейшн 1578856 видалено.
Виправлено. Релейшн 2276836 видалено. Його члени перенесено до 2391860.
АХТУНГ! В релейшені 2391860 чомусь прописано два будинки №26 по вул. Ленінградській.
Виправлено. Релейшн 1768600 видалено. Його члени перенесено до 2391696
Виправлено. Релейшн 1722963 видалено. Його члени перенесено до 2391739
Виправлено. Релейшн 1768602 видалено. Його члени перенесено до 2392002
До речі, хіба міст через залізну дорогу теж вважається вулицею Муранова? Хто знає напевно?
Виправлено. Релейшн 1744566 видалено. Його члени перенесено до 2392042
До речі, шо там з провулком Каляєва? Шось не бачу релейшена цього провулку. А у видаленому релейшені 1744566 будинок 1а, де в addr:street написано “Калєява провулок”.
Виправлено. Релейшн 1642467 видалено. Його члени перенесено до 2392221
Виправлено. Релейшн 1768604 видалено. Його члени перенесено до 2392273
Видалено дубль “Полтавський Шлях, 124” (Озерянська церква)
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=44279
Харків розростається:)
В додатку до прийнятої постанови Верховної Ради є новий кордон(картинка досить таки поганої якості), якщо у когось є бажання - виправляйте в OSM-даних.
Вот подпишут - тогда и будем править.
Тут для начала надо бы с импортом от dima_ua окончательно разобраться. Там местами дубли зданий и проблемы с релейшенами улиц А кое-где даже нет отрезков улиц, к которым надо дома привязывать.
Кстати, кто-то обещал ещё и улицы в добавляемых локациях переименовать, чтобы дублей не было.
Дима вернётся 12-го числа, тогда подолжим импорт, уже не частного сектора, а высоток. Затем я опубликую пирог и улицы с официальными названиями. Если же ктол-то хочет получить доступ к дампу с улицами раньше, пишите, но пирога пока нет.
Може краще не пиріг, а вигрузити список звязків назви яких відсутні в офіційному переліку урбанонімів? http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=266140#p266140
Аналогічно вигрузити список доріг назви яких відсутні в офіційному переліку урбанонімів
Коли все виправиться вигрузити список вулиць яких немає в осм і внести їх підглядаючи в дані Спаэро+
Ок. Тогда буду править. А ничего если я буду менять названия веев улиц и релейшенов? А то вот надо Лагерну вулицю змінити на Таборову вулицю (бо у офіційному переліку вона так і зветься. Та й табличка на паркані відповідна вже висить).