виключити усі ті вулиці зі зв’язку 552584
Це простіше зробити в JOSM’і за допомогою плагіна Relation Toolbox, але можна і в Potlach’i в Advanced режимі(внизу зліва список зв’язків до яких включені лінії)… хоча виникає ризик щось зіпсувати:)
ось цей відрізок дороги http://map.project-osrm.org/1aG на дорожніх знаках позначають як М-06-02. У нас і в інших мапах просто М-06.
У Вікі взагалі нема М-06-02. Виправити так як кажуть знаки?
Не знаю хто як, а я для себе вирішив, що на google maps більше не дивитимусь. А наша вікіпедія на нього посилається.
Сьогодні поїхав шукати Т-17-22. Заклав в навігатор маршрут, сконструйований в gpsies.com на основі google maps (в OSM там взагалі доріг немає). Був жорстоко обманутий. Там, де повинна бути начебто пряма дорога, вона повернула і так напетляла дальніми селами, що накрутив зайвий кілометраж мабуть не менше 40 кілометрів (порівняно з запланованим), вийшла на Р11 далеко за місцем призначення, зовсім з іншої сторони Карлівки.
До речі, комусь відома справжня конфігурація Т-17-22 на ділянці від Чутового до Карлівки?
До відома мапперів.
Реконструкція М03/Е40 - не байка, вона активно ведеться і місцями вже завершена.
Сьогодні мав нагоду проїхатись трасою від повороту з Р11 до Полтави.
До Давидівки полотно готове, враження найкращі. Гладесенький асфальт, красива розмітка, широкі узбіччя. Не сподівався, що колись дочекаюсь такого у нас.
Веду до того, що супутникові знімки більше не актуальні. І накопичена до недавнього часу база треків теж. В багатьох місцях запроваджено роздільний рух в зустрічних напрямках.
Раніше їздив в напрямку Києва - ситуація аналогічна. Там навіть мости добудовують.
Треба накопичувати нові треки.
Враховуючи, що відповідно до нової класифікації кабміну замість Т-17-22 Велика Рублівка - Чутове - Карлівка є тільки Т-17-30 Велика Рублівка - Чутове, то цілком можливо, що дорога там погана/відсутня
Непогано було б їх додати у загальні відношення, як по інших областях.
Також хочу нагадати, що Т- дороги помічаємо як secondary, О- як tertiary, а от з С- поки не дуже зрозуміло – вікі говорить про unclassified, але тут же власне класифікація ніби є. Думаю, що tertiary теж там можливі.
Переніс у OSM-Wiki списки шляхів О-17* та С-17*. Та й багато ж їх!
Тепер є з чим звірятися при позначенні статусів доріг. Можна потихеньку наводити лад.
Чомусь полтавці вирішили виділитися - зробили індекси О-доріг семизначними.
Дивлюся оце на довжеле-е-езний перелік О-* та С-* доріг та й думаю: кожному з них теж робити відношення? Там стільки дрібних відрізків по півкілометра-кілометр…
Може поставити всі теги на веї та й досить? Чи робити вже все одноманітно - через відношення?
[думки вслух] Все-таки, при тому що на перший погляд це видається надлишковим, відношення мають той плюс що покращують структурованість бази і уніфікують роботу з даними - спрощуються пакетні операції (вибірки, обробка).
[ще думки вслух] Якщо навісити всі теги на відрізки шляхів, то рано чи пізно прийде хтось, хто не ускладнює собі життя аналізом наявних тегів, а продовжує дороги так як йому подобається - і все ламається. Або поділить шлях на відрізки за якимись індивідуальними характеристиками - і знову все ламається. Відношення дозволять контролювати такі моменти.
Отак в ході написання поста переконав сам себе в необхідності відношень
І чи є зараз рекомендації або усталена практика по найменуванню network-відношень для об’єднання О-* та С-* шляхів?
“Пацан сказал - пацан здєлал”.
Ось тут я накреслив блок-схему “алгоритму” визначення типу дороги (вулиці, стежки). Все просто: беремо дорогу, беремо блок-схему, відповідаємо на питання та отримуємо тип дороги. http://fileshare.in.ua/6715060
Дзеркало для скачування: http://depositfiles.com/files/am2js5xpj