Я
Хорошая карта. Но насколько правомерно её использование?
И где ещё можно подсмотреть административные границы непосредственно примыкающих сел Залужжя, Базаринці, Тарасівка?..
Ой, что-то кажется мне, что она должна быть под каким-то копирайтом — что это скан-копия бумажной карты видно невооруженным взглядом, а они как правило закопирайчены
25 червня в ОДА затвердили розпорядження “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення області”. Лінки по вікі поправив. http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/catalog/item/17381.htm
з нанесенням доріг в області закінчив, тепер планую мапити там де є нормальні знімки бінга по області. почну з Гусятинського району, отут навіть пиріг нарізав: http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/153
Хто має час і бажання, пригляньте будь ласка за новим мапером. Там я повиправляв багато розгалужених дворових проїздів, які були намальовані однією лінією.
Я за ним теж багато виправляв: змістив точки під gps, попереносив name в addr:housenumber, повиправляв addr:street, addr:housename.
Писав йому через осм-пошту, але нажаль реакції немає - дві останні правки за 6 грудня такі ж “кривенькі” як і перші.
Прошу звернути увагу всіх хто редагує дані Тернополя - зміщення бінгу по всьому місту складає 20;2
З останнім викладенням супутникових знімків від Bing, серед великих населених пункітів потрапив районний центр Шумськ, так що якщо хтось є звідти, то можна мапити
Додані межі населених пунктів області (1019 сіл, 18 міст, 16 смт, 1 селище). Усі межі через зв’язки. Картографічні дані десь такі як на www.map.land.gov.ua. Доповнено полями з Вікіпедії. Для нас. пунктів з однаковими назвами можуть бути поплутані поля — це вручну потрібно виправити (попереставляти місцями). Відредаговано: поплутані поля вже виправлено.
Та ж проблема на стиках сіл - в одній координаті дві точки.
І дискусійне питання щодо boundary+admin_level=8.
Згідно недозатвердженних правил адміністративного поділу заімпортовані дані - це place-мультиполігони, а не boundary.
Також заімпортовані дані перетинають кордони районів області. Якщо є бажання повиправляти, залишивши одну лінію кордону - я можу зробити валідацію.
Список заімпортованих звязків які не містять place-точки з такою ж назвою: 3166626,3166631,3166642,3166652,3166653,3166654,3166655,3166657,3166660,3166662,3166671,3166680,3166687,3166692,3166699,3166711,3166716,3166723,3166730,3166733,3166753,3166756,3166759,3166761,3166762,3166764,3166770,3166773,3166815,3166818,3166822,3166824,3166825,3166829,3166842,3166848,3166855,3166858,3166875,3166885,3166893,3166906,3166919,3166922,3166927,3166935,3166942,3166945,3166955,3166966,3166968,3166969,3166972,3166974,3166980,3166990,3166995,3166996,3166998,3167001,3167025,3167030,3167047,3167050,3167058,3167081,3167106,3167117,3167125,3167130,3167132,3167134,3167138,3167139,3167158,3167166,3167179,3167200,3167206,3167209,3167219,3167222,3167233,3167236,3167238,3167240,3167244,3167245,3167259,3167260,3167261,3167266,3167274,3167288,3167289,3167316,3167318,3167319,3167333,3167337,3167339,3167355,3167356,3167358,3167359,3167360,3167369,3167377,3167403,3167415,3167418,3167420,3167422,3167443,3167446,3167447,3167449,3167455,3167480,3167482,3167486,3167498,3167513,3167515,3167518,3167521,3167530,3167535,3167536,3167541,3167547,3167557,3167558,3167578,3167589,3167599,3167602,3167607,3167616,3167632,3167633,3167634,3167636,3167638,3167639,3167640,3167643,3167646,3167647,3167648,3167652,3167657,3167674,3167676,3167678
А для цих “поплутані поля”: 3166628,3166630,3166633,3166634,3166644,3166645,3166666,3166667,3166682,3166683,3166721,3166774,3166790,3166791,3166793,3166794,3166795,3166796,3166797,3166808,3166809,3166823,3166866,3166867,3166878,3166896,3166898,3166903,3166914,3166915,3166921,3166938,3166940,3166941,3166962,3166970,3166973,3166977,3166978,3166979,3167006,3167007,3167019,3167020,3167026,3167027,3167028,3167056,3167057,3167066,3167067,3167068,3167230,3167231,3167232,3167257,3167258,3167264,3167265,3167290,3167292,3167293,3167294,3167303,3167304,3167315,3167367,3167368,3167375,3167376,3167378,3167397,3167398,3167399,3167400,3167405,3167406,3167417,3167436,3167437,3167457,3167458,3167487,3167492,3167493,3167494,3167516,3167517,3167539,3167556,3167574,3167575,3167595,3167596,3167644,3167658
(різні wikipedia-теги на заімпортованому звязку і на place-точці)
Там є теги і boundary=administrative і place=… Наскільки я зрозумів перший потрібен для відображення адміністративної штрихпунктирної межі н.п. а другий для адресного пошуку?
Після затвердження правил адмін.-поділу це можна виправляти (напр., на основі КОАТУУ, є там всюди).
Ось список н.п. що перетинають кордони районів: 3166630,3166638,3166639,3166642,3166648,3166652,3166655,3166656,3166659,3166661,3166682,3166684,3166686,3166696,3166702,3166708,3166709,3166713,3166714,3166725,3166737,3166739,3166745,3166746,3166750,3166751,3166761,3166763,3166769,3166772,3166799,3166812,3166822,3166826,3166837,3166847,3166851,3166852,3166854,3166871,3166882,3166884,3166893,3166908,3166910,3166916,3166917,3166930,3166931,3166944,3166979,3166981,3166987,3166991,3166997,3167001,3167019,3167020,3167027,3167029,3167032,3167036,3167039,3167040,3167068,3167089,3167097,3167100,3167107,3167112,3167121,3167129,3167131,3167137,3167149,3167151,3167163,3167166,3167167,3167174,3167175,3167177,3167182,3167186,3167189,3167191,3167193,3167197,3167207,3167212,3167221,3167240,3167247,3167248,3167254,3167290,3167302,3167304,3167307,3167310,3167314,3167325,3167332,3167347,3167348,3167351,3167369,3167370,3167378,3167386,3167398,3167411,3167414,3167424,3167426,3167428,3167432,3167435,3167462,3167465,3167467,3167477,3167486,3167488,3167508,3167511,3167530,3167535,3167552,3167554,3167559,3167565,3167579,3167583,3167593,3167599,3167609,3167610,3167611,3167614,3167630,3167639,3167644,3167645,3167648,3167650,3167652,3167654,3167658,3167660,3167669,3167684,3167689,
Має бути спочатку обговорення, показуватись тестові дані, зроблено відповідну сторінку на Вікі, надіслано попередження у imports@, і вже потім зроблено імпорт, але обов’язково з окремого аккаунту. В данному випадку нічого з того не було зроблено. Фрази на кшталт “це треба руками віправляти”, не є добрими, це називаеться поганий імпорт.
Будь-ласка, не робіть так більше. Бо зараз треба ще думати, як то виправляти.
Якщо хочете продовжити імпорт по іншіх областях, думаю, українська спільнота це підтримає, але давайте працювати вже згідно прийнятого розпорядку.
Не знав цих всіх нюансів. Можливо, було потрібно передати дані комусь більш досвідченому. Було бажання внести дані та зайнятися основною роботою.
Загалом, зрозумів, що потрібно робити десь так:
повідомити на форумі (в укр. гілці) які є дані і обговорити що з ними можна зробити;
Даних по інших областях не маю, якщо щось з’явиться по Тернопільській області, буду керуватися http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Import/Guidelines.
Загалом я не збирався кидати ці дані як є, і буду потрохи (часу обмаль) виправляти.
Щодо перетинів меж н.п. і районів, це ще треба подосліджувати (схиляюся до виправлень меж районів).