Знайшов отаку карту Гусятинського району. Ніхто не знає візуально, що то таке? і чи можна її використовувати в нашому проекті. Хочу толком районний кордон поправити, бо аж надто з тим проблеми. цілі села не там де їм місце
Взявся впорядкувати територіальні дороги в області, хоча б там де є бінг і які не які треки. Наткнувся на таке, пише що то Т-20-18, хоча отут пише що 20-18 це дорога Козова-Зборів, а дана має бути 20-15.
Переглядав на картах Гугла і Яндекса - всюди також 20-18. Де правда таварищі?
Я
Хорошая карта. Но насколько правомерно её использование?
И где ещё можно подсмотреть административные границы непосредственно примыкающих сел Залужжя, Базаринці, Тарасівка?..
Ой, что-то кажется мне, что она должна быть под каким-то копирайтом — что это скан-копия бумажной карты видно невооруженным взглядом, а они как правило закопирайчены
25 червня в ОДА затвердили розпорядження “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення області”. Лінки по вікі поправив. http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/catalog/item/17381.htm
з нанесенням доріг в області закінчив, тепер планую мапити там де є нормальні знімки бінга по області. почну з Гусятинського району, отут навіть пиріг нарізав: http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/153
Хто має час і бажання, пригляньте будь ласка за новим мапером. Там я повиправляв багато розгалужених дворових проїздів, які були намальовані однією лінією.
Я за ним теж багато виправляв: змістив точки під gps, попереносив name в addr:housenumber, повиправляв addr:street, addr:housename.
Писав йому через осм-пошту, але нажаль реакції немає - дві останні правки за 6 грудня такі ж “кривенькі” як і перші.
Прошу звернути увагу всіх хто редагує дані Тернополя - зміщення бінгу по всьому місту складає 20;2
З останнім викладенням супутникових знімків від Bing, серед великих населених пункітів потрапив районний центр Шумськ, так що якщо хтось є звідти, то можна мапити
Додані межі населених пунктів області (1019 сіл, 18 міст, 16 смт, 1 селище). Усі межі через зв’язки. Картографічні дані десь такі як на www.map.land.gov.ua. Доповнено полями з Вікіпедії. Для нас. пунктів з однаковими назвами можуть бути поплутані поля — це вручну потрібно виправити (попереставляти місцями). Відредаговано: поплутані поля вже виправлено.