Приветствую!
Как дела с треками? Збараж потихоньку вырисовывается: http://www.openstreetmap.org/?lat=49.66772&lon=25.77588&zoom=15&layers=M
Хотелось бы определиться, нужно ли двигать подложку…
Вспомнил пару названий улиц, но, похоже, это всё что помню
На рахунок Джурину та річок навколо:
2 - річка по дорозі на Нирків - https://maps.google.com/?ll=48.794389,25.636822&spn=0.001002,0.002642&hnear=Chernovtsy,+Chernivets’ka+oblast,+Ukraine&t=h&z=19 та http://binged.it/P8oZfA - місце перетину річки з дорогою, сам бачив
3 - там річка розділяється на два потоки, один йде у водоспад, другий через болото додає до себе інший потічок і огибає замок. пізніше вони сходяться назад.
Написав знайомим, правда вони зараз не на місці щоб оперативно зняти треки так що по часу поки не ясно коли то все буде…
Знайшов отаку карту Гусятинського району. Ніхто не знає візуально, що то таке? і чи можна її використовувати в нашому проекті. Хочу толком районний кордон поправити, бо аж надто з тим проблеми. цілі села не там де їм місце
Взявся впорядкувати територіальні дороги в області, хоча б там де є бінг і які не які треки. Наткнувся на таке, пише що то Т-20-18, хоча отут пише що 20-18 це дорога Козова-Зборів, а дана має бути 20-15.
Переглядав на картах Гугла і Яндекса - всюди також 20-18. Де правда таварищі?
В недрах нашої Вікі знайшов посилання на перелік всіх сільских доріг обласного і районного значення. так що є куди далі працювати.
Отже кого цікавить:
розпорядження Голови ОДА
додаток 1
додаток 2
P.S. Може варто якось окремо винести у вікі інформацію про область!?
Я
Хорошая карта. Но насколько правомерно её использование?
И где ещё можно подсмотреть административные границы непосредственно примыкающих сел Залужжя, Базаринці, Тарасівка?..
Додав у вікі інфу про дороги обласного значення і помалу займаюсь ними. Я так зрозумів що в силу вони також вступають з 01.01.2013?
Ой, что-то кажется мне, что она должна быть под каким-то копирайтом — что это скан-копия бумажной карты видно невооруженным взглядом, а они как правило закопирайчены
шкода я то її знайшов в неті, але походу дійсно скан з якоїсь мапи. так що не знаю чи можна її використовувати
25 червня в ОДА затвердили розпорядження “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення області”. Лінки по вікі поправив. http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/catalog/item/17381.htm
з нанесенням доріг в області закінчив, тепер планую мапити там де є нормальні знімки бінга по області. почну з Гусятинського району, отут навіть пиріг нарізав: http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/153
Хто має час і бажання, пригляньте будь ласка за новим мапером. Там я повиправляв багато розгалужених дворових проїздів, які були намальовані однією лінією.
Я за ним теж багато виправляв: змістив точки під gps, попереносив name в addr:housenumber, повиправляв addr:street, addr:housename.
Писав йому через осм-пошту, але нажаль реакції немає - дві останні правки за 6 грудня такі ж “кривенькі” як і перші.
Прошу звернути увагу всіх хто редагує дані Тернополя - зміщення бінгу по всьому місту складає 20;2
З останнім викладенням супутникових знімків від Bing, серед великих населених пункітів потрапив районний центр Шумськ, так що якщо хтось є звідти, то можна мапити
знайшов отаке посилання: http://mape.te.ua, схоже на ГенПлан, але може і не воно. хто знає?
Можливо, тут є позначені ділянки і адресація точна.
Наприклад, в картах Google та Яндекс номери будинків наприкінці Руської неправильні.
Також з’явився генплан міста Тернополя - http://www.rada.te.ua/normativnie-dokument/proekt_generalnogo_planu/. Є межі парків…
Додані межі населених пунктів області (1019 сіл, 18 міст, 16 смт, 1 селище). Усі межі через зв’язки. Картографічні дані десь такі як на www.map.land.gov.ua. Доповнено полями з Вікіпедії. Для нас. пунктів з однаковими назвами можуть бути поплутані поля — це вручну потрібно виправити (попереставляти місцями). Відредаговано: поплутані поля вже виправлено.