Сплавлявся Дністром кілька тижнів тому, опацьовую тепер треки.
Помітив, що в районі Устечка треки досить добре лягають на бінгові фотографії (десь метрів два зміщення). У той же час там Дністер починає бути замапленим полігоном, але зі значним зміщенням. Може хтось там часто буває - можете пописати побільше треків, щоб правильно підкласти фотографії і виправити полігон річки?
Друге: Дорогою на Нирків натрапив на річку: http://www.openstreetmap.org/browse/way/43623071 На фотографіях Бінга немає жодного сліду від річки в тих місцях 0_о Можете перевірити, є там та річка чи немає? Самому якось страшно чужу працю видаляти
Третє: З річками і потічками навколо водопаду Джурин якась плутанина. Є навіть місце, де два потічки перетинаються під прямим кутом: http://www.openstreetmap.org/?lat=48.80466&lon=25.59093&zoom=16&layers=M
Буває там хтось? Місцина така, що можна навіть мапінг паті зібрати
В принципі, якість знімків дозволяє поправити, хоча я особисто довіряю треку більше, аніж фотографії.
Це не чужа праця, а чужий імпорт неперевірених даних, частково видалений. Усі ті дані можна правити не оглядаючись:)
Схоже що в тій точці немає стику, а річечка/струмок(waterway=stream) тільки пройшовши через болотце(трохи східніше) і обігнувши замок, тоді вже впадає в р.Джурин.
3 - там річка розділяється на два потоки, один йде у водоспад, другий через болото додає до себе інший потічок і огибає замок. пізніше вони сходяться назад.
Знайшов отаку карту Гусятинського району. Ніхто не знає візуально, що то таке? і чи можна її використовувати в нашому проекті. Хочу толком районний кордон поправити, бо аж надто з тим проблеми. цілі села не там де їм місце
Взявся впорядкувати територіальні дороги в області, хоча б там де є бінг і які не які треки. Наткнувся на таке, пише що то Т-20-18, хоча отут пише що 20-18 це дорога Козова-Зборів, а дана має бути 20-15.
Переглядав на картах Гугла і Яндекса - всюди також 20-18. Де правда таварищі?
Я
Хорошая карта. Но насколько правомерно её использование?
И где ещё можно подсмотреть административные границы непосредственно примыкающих сел Залужжя, Базаринці, Тарасівка?..
Ой, что-то кажется мне, что она должна быть под каким-то копирайтом — что это скан-копия бумажной карты видно невооруженным взглядом, а они как правило закопирайчены
25 червня в ОДА затвердили розпорядження “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення області”. Лінки по вікі поправив. http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/catalog/item/17381.htm
з нанесенням доріг в області закінчив, тепер планую мапити там де є нормальні знімки бінга по області. почну з Гусятинського району, отут навіть пиріг нарізав: http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/153
Хто має час і бажання, пригляньте будь ласка за новим мапером. Там я повиправляв багато розгалужених дворових проїздів, які були намальовані однією лінією.
Я за ним теж багато виправляв: змістив точки під gps, попереносив name в addr:housenumber, повиправляв addr:street, addr:housename.
Писав йому через осм-пошту, але нажаль реакції немає - дві останні правки за 6 грудня такі ж “кривенькі” як і перші.
Прошу звернути увагу всіх хто редагує дані Тернополя - зміщення бінгу по всьому місту складає 20;2
З останнім викладенням супутникових знімків від Bing, серед великих населених пункітів потрапив районний центр Шумськ, так що якщо хтось є звідти, то можна мапити