Было бы здорово Надо пару круных перекрестков, но по нескольку раз прокатиться, погрешность всё равно в навигаторах значительная…
у друзей смартфон, думаю погрешность 5м. будет нормально
если такое смещение, то чего твои домики так убежали?
ps: год назад рисовал домики по 20.0026402059725;3.0162027412302574
Аа, ясно…
кто нить из местных может проверить имена улиц?
http://openstreetbugs.schokokeks.org/?zoom=14&lat=49.54371&lon=25.60538&layers=B0T
зы: особенно понравилась ЛистоПАДЛОва вулиця
http://www.openstreetmap.org/browse/way/31054528/history
Сплавлявся Дністром кілька тижнів тому, опацьовую тепер треки.
Помітив, що в районі Устечка треки досить добре лягають на бінгові фотографії (десь метрів два зміщення). У той же час там Дністер починає бути замапленим полігоном, але зі значним зміщенням. Може хтось там часто буває - можете пописати побільше треків, щоб правильно підкласти фотографії і виправити полігон річки?
Друге: Дорогою на Нирків натрапив на річку: http://www.openstreetmap.org/browse/way/43623071 На фотографіях Бінга немає жодного сліду від річки в тих місцях 0_о Можете перевірити, є там та річка чи немає? Самому якось страшно чужу працю видаляти
Третє: З річками і потічками навколо водопаду Джурин якась плутанина. Є навіть місце, де два потічки перетинаються під прямим кутом: http://www.openstreetmap.org/?lat=48.80466&lon=25.59093&zoom=16&layers=M
Буває там хтось? Місцина така, що можна навіть мапінг паті зібрати
В принципі, якість знімків дозволяє поправити, хоча я особисто довіряю треку більше, аніж фотографії.
http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=48.762079200652266~25.609437947204086&lvl=19&dir=0&sty=a&form=LMLTCC
Судячи з треків на мості через Дністер і в Городенці, яка досить близько, бінг там практично не зміщений, а якщо й зміщений, то не більше ніж на похибку gps-пристроїв.
Схоже, що waterbank Дністра обводили по low-res бінгу, потрібно виправляти, якщо є бажання:)
Це не чужа праця, а чужий імпорт неперевірених даних, частково видалений. Усі ті дані можна правити не оглядаючись:)
Схоже що в тій точці немає стику, а річечка/струмок(waterway=stream) тільки пройшовши через болотце(трохи східніше) і обігнувши замок, тоді вже впадає в р.Джурин.
Приветствую!
Как дела с треками? Збараж потихоньку вырисовывается: http://www.openstreetmap.org/?lat=49.66772&lon=25.77588&zoom=15&layers=M
Хотелось бы определиться, нужно ли двигать подложку…
Вспомнил пару названий улиц, но, похоже, это всё что помню
На рахунок Джурину та річок навколо:
2 - річка по дорозі на Нирків - https://maps.google.com/?ll=48.794389,25.636822&spn=0.001002,0.002642&hnear=Chernovtsy,+Chernivets’ka+oblast,+Ukraine&t=h&z=19 та http://binged.it/P8oZfA - місце перетину річки з дорогою, сам бачив
3 - там річка розділяється на два потоки, один йде у водоспад, другий через болото додає до себе інший потічок і огибає замок. пізніше вони сходяться назад.
Написав знайомим, правда вони зараз не на місці щоб оперативно зняти треки так що по часу поки не ясно коли то все буде…
Знайшов отаку карту Гусятинського району. Ніхто не знає візуально, що то таке? і чи можна її використовувати в нашому проекті. Хочу толком районний кордон поправити, бо аж надто з тим проблеми. цілі села не там де їм місце
Взявся впорядкувати територіальні дороги в області, хоча б там де є бінг і які не які треки. Наткнувся на таке, пише що то Т-20-18, хоча отут пише що 20-18 це дорога Козова-Зборів, а дана має бути 20-15.
Переглядав на картах Гугла і Яндекса - всюди також 20-18. Де правда таварищі?
В недрах нашої Вікі знайшов посилання на перелік всіх сільских доріг обласного і районного значення. так що є куди далі працювати.
Отже кого цікавить:
розпорядження Голови ОДА
додаток 1
додаток 2
P.S. Може варто якось окремо винести у вікі інформацію про область!?
Я
Хорошая карта. Но насколько правомерно её использование?
И где ещё можно подсмотреть административные границы непосредственно примыкающих сел Залужжя, Базаринці, Тарасівка?..
Додав у вікі інфу про дороги обласного значення і помалу займаюсь ними. Я так зрозумів що в силу вони також вступають з 01.01.2013?
Ой, что-то кажется мне, что она должна быть под каким-то копирайтом — что это скан-копия бумажной карты видно невооруженным взглядом, а они как правило закопирайчены
шкода я то її знайшов в неті, але походу дійсно скан з якоїсь мапи. так що не знаю чи можна її використовувати