По-перше, пропоную кожну область об’єднати у окреме відношення.
По-друге, формат network пропоную uk:territorial:XXX, де XXX – трилітерне скорочення назви області.
По-третє, згідно прийнятої угоди, всі дороги у цих шляхах мають бути secondary (можливо нижче у межах міст)
Ну, і основна проблема – в нас нема повного і точного списку шляхів Т-, які діють сьогодні, тільки ті, що будуть з січня. Тож, що робити з ними – не знаю. Як мінімум треба провести аналіз тих, які не було змінено, де це є можливим.
Там якась маячня. Наприклад, Т-21-06 чомусь “Харків-Охтирка”, і купа інших незрозумілостей. З іншого боку, у розпорядженні голови Харківської обладміністрації за 2006 рік взагалі у Харкіській області завершується на Т-21-12, решта Т-шок у переліку доріг обласного значення.
У тому й проблема. У харківській компаніі Спаеро мені говорили, що не було однозначних відкритих списків доріг Т-рівня до угоди про 2013 рік.
виключити усі ті вулиці зі зв’язку 552584
Це простіше зробити в JOSM’і за допомогою плагіна Relation Toolbox, але можна і в Potlach’i в Advanced режимі(внизу зліва список зв’язків до яких включені лінії)… хоча виникає ризик щось зіпсувати:)
ось цей відрізок дороги http://map.project-osrm.org/1aG на дорожніх знаках позначають як М-06-02. У нас і в інших мапах просто М-06.
У Вікі взагалі нема М-06-02. Виправити так як кажуть знаки?
Не знаю хто як, а я для себе вирішив, що на google maps більше не дивитимусь. А наша вікіпедія на нього посилається.
Сьогодні поїхав шукати Т-17-22. Заклав в навігатор маршрут, сконструйований в gpsies.com на основі google maps (в OSM там взагалі доріг немає). Був жорстоко обманутий. Там, де повинна бути начебто пряма дорога, вона повернула і так напетляла дальніми селами, що накрутив зайвий кілометраж мабуть не менше 40 кілометрів (порівняно з запланованим), вийшла на Р11 далеко за місцем призначення, зовсім з іншої сторони Карлівки.
До речі, комусь відома справжня конфігурація Т-17-22 на ділянці від Чутового до Карлівки?
До відома мапперів.
Реконструкція М03/Е40 - не байка, вона активно ведеться і місцями вже завершена.
Сьогодні мав нагоду проїхатись трасою від повороту з Р11 до Полтави.
До Давидівки полотно готове, враження найкращі. Гладесенький асфальт, красива розмітка, широкі узбіччя. Не сподівався, що колись дочекаюсь такого у нас.
Веду до того, що супутникові знімки більше не актуальні. І накопичена до недавнього часу база треків теж. В багатьох місцях запроваджено роздільний рух в зустрічних напрямках.
Раніше їздив в напрямку Києва - ситуація аналогічна. Там навіть мости добудовують.
Треба накопичувати нові треки.
Враховуючи, що відповідно до нової класифікації кабміну замість Т-17-22 Велика Рублівка - Чутове - Карлівка є тільки Т-17-30 Велика Рублівка - Чутове, то цілком можливо, що дорога там погана/відсутня
Непогано було б їх додати у загальні відношення, як по інших областях.
Також хочу нагадати, що Т- дороги помічаємо як secondary, О- як tertiary, а от з С- поки не дуже зрозуміло – вікі говорить про unclassified, але тут же власне класифікація ніби є. Думаю, що tertiary теж там можливі.