@koszatek - pewnie konflikt był z moim changeset’em ale ja w poście pisałem, że mam zamiar edytować wieczorem.
Ogarnąłem trochę łódzkie, ale jak się juz zaczeło to zahaczyłem i o inne województwa.
Tak jak pisze Zbyszek - nie traktowałbym tej relacji jako priorytetu. Lepiej poedytować tereny jakie sie pojawiły na zdjęciach. To co zacząłem jeszcze bedę poprawiał, żeby bełkotu nie było
Edytuję z Binga ulice Koszalina (właśnie pojawiły się zdjęcia; niestety, mało tu śladów a dużo danych z UMP - staram się to zmienić). Staram się najpierw robić korektę zdjęć do śladów jakie są w pobliżu. Czy te korekty trzeba robić co kilkadziesiąt/kilkaset metrów, czy wystarczy raz dopasować i już całe miasto powinno być OK?
Możliwe, że sceny nie mają wspólnego pokrycia - wtedy niewiele da się z tym zrobić. Ale zawsze można napisać na Berdycz… znaczy się, zakładkę Feedback pod mapą.
Ciekawe, z prezentacji microsoftu na State of The Map wynikalo, ze to microsoft sam zajmuje sie wykonywaniem tych zdjec, sprzetem fotograficznym, samolotami. Okazuje sie, ze DG tez sie pod tym podpisuje.
W artykule pisza o kolejnych obszarach w przyszlosci ale z tego co mowil microsoft to chodzi o Afryke i inne kontynenty, nie reszte Europy.
Postanowiłem połączyć jakieś drogi w okolicach Szczawnicy i zauważyłem, że ładnie jest widoczna w Bingu, zacząłem więc poprawiać relację http://www.openstreetmap.org/?relation=1583230 i… dojechałem do Nowej Pasłęki i z powrotem zaznaczając tak na oko 1/4 obszaru Polski: http://www.openstreetmap.org/?way=168855115 dokleiwszy się po drodze do zaznaczonego już wcześniej obszaru.
Mam nadzieję, że to co jest w środku tej drogi faktycznie ma pokrycie w zdjęciach, bo “jechałem po krawędzi”. Jeśli nie - proszę poprawić miejsca gdzie znajdziecie niezgodności.
W każdym razie ogromna połać kraju ma już pokrycie zdjęciami - nic, tylko mapować
Chyba że to wszystko już było wcześniej a zaznaczony przeze mnie obszar w relacji wyciął nasz ulubiony bot?