Ніяке це не особисте звернення.
ikovaltaras, DimaZ, моя пропозиція зустрітися і попити пива далі актуальна. Ваші дії один щодо одного зовсім не роблять карту Львова кращою, і конструктиву не додають.
Ніяке це не особисте звернення.
ikovaltaras, DimaZ, моя пропозиція зустрітися і попити пива далі актуальна. Ваші дії один щодо одного зовсім не роблять карту Львова кращою, і конструктиву не додають.
Ну а про шо з ним можна говорити якщо він відкатує зміни і навіть не дивиться де і на шо. Тепер в багатьох місцях получається подвійний міппінг - це просто слів нема.
Таке враження що він вирішив що ту хуйню яку він замапив не якісно неможна змінювати. І відкатує любі зміни навіть якщо вони покращують або виправляють вже існуючий мапінг.
Портить він тим самим цілу карту от що обідно. І таким мудакам треба зходу в морду бити або банити.
Keep it civil people. Please!
до ikovaltaras
пиши свою адресу і я дам тобі можливість особистого звернення. Допоки не буде її все вищесказане тобою вношу в твоє резюме.
по конструктиву. Всі ченжсети де масово вбиваються дані інших, першочергових користувачів, буду відкочувати.
Припиняйте займатися дурницями.
Таке враження, що у вас обох день починається з перегляду того, що намалював інший і перемальовування/видалення того всього.
Хіба у Львові немає що мапити? Залишилося тільки перемальовувати доріжки на Личаківському?
Центр місцями незамаплений, купа помилок адресації, а ви граєтеся хто більше будинків видалить.
я для себе сам визначу, що мені відмічати. захочу підправити доріжки - виправлю. захочу відмітити ‘‘де пес лапу підняв’’ - відмічу.
Я НЕ ВИДАЛЯЮ дані з усього міста.
не маю претензій до того, хто як мапить, висловлюсь так - не будьте авторами війн правок, не вносіть некоректну інформацію у базу, прислухайтесь до інших учасників.
Цей проект - робота спільноти і відгороджуючись від неї, створюючи конфлікти, підтримуючи конфлікти - ви зупиняєте розвиток.
ikovaltaras, які у Вас критерії вірних даних, під які не попали видалені правки?
DimaZ, до речі, часто можна зробити гірше не лише видаляючи дані…
Варто винести це на обговорення колективу - визначимо правильну стратегію поведінки.
Бажано, щоб учасники суперечки навели по декілька конкретних прикладів свого бачення.
Моя думка щодо ситуації:
Додатково вмене виникло пару питань - просвітіть мене хтось.
Чи є якийсь сервіс, що міряє кількість поставлених точок, ліній і т.п., - тобто чому народ так ображається, що їх вклад (менш якісний) видаляють?
Чи є якийсь сервіс, щоб візуалізувати набір змін, який би, наприклад, показав 2 малюнки, що було і що стало? Це я для того, щоб можна було накласти GPS трек, чи супутникове фото вирівняне по треку і щоб було явно видно, чи корисна правка, чи ні.
Думаю, що рішення колективу буде поважатись і ми зможемо:
http://www.odbl.de/ukraine.html
http://hdyc.neis-one.org/
Для JOSM-а є UtilsPlugin2, в якому є хороша штука - Replace Geometry. Перетворює старий об’єкт на новий, переносячи історію та теги. Соломонове рішення, дуже часто користуюся.
до major12, та усіх хто спробував вникнути але до кінця не розібрався.
щодо якості. Квадрат, крапка, лінія можуть стати якіснішими якщо їх видалити і намалювати ідентичні по формі або трохи змінивши форму але з втратами тегів?
приклад: Був собі Театр опери, який відмічали, правили, покращували багато людей, ось такий -
addr:housenumber: 28
addr:street: Свободи проспект
amenity: theatre
building: yes
name: Театр Опери та Балету
name:en: Lviv Theatre of Opera and Ballet
name:es: Teatro de Ópera y Ballet de Lviv
name:pl: Opera Lwowska
source: Bing
wikipedia: Lviv Theatre of Opera and Ballet
а тут зявився новий користувач і сказав - всі лайно я д’Артаньян і видалив усі ці дані і вніс свої такі:
Змінено: пн., 04 черв. 2012, 18:20:04 +0000
Змінив: ikovaltaras
Версія: 1
В наборі змін: 11799215
Коментар: Added building
Теґи:
amenity = theatre
building = yes
name = Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
theatre:genre = opera
website = http://opera.lviv.ua/
Різницю вловив? Що краще?
О чудо! Карта покращується!
Ще приклади: Був -
amenity: arts_centre
building: yes
contact:website: [www.artpalace.org.ua](http://www.artpalace.org.ua)
history: Retrieved from v1
name: Виставковий комплекс "Львівський Палац Мистецтв"
став -
Змінено: вт., 05 черв. 2012, 10:36:09 +0000
Змінив: ikovaltaras
Версія: 1
В наборі змін: 11804758
Коментар: Added building
Теґи:
amenity = arts_centre
building = yes
name = Львівський палац мистецтв
І знову покращення!
Користувач Basjka, вирішив внести дані на мапу Львова і зробив це досить непогано але ж ні, у Львові ж є д’Артаньян, і він видалив ось стільки даних -
Червоним показані видалені дані.
Користувач з Польщі витратив свій час щоб мапа Львова стала кращою.Йому ДЯКУЮ!
Ви вгадали і знову -
Видалені межі та газони Медичного універу та інші дані цього користувача.
andy747 вніс багато даних у Львові і його дані видалено -
Тут я вказав межі тюрми які ‘‘покращено видалились’’ і зявились ідентичними тільки з меншою кількістю тегів -
Тут видалено весь район і внесено ідентичні будинки.
Руїну подолано! Покращення тривають…
В центрі міста вбиті площі, обєкти і багато іншого. Театр Курбаса…
Новачком сам робив помилок але якщо досвічені кажуть роби ТАК - роблю ТАК!
Проект не мій і крім вбивання часу у ньому він ще корисний для багатьох і тому, я за те щоб вандальні дії не відбувались.
ЩЕ РАЗ повторююсь: якщо вже відмічений об’єкт потрібно перемістити на пару метрів вбік то нахєра його видаляти а потім знову відмічати?
Якщо у будинку не той розмір можна пересунути дві точки і все. готово! Якщо будинок не квадратний - виправ його. Тицьни q пересунь пару крапок і вуаля!
Що це? вищезгадане ЧСВ чи відхилення у мозку?
Розділити будинки кварталу тут чи на два метри дальше? Яке корисне навантаження несе така інфа?
Правильно = нуль! Навіть, менше нуля!
ПОВАЖАЙТЕ ЕНЕРГІЮ ІНШИХ!!!
Я не перемальовую, я виправляю. Але якісь того що вже є часто настільки не точна що простіше стерти і перемалювати ніж тратити в 2 рази більше часу
і коригувати.
Беремо приклад - Львівський Цирк.
Замаплений просто гімняно і не рівно. Я виправив а той мудак всеодно на свому стоїть. Ну на то він і мудак бо так і чинить.
Ще біля готелю Львів абсолютно було неправильно замаплено 15 будинків ( просто квадратами обвів він і то згрубша). Я перемалював дуже точно, але цей мкдак знову видалив і стоїть на свому.
Ще приклад це розвідна станція за Головним вокзалом - в мене питання - він хоч дивиться на мапу коли відновлює старі дані??? тів взагалі і влюзько на знімку такого нема як то шо намалював той мудак.
І так всюди - вздовж Зеленої вулиці ніби нормально яле шкарадно - лінії не рівні все криво. Тому поправив але вже не перемальовував.
Тому ще раз тому мудаку кажу ти хоч дивися що ти відкатуєш, а то таке враження що ти спочатку входиш в сильний запой перед тим як мапити так що не розбираєш предметів на карті.
Особливо це стосується головного корпусу Універу Франка - де цей мудак думав що тінь це частина будинку, а потім ще питає чого я перемальовую.
А правило в мене одне по якості - лнії мають бути рівні і максимально точно відображати контури будівлі. Якщо це не можливо зробити на якійсь будівлі то ліпше не робити взашалі ніж якесь гівно малювати. Особливо подивіться на площу ринок - таке враження що ведмідь лапою малював.
І до речі я не матюкався - мудак це не матюк http://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%BC%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BA
Для того щоб лінії були рівні і не зєднувати їх від руки є http://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Plugins/BuildingsTools
http://www.youtube.com/watch?v=DEQo4Jm-aPY
і особливо http://www.youtube.com/watch?v=4FZF1LycbHQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Uq44dvNKgJc&feature=related
І ще одне - не копіюйте напрями руху по дорогах з карт Гугла, особливо це стосується вїздів на заправки - вни в основному в Гугла не правильні.
На Майорівці вже виправив. Решту не буду більше чіпати - бо знов блять скажуту шо перемальовую, тому я більше далі майорівки мапити не буду.
Дякую за відповідь, я власне і роблю спробу розібратись. Прокоментую.
Це питання стосувалось сервісів на яких джентельмени можуть помірятись ЧСВ і натяком на питання чи агресія не пов’язана саме з цим. На це питання вже відповіли раніше і думаю не потрібно так сильно його цитувати.
Я би краще цитував ось це речення
Далі
Нажаль я власне не вловив різницю :(.
Я не Нео з матриці, щоб відрендерити карту в голові і зразу зрозуміти хто правий, а хто ні.
Так тут видно що трохи тегів видалено (засуджую цей факт), але форму теж хотілось би бачити.
Може той театр був у вигляді пентаграми намальований чи т.п.
Саме для цього я і задав питання:
А в тому що процитовано, я виділю 1 слово чіткіше, це слово “Якщо”
Показати малюнок як було і як стало і всі чудово розберуться.
Щодо масових видалень - бажано почути відповідь ikovaltaras.
Підтримую
Ящо на будинку немає тегів і він був зображений неточним квадратиком, непевне лекше видалити і перемалювати (був схематичний → став точний). Якщо DimaZ не хоче такого покращення, бо падає його рейтинг на якихось сервісах - нехай скаже, тоді і вирішимо що робити в такій ситуації.
Якщо будинок складний, чи має теги - тобто на нього було потрачено більше роботи, краще редагувати.
Якщо це редагування, не знищуються теги і т.п. - то чому би і ні. Має людина час і натхнення
Частина 2
Виправлення мало би влаштовувати всіх.
Додатково спробуйте пораду
Далі
Не погоджусь, краще схематично, щоб працював наприклад пошук по номеру будинку. Потім хтось вдосконалить.
Але це теж предмет дискусії, бо я маплю там де супутник, ще не скоро пролетить, а нумерація хай би була вже. Варто послухати думки інших.
До ikovaltaras - пара скріншотів як було і як стало - дуже допомогли би.
Ну і дайте відповідь на питання опонента, особливо за масові видалення, а він хай відповість на ваші питання.
Від себе:
ikovaltaras, ви ж не Тягнибакс, який може похамити і потім доказувати, що його слова мега цензурні
Навіщо цей недо-троллінг ?
Всім дякую за увагу
Наче все нормально було з Оперою, може статуї на стінах не були замаплені
А тепер серйозно - видаляти чиюсь роботу без справді вагомої причини (як то - будинок знесено, ліс зрубано) - неввічливо. Система контролю версій була придумана, щоб можна було бачити історію розвитку об’єкту, а не щоб видаляти і малювати поверх своє. Це не ЧСВ чи якісь способи побачити свою значимість. Тут я цілком на стороні DimaZ.
Якщо не подобається точність даних, їх завжди можна поправити. Тому припиняйте війни і займіться улюбленою справою
+1. Недаремно я, коли писав Reverter, особливу увагу приділив тому, щоб у об’єктів, відновлених за його допомогою, зберігалась історія. Для цього спеціально довелося перелопатити купу коду в ядрі JOSM, а прямого доступу до нього в мене тоді не було.
Тож плюсую Replace Geometry замість простого видалення+перемальовування.