Pojawiły się nowe obszary zdjęć z Binga, które nie są uzględnione w relacji: 1583230. Nie wiem kiedy to się stało, ale ja to zauważyłem dziś w łódzkiem.
Mamy np **Łask **(z większością dorzecza rzeki Grabia!), Bełchatów, Wolbórz, kawałek Tomaszowa Maz. i nowy kawałek Piotrkowa Tryb., **Radomsko **( z chmurkami niestety :/), **Koluszki **(!) i wiele innych.
Relację postaram się uaktualnić wieczorem, chyba , że ktoś mmnie uprzedzi
EDIT:
Znalazłem rejon którego na pewno nie było ok 10 dni temu, wieć ta zmiana miała miejsce niedawno.
Hurrraaa!!! Wreszcie M$ przypomniał sobie o istnieniu Śląska! Mikołów, Racibórz, Rybnik i Wodzisław z przyległymi gminami mają praktycznie 100% pokrycia, Jastrzębie trochę mniej, Katowice do połowy.
Odwiedźcie maps.bing.com, bo pewnie zostało jeszcze sporo do odkrycia!
Skala zmian jest ogromna wg mojej oceny. Super, będzie co robić w długie zimowe wieczory
Cieżko już się faktycznie edytuje tą relację, czasem lepiej by było narysować od początku (nie wiem jak się łączy miltipoligony, wiec czasem są nałożone na siebie bokami).
Ja wczoraj próbowałem edytować tą relację w Polsce wschodniej i pierwszy changeset przeszedł, a z drugim już d**a - ktoś edytował jednocześnie i zrobił się konflikt i kupa roboty zmarnowana.
Jak to zorganizować, żebyśmy nie wchodzili sobie w drogę?
@koszatek - pewnie konflikt był z moim changeset’em ale ja w poście pisałem, że mam zamiar edytować wieczorem.
Ogarnąłem trochę łódzkie, ale jak się juz zaczeło to zahaczyłem i o inne województwa.
Tak jak pisze Zbyszek - nie traktowałbym tej relacji jako priorytetu. Lepiej poedytować tereny jakie sie pojawiły na zdjęciach. To co zacząłem jeszcze bedę poprawiał, żeby bełkotu nie było
Edytuję z Binga ulice Koszalina (właśnie pojawiły się zdjęcia; niestety, mało tu śladów a dużo danych z UMP - staram się to zmienić). Staram się najpierw robić korektę zdjęć do śladów jakie są w pobliżu. Czy te korekty trzeba robić co kilkadziesiąt/kilkaset metrów, czy wystarczy raz dopasować i już całe miasto powinno być OK?
Możliwe, że sceny nie mają wspólnego pokrycia - wtedy niewiele da się z tym zrobić. Ale zawsze można napisać na Berdycz… znaczy się, zakładkę Feedback pod mapą.