Ну в JOSM я мав наувазі.
а потім як не сервер це все надсилати?
АПІ ОСМ не має підтримки шарів…
ну на сервері воно буде як є. Просто в ДЖОСМ дофіга інфи дуже довго починає грузитися. Кразе по окремих шарах.
про які шари взагалі йшлося? завантаження з сервера йде все одно вказаної області, хочете ви більше даних чи менше - завантажиться все, що є.
у JOSM є така штука - фільтри. можна повідключати непотрібні дані, щоб не показувались або затінялись.
щоб грузилось швидше, вибирайте лише необхідну область - це справді проблема, але використовувати, наприклад, xapi для вибіркового завантаження - не швидше.
ще як варіант - зробити пожертву в OSMF на апгрейд серверів з приміткою - на пришвидшення роботи API
так я про це і каже щоб відключити якісь дані наприклад кафешки треба їх згрупувати, про що я і кажу.
для цього нічого групувати, і взагалі робити по домовленості не потрібно. просто включаєте фільтр і працюєте…
якщо хочете, можете поділитись своїми фільтрами, які зручно використовувати для додавання кафешок…
Mod edit: Offensive language removed.
Ніяке це не особисте звернення.
ikovaltaras, DimaZ, моя пропозиція зустрітися і попити пива далі актуальна. Ваші дії один щодо одного зовсім не роблять карту Львова кращою, і конструктиву не додають.
Ну а про шо з ним можна говорити якщо він відкатує зміни і навіть не дивиться де і на шо. Тепер в багатьох місцях получається подвійний міппінг - це просто слів нема.
Таке враження що він вирішив що ту хуйню яку він замапив не якісно неможна змінювати. І відкатує любі зміни навіть якщо вони покращують або виправляють вже існуючий мапінг.
Портить він тим самим цілу карту от що обідно. І таким мудакам треба зходу в морду бити або банити.
Keep it civil people. Please!
до ikovaltaras
пиши свою адресу і я дам тобі можливість особистого звернення. Допоки не буде її все вищесказане тобою вношу в твоє резюме.
по конструктиву. Всі ченжсети де масово вбиваються дані інших, першочергових користувачів, буду відкочувати.
Припиняйте займатися дурницями.
Таке враження, що у вас обох день починається з перегляду того, що намалював інший і перемальовування/видалення того всього.
Хіба у Львові немає що мапити? Залишилося тільки перемальовувати доріжки на Личаківському?
Центр місцями незамаплений, купа помилок адресації, а ви граєтеся хто більше будинків видалить.
я для себе сам визначу, що мені відмічати. захочу підправити доріжки - виправлю. захочу відмітити ‘‘де пес лапу підняв’’ - відмічу.
Я НЕ ВИДАЛЯЮ дані з усього міста.
не маю претензій до того, хто як мапить, висловлюсь так - не будьте авторами війн правок, не вносіть некоректну інформацію у базу, прислухайтесь до інших учасників.
Цей проект - робота спільноти і відгороджуючись від неї, створюючи конфлікти, підтримуючи конфлікти - ви зупиняєте розвиток.
ikovaltaras, які у Вас критерії вірних даних, під які не попали видалені правки?
DimaZ, до речі, часто можна зробити гірше не лише видаляючи дані…
Варто винести це на обговорення колективу - визначимо правильну стратегію поведінки.
Бажано, щоб учасники суперечки навели по декілька конкретних прикладів свого бачення.
Моя думка щодо ситуації:
- Якщо карта покращується - це добре. Тут я на стороні ikovaltaras. Те що було зображено схематично - варто уточнити, якщо звичайно зміни корисні і вагомі, а не посунув точку на 2 пікселі.
- Перехід на мати (#169 Yesterday 15:31:08) і загальна риторика розмови дуже неправильна. Пости варто поредагувати (не потрібно лякати користувачів що бажають приєднатись), а автору дати пару днів подумати і охолонути в read-only режимі.
- Відкочувати правильно замаплені об’єкти - це вандалізм.
Додатково вмене виникло пару питань - просвітіть мене хтось.
Чи є якийсь сервіс, що міряє кількість поставлених точок, ліній і т.п., - тобто чому народ так ображається, що їх вклад (менш якісний) видаляють?
Чи є якийсь сервіс, щоб візуалізувати набір змін, який би, наприклад, показав 2 малюнки, що було і що стало? Це я для того, щоб можна було накласти GPS трек, чи супутникове фото вирівняне по треку і щоб було явно видно, чи корисна правка, чи ні.
Думаю, що рішення колективу буде поважатись і ми зможемо:
- або поділити їм територію Львова (в якому районі хто живе) і попросити не чіпати “чужий район”
- або попросити редагувати точки, а не видаляти, якщо такі дії мають сенс (імхо залишати неякісні дані взагалі не варіант)
- або звернутись до модераторів за банхаммером (імхо краще втрата 1-2 учасників, ніж сварки і мати на форумі)
http://www.odbl.de/ukraine.html
http://hdyc.neis-one.org/
Для JOSM-а є UtilsPlugin2, в якому є хороша штука - Replace Geometry. Перетворює старий об’єкт на новий, переносячи історію та теги. Соломонове рішення, дуже часто користуюся.
- Так, є http://odbl.de/ukraine.html та http://osm.sbin.ru/stat/ де можна потішити ЧСВ
- Про таке не знаю але є http://hdyc.neis-one.org/?major12 та http://yosmhm.neis-one.org/?DimaZ (пісял знаку питання підставте портібне ім’я користувача ОСМ)
до major12, та усіх хто спробував вникнути але до кінця не розібрався.
-
щодо якості. Квадрат, крапка, лінія можуть стати якіснішими якщо їх видалити і намалювати ідентичні по формі або трохи змінивши форму але з втратами тегів?
приклад: Був собі Театр опери, який відмічали, правили, покращували багато людей, ось такий -addr:housenumber: 28
addr:street: Свободи проспект
amenity: theatre
building: yes
name: Театр Опери та Балету
name:en: Lviv Theatre of Opera and Ballet
name:es: Teatro de Ópera y Ballet de Lviv
name:pl: Opera Lwowska
source: Bing
wikipedia: Lviv Theatre of Opera and Ballet
а тут зявився новий користувач і сказав - всі лайно я д’Артаньян і видалив усі ці дані і вніс свої такі:
Змінено: пн., 04 черв. 2012, 18:20:04 +0000
Змінив: ikovaltaras
Версія: 1
В наборі змін: 11799215
Коментар: Added building
Теґи:
amenity = theatre
building = yes
name = Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
theatre:genre = opera
website = http://opera.lviv.ua/
Різницю вловив? Що краще?
О чудо! Карта покращується!
Ще приклади: Був -
amenity: arts_centre
building: yes
contact:website: [www.artpalace.org.ua](http://www.artpalace.org.ua)
history: Retrieved from v1
name: Виставковий комплекс "Львівський Палац Мистецтв"
став -
Змінено: вт., 05 черв. 2012, 10:36:09 +0000
Змінив: ikovaltaras
Версія: 1
В наборі змін: 11804758
Коментар: Added building
Теґи:
amenity = arts_centre
building = yes
name = Львівський палац мистецтв
І знову покращення!
Користувач Basjka, вирішив внести дані на мапу Львова і зробив це досить непогано але ж ні, у Львові ж є д’Артаньян, і він видалив ось стільки даних -
Червоним показані видалені дані.
Користувач з Польщі витратив свій час щоб мапа Львова стала кращою.Йому ДЯКУЮ!
Ви вгадали і знову -
Видалені межі та газони Медичного універу та інші дані цього користувача.
andy747 вніс багато даних у Львові і його дані видалено -
Тут я вказав межі тюрми які ‘‘покращено видалились’’ і зявились ідентичними тільки з меншою кількістю тегів -
Тут видалено весь район і внесено ідентичні будинки.
Руїну подолано! Покращення тривають…
В центрі міста вбиті площі, обєкти і багато іншого. Театр Курбаса…
Новачком сам робив помилок але якщо досвічені кажуть роби ТАК - роблю ТАК!
Проект не мій і крім вбивання часу у ньому він ще корисний для багатьох і тому, я за те щоб вандальні дії не відбувались.
ЩЕ РАЗ повторююсь: якщо вже відмічений об’єкт потрібно перемістити на пару метрів вбік то нахєра його видаляти а потім знову відмічати?
Якщо у будинку не той розмір можна пересунути дві точки і все. готово! Якщо будинок не квадратний - виправ його. Тицьни q пересунь пару крапок і вуаля!
Що це? вищезгадане ЧСВ чи відхилення у мозку?
Розділити будинки кварталу тут чи на два метри дальше? Яке корисне навантаження несе така інфа?
Правильно = нуль! Навіть, менше нуля!
ПОВАЖАЙТЕ ЕНЕРГІЮ ІНШИХ!!!
Я не перемальовую, я виправляю. Але якісь того що вже є часто настільки не точна що простіше стерти і перемалювати ніж тратити в 2 рази більше часу
і коригувати.
Беремо приклад - Львівський Цирк.
Замаплений просто гімняно і не рівно. Я виправив а той мудак всеодно на свому стоїть. Ну на то він і мудак бо так і чинить.
Ще біля готелю Львів абсолютно було неправильно замаплено 15 будинків ( просто квадратами обвів він і то згрубша). Я перемалював дуже точно, але цей мкдак знову видалив і стоїть на свому.
Ще приклад це розвідна станція за Головним вокзалом - в мене питання - він хоч дивиться на мапу коли відновлює старі дані??? тів взагалі і влюзько на знімку такого нема як то шо намалював той мудак.
І так всюди - вздовж Зеленої вулиці ніби нормально яле шкарадно - лінії не рівні все криво. Тому поправив але вже не перемальовував.
Тому ще раз тому мудаку кажу ти хоч дивися що ти відкатуєш, а то таке враження що ти спочатку входиш в сильний запой перед тим як мапити так що не розбираєш предметів на карті.
Особливо це стосується головного корпусу Універу Франка - де цей мудак думав що тінь це частина будинку, а потім ще питає чого я перемальовую.