ikovaltaras, DimaZ, давайте поважати один одного.
Здається, у кожного із присутніх є мета зробити хорошу і якісну карту. Наскільки я бачу, відрізняються думки щодо способу реалізації. Може справді пива поп’ємо в понеділок? там вихідний, що скажете?
ikovaltaras, DimaZ, давайте поважати один одного.
Здається, у кожного із присутніх є мета зробити хорошу і якісну карту. Наскільки я бачу, відрізняються думки щодо способу реалізації. Може справді пива поп’ємо в понеділок? там вихідний, що скажете?
Скопіюємо англійську назву з таблички? Truth on the ground Це не фейк?
Lviv Drama Theatre !!!THEM!!! Ukrainka Lesya
http://www.openstreetmap.org/?lat=49.844&lon=24.02902&zoom=17&layers=Q
Видно якимось електронним перекладачем користувалися
Пропоную РОІ з ресторанами кафешками мапити на окремому шарі
Чудова ідея, але в ОСМі поки що нема шарів. Де мапити будемо?
Ну в JOSM я мав наувазі.
а потім як не сервер це все надсилати?
АПІ ОСМ не має підтримки шарів…
ну на сервері воно буде як є. Просто в ДЖОСМ дофіга інфи дуже довго починає грузитися. Кразе по окремих шарах.
про які шари взагалі йшлося? завантаження з сервера йде все одно вказаної області, хочете ви більше даних чи менше - завантажиться все, що є.
у JOSM є така штука - фільтри. можна повідключати непотрібні дані, щоб не показувались або затінялись.
щоб грузилось швидше, вибирайте лише необхідну область - це справді проблема, але використовувати, наприклад, xapi для вибіркового завантаження - не швидше.
ще як варіант - зробити пожертву в OSMF на апгрейд серверів з приміткою - на пришвидшення роботи API
так я про це і каже щоб відключити якісь дані наприклад кафешки треба їх згрупувати, про що я і кажу.
для цього нічого групувати, і взагалі робити по домовленості не потрібно. просто включаєте фільтр і працюєте…
якщо хочете, можете поділитись своїми фільтрами, які зручно використовувати для додавання кафешок…
Mod edit: Offensive language removed.
Ніяке це не особисте звернення.
ikovaltaras, DimaZ, моя пропозиція зустрітися і попити пива далі актуальна. Ваші дії один щодо одного зовсім не роблять карту Львова кращою, і конструктиву не додають.
Ну а про шо з ним можна говорити якщо він відкатує зміни і навіть не дивиться де і на шо. Тепер в багатьох місцях получається подвійний міппінг - це просто слів нема.
Таке враження що він вирішив що ту хуйню яку він замапив не якісно неможна змінювати. І відкатує любі зміни навіть якщо вони покращують або виправляють вже існуючий мапінг.
Портить він тим самим цілу карту от що обідно. І таким мудакам треба зходу в морду бити або банити.
Keep it civil people. Please!
до ikovaltaras
пиши свою адресу і я дам тобі можливість особистого звернення. Допоки не буде її все вищесказане тобою вношу в твоє резюме.
по конструктиву. Всі ченжсети де масово вбиваються дані інших, першочергових користувачів, буду відкочувати.
Припиняйте займатися дурницями.
Таке враження, що у вас обох день починається з перегляду того, що намалював інший і перемальовування/видалення того всього.
Хіба у Львові немає що мапити? Залишилося тільки перемальовувати доріжки на Личаківському?
Центр місцями незамаплений, купа помилок адресації, а ви граєтеся хто більше будинків видалить.
я для себе сам визначу, що мені відмічати. захочу підправити доріжки - виправлю. захочу відмітити ‘‘де пес лапу підняв’’ - відмічу.
Я НЕ ВИДАЛЯЮ дані з усього міста.
не маю претензій до того, хто як мапить, висловлюсь так - не будьте авторами війн правок, не вносіть некоректну інформацію у базу, прислухайтесь до інших учасників.
Цей проект - робота спільноти і відгороджуючись від неї, створюючи конфлікти, підтримуючи конфлікти - ви зупиняєте розвиток.
ikovaltaras, які у Вас критерії вірних даних, під які не попали видалені правки?
DimaZ, до речі, часто можна зробити гірше не лише видаляючи дані…