Львів і область

Звичайно ви зараз скажете що треба вказувати на помилки. Але вказувати можна до посиніння і модератора карт не існує.
Та й вказувати можна хіба що тільки тут. І тут саме цікаве скільки активних маперів із тих які маплять львів сюди заходять.
В основному це люди які зайшли “наслідили” на карту Львова і “забули” про неї. Тут активно маплять тільки пару людей.

не забувайте посміхатись людям, і вони до вас потягнуться.

чесно кажучи, я б порадив вам, як місцевим, зустрітись вкупі (бажано щоб зібрати побільше людей) - місто малюється активно, і розбіжності в думках виливаються у такі суперечки. львову пощастило - там більше одного активного мапера, і не таке велике місто, щоб неможливо було зустрітись :slight_smile: на зустрічі зможете посидіти обговорити, хто чим займається, де мапить, як і що… можна вибрати район і обмалювати всім загалом

ikovaltaras, DimaZ, давайте поважати один одного.

Здається, у кожного із присутніх є мета зробити хорошу і якісну карту. Наскільки я бачу, відрізняються думки щодо способу реалізації. Може справді пива поп’ємо в понеділок? там вихідний, що скажете?

Скопіюємо англійську назву з таблички? :slight_smile: Truth on the ground :laughing: Це не фейк?
Lviv Drama Theatre !!!THEM!!! Ukrainka Lesya

http://www.openstreetmap.org/?lat=49.844&lon=24.02902&zoom=17&layers=Q

Видно якимось електронним перекладачем користувалися :smiley:

Пропоную РОІ з ресторанами кафешками мапити на окремому шарі

Чудова ідея, але в ОСМі поки що нема шарів. Де мапити будемо?

Ну в JOSM я мав наувазі.

а потім як не сервер це все надсилати? :sunglasses:
АПІ ОСМ не має підтримки шарів…

ну на сервері воно буде як є. Просто в ДЖОСМ дофіга інфи дуже довго починає грузитися. Кразе по окремих шарах.

про які шари взагалі йшлося? завантаження з сервера йде все одно вказаної області, хочете ви більше даних чи менше - завантажиться все, що є.

у JOSM є така штука - фільтри. можна повідключати непотрібні дані, щоб не показувались або затінялись.
щоб грузилось швидше, вибирайте лише необхідну область - це справді проблема, але використовувати, наприклад, xapi для вибіркового завантаження - не швидше.

ще як варіант - зробити пожертву в OSMF на апгрейд серверів з приміткою - на пришвидшення роботи API :slight_smile:

так я про це і каже щоб відключити якісь дані наприклад кафешки треба їх згрупувати, про що я і кажу.

для цього нічого групувати, і взагалі робити по домовленості не потрібно. просто включаєте фільтр і працюєте…
якщо хочете, можете поділитись своїми фільтрами, які зручно використовувати для додавання кафешок…

Mod edit: Offensive language removed.

Ніяке це не особисте звернення.

ikovaltaras, DimaZ, моя пропозиція зустрітися і попити пива далі актуальна. Ваші дії один щодо одного зовсім не роблять карту Львова кращою, і конструктиву не додають.

Ну а про шо з ним можна говорити якщо він відкатує зміни і навіть не дивиться де і на шо. Тепер в багатьох місцях получається подвійний міппінг - це просто слів нема.
Таке враження що він вирішив що ту хуйню яку він замапив не якісно неможна змінювати. І відкатує любі зміни навіть якщо вони покращують або виправляють вже існуючий мапінг.
Портить він тим самим цілу карту от що обідно. І таким мудакам треба зходу в морду бити або банити.

Keep it civil people. Please!

до ikovaltaras
пиши свою адресу і я дам тобі можливість особистого звернення. Допоки не буде її все вищесказане тобою вношу в твоє резюме.

по конструктиву. Всі ченжсети де масово вбиваються дані інших, першочергових користувачів, буду відкочувати.

Припиняйте займатися дурницями.
Таке враження, що у вас обох день починається з перегляду того, що намалював інший і перемальовування/видалення того всього.
Хіба у Львові немає що мапити? Залишилося тільки перемальовувати доріжки на Личаківському?
Центр місцями незамаплений, купа помилок адресації, а ви граєтеся хто більше будинків видалить.