Львів і область

Нормальні в мене манери. Як беретесь щось робити робіть це якісно.
Я там всі будинки в цій території замапив. Але якщо мапите межі ЛАЗу то обмальовуйте паркан і позначайте як кордон.
А не просто хаотичний квадрат який із реальністю немає ніякого звязку.

І будьте ласкаві не користуйтесь Potlach, JOSM набагато кращий і набагато потужніший

І назви обєктам двайте повні а не скорочені назви. Особливо я це бачив по факультетах політеху

випадок важкий. лікування не допомагає. потрібна ампутація.

друзі, припиняйте цю публічку сварку

ikovaltaras, поважайте вклад інших маперів, якщо хтось щось позначив криво - якщо маєте можливість повиправляйте/переназвіть, або не чіпайте, але не видаляйте. На W в JOSM’і прекрасний режим корегування існуючих ліній, спробуйте.

DimaZ, будьте все ж таки трохи стриманішим… оці “потрібна ампутація” не сприяють порозумінню
ті видалення про які ви пишете абсолютно не масові, а видалення ЛАЗу взагалі схоже на випадкове

dudka, терпіння має межу, як відомо. Я йому в приват вже близько 10 разів написав не видаляти дані, а реакції нема. Вбиваються цілі райони і малюються наново! …
Я витрачаю свій час на ОСМ і прошу поважати мій труд! Роблю помилки - вказуйте, а не…
Думав, тут не дитячий садок, але бачу, чувак каже, що малює з гугла і з інших комерцджерел і його дані разом з акаунтом ще в ОСМ.
Ви, як старожил, мали б обрубати такі ініціативи бо нині перемальовуються будинки а завтра дорога і до Києва доведе і кожного дня будете відслідковувати втрати а не вносити корисні дані.

Пропоную: 1. Користувач який порушив угоду OSM каже ой, сорі, не знав і більше так не буду.
2. Якщо не виконується пункт 1. потрібно видалити усі його дані, тому, що він сам підтвердив, що їх вкрав.
Цитати:

Якщо відомо id видаленого об’єкта, то можна ще відновлювати прямо з JOSM через втулок undelete.

Дивні у вас думки, значить коден хто зайшов на карти від Гугла та не дай Бог на них щей подивився, по вашому порушив умови OSM?
Як на мене це якась маячня! Цей проект не ваш і не мій. Суть його зробити якісну і по можливості точну карту. Тому небачу нічого такого якщо всяку херню видаляти.
Ніхто тут нічого не зобовязаний. і кожен може зайти і написати на всю карту ХЙ, і більше не заходити. Так що не видаляти? А чим відрізняється шкарадно і абсолютно неправильно замаплені
15 будинків в ряд від слова Х
Й? Правильно закінченням, бо в йому випадку це Х*Йня.

Звичайно ви зараз скажете що треба вказувати на помилки. Але вказувати можна до посиніння і модератора карт не існує.
Та й вказувати можна хіба що тільки тут. І тут саме цікаве скільки активних маперів із тих які маплять львів сюди заходять.
В основному це люди які зайшли “наслідили” на карту Львова і “забули” про неї. Тут активно маплять тільки пару людей.

не забувайте посміхатись людям, і вони до вас потягнуться.

чесно кажучи, я б порадив вам, як місцевим, зустрітись вкупі (бажано щоб зібрати побільше людей) - місто малюється активно, і розбіжності в думках виливаються у такі суперечки. львову пощастило - там більше одного активного мапера, і не таке велике місто, щоб неможливо було зустрітись :slight_smile: на зустрічі зможете посидіти обговорити, хто чим займається, де мапить, як і що… можна вибрати район і обмалювати всім загалом

ikovaltaras, DimaZ, давайте поважати один одного.

Здається, у кожного із присутніх є мета зробити хорошу і якісну карту. Наскільки я бачу, відрізняються думки щодо способу реалізації. Може справді пива поп’ємо в понеділок? там вихідний, що скажете?

Скопіюємо англійську назву з таблички? :slight_smile: Truth on the ground :laughing: Це не фейк?
Lviv Drama Theatre !!!THEM!!! Ukrainka Lesya

http://www.openstreetmap.org/?lat=49.844&lon=24.02902&zoom=17&layers=Q

Видно якимось електронним перекладачем користувалися :smiley:

Пропоную РОІ з ресторанами кафешками мапити на окремому шарі

Чудова ідея, але в ОСМі поки що нема шарів. Де мапити будемо?

Ну в JOSM я мав наувазі.

а потім як не сервер це все надсилати? :sunglasses:
АПІ ОСМ не має підтримки шарів…

ну на сервері воно буде як є. Просто в ДЖОСМ дофіга інфи дуже довго починає грузитися. Кразе по окремих шарах.

про які шари взагалі йшлося? завантаження з сервера йде все одно вказаної області, хочете ви більше даних чи менше - завантажиться все, що є.

у JOSM є така штука - фільтри. можна повідключати непотрібні дані, щоб не показувались або затінялись.
щоб грузилось швидше, вибирайте лише необхідну область - це справді проблема, але використовувати, наприклад, xapi для вибіркового завантаження - не швидше.

ще як варіант - зробити пожертву в OSMF на апгрейд серверів з приміткою - на пришвидшення роботи API :slight_smile:

так я про це і каже щоб відключити якісь дані наприклад кафешки треба їх згрупувати, про що я і кажу.