Львів і область

а чому ти вирішив, що наведені мапи вірні і чому їх можна\варто використовувати?
Я пронумерував будинки на Сихові і кожну табличку я бачив особисто.
Тепер, якщо порівнюю з іншими мапами - прозріваю, хто їх робив і з якого космосу брались дані.
Якщо ти аж настільки перфекционіст, то не роби дурниць, і не дивись на інші мапи.

ну а як ти в живу зможеш побачити профіль будинку згори. це панельні так - а в центрі не в кожен двір можна зайти особливо на площі Ринок

а для номерів то хватить і Google Street View

тоді вже запросіть від муніципалітету генплан міста та роздивляйтесь як будинки розбиті - там. це хоч першоджерело інформації

Було би круто його знайти. А де там в міськ раді його можна взяти навіть незнаю.

http://www.loda.gov.ua/ua/current-activity/public/ - можна надіслати запит про те, де генплан знаходиться і чи можна його копіювати, які прийомні дні та години. на місці перемалювати те, що цікавить на папір або сфотографувати, якщо дозволять

От цього точно не варто робити, дозволу нам не давали.

Однак Яндекс Панорами використовувати можна вільно, у Львові вони є.

Та до чого тут дозвіл. Я мав на увазі там дивитися на фасади будинків )

якщо взяти до уваги вищесказане тобою то можна зробити - finduserikovaltaras і натиснути delete.
Думаю, так і буде коли звернеться представник будь-якої компанії мап до OSM щоб видалити всі твої дані бо ти сам підтвердив, що вкрав їхні дані.

http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5257 - вам сюди

В мене таке враження що ніхто не користувався Google Street View. І що я вкраду там якщо подивлюся на фото будинку і взнаю який в нього номер?
В Гугла немає патентів на нумерацію львівських будинків, в них є лише їх фото.

І ніхто не обмалбовує супутникові знімки Гугла бо поперше вони взагалі неправильні, я мав наувазі що якщо співставити карти із різних джерел то можна більш точно їх промалювати на Бінгу.
Бо по перше в міськ раді скопіювати ген план Львова ніхто недасть. По друге в основному якщо дивитися згори не завжди очевидно де закінчується межі будинку в історичній частині міста.

ніхто не говорить про патенти. говорять про чистоту даних та їх джерел. якщо вам все одно, звідки дані взяті - пошукайте, будь-ласка, інший проект для витрачання часу або змініть свою думку. джерела з невідомим статусом ліцензування щодо odbl можуть використовуватись лише для порівняння, навіть не звіряння даних, а лише подивитись де краще. нічого звідти переноситись не повинно.

можна: подивитись самому, подивитись генплан, подивитись бінг, подивитись яндекс-панорами (аналог гугл стріт вью), запустити свій зонд для аерофото чи сфотографувати з вікна літака, взяти дані з публічно доступних джерел.

у вашому випадку підходить - подивитись самому або яндекс панорами. генплан вам не подобається, але це теж варіант…

я, до прикладу, не бачу особливої проблеми в тому, що частина будинків має невірний поділ за нумерацією - головне, щоб співпадав порядок та їх розташування, основна частина - у нас, наприклад, є досить багато змішаних будинків, коли частина квартир по вертикалі відносяться до різних номерів будинків, або окрема будівля прибудована до основної з іншим номером. все це можна виявити лише з планів будинків або/та опитуванням мешканців. і ні для чого, крім як для цікавості, нікому не згодиться.

Взагалі ви описуєте ідеальний варіант. Нас занадто мало щоб кожен замапив свій район чи територію проживання яку він добре знає.
Тому приходиться мапити ще й інші вулиці які не надто добре знаєш. І для чого ходити опитувати якщо на фотографіях на будтнках є табличка з номером.
Сенсу ходити по вулицям немає тоді. Я не маю підстав не вірити тому що я бачу на фотографії. Я не говорю про нумерування на сторонніх картах.
Яндекс панорими не дають вам вигляд звурху і не вказують межі будинків які стоять впритул.

бля…останнім часом приходиться відслідковувати які ще мої дані видалили. Заграло!
Межі ЛАЗу хто вбив і чому?

ikovaltaras - що за манери видаляти цілі квартали даних інших маперів а потім малювати їх знову?
Я вже не раз тобі писав, що лінії і точки можна виправити а не видалити і знов намалювати.

http://www.openstreetmap.org/browse/way/150199090/history
Побачити видалені і/або відновити видалені лінії можна через Potlach 1.
Можу відновити, але краще навчися сам, мабуть потрібно буде ще не раз:)

хто знищив - було риторичним. Відновити можу але не у тому справа

Нормальні в мене манери. Як беретесь щось робити робіть це якісно.
Я там всі будинки в цій території замапив. Але якщо мапите межі ЛАЗу то обмальовуйте паркан і позначайте як кордон.
А не просто хаотичний квадрат який із реальністю немає ніякого звязку.

І будьте ласкаві не користуйтесь Potlach, JOSM набагато кращий і набагато потужніший

І назви обєктам двайте повні а не скорочені назви. Особливо я це бачив по факультетах політеху

випадок важкий. лікування не допомагає. потрібна ампутація.