а у Львові є якийсь офіційний перелік автобусних зупинок та їх назв?
andriyr давав посилання на схему з назвами зупинок http://www.city-adm.lviv.ua/news/images/stories/2011/buklet_shema_print.pdf
хто видаляє площі у Львові? Галицька і Соборна щезли. Міцкевича теж нема
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11605061
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11605102
JOSM Reverter легко їх відновить
написав. відновив.
Привіт колектив!
Я сам живу у Львові, але мапити буду рідне місто Броди.
Хто має вільного часу - вкажіть мені на можливі помилки і т.п.
Спершу тобі треба взнати зміщення спутникових знімків. А потім якщо якість карти хороша то починаєш обводити.
Але краже це робити по GPS треках - це суть цього проекту.
Якість карти - ніяка (це ж не Львів).
Такщо тільки GPS треки - палю бензин по вихідних :).
та карта Львова також погана
мдааа…виявляється, багато дорожніх розв’язок у нас з буксами ( треба виправляти
http://openrouteservice.org/index.php?start=24.0145534,49.7641078&end=24.0062922,49.7696516&pref=Fastest&lang=de&noMotorways=false&noTollways=false
http://map.project-osrm.org/tx
http://map.project-osrm.org/ty
http://map.project-osrm.org/tz
На стандартну розв’язку типу “листок конюшини” потрібно 16 обмежень повороту. Нещодавно я їх розставив у Харкові, дивись на окружній. З втулком Relation toolbox воно досить швидко робиться.
Я от помітив що біля Іподрому є вулиця Володимира вернадського помічена довтим кольором. Щось мені здається що це помилка - там ніби нема такої вулиці.
Може хтось підтвердити?
не знаю чи ця дорога вже офіційно вулиця Вернадського але має стати такою і з’єднатись з тією яка вже є
Пане basjka хочу вам зауважити що в основному лінії будинків прямі і під прямим кутом і будьласка враховуйте зміщення карти а то ви просто будинки обводите. Особливо це видно в районі вулиці Погулянка
В районі вулиці Левицького повний п…дець Видно в Potlach редактували
Доречі, для turn restrictions є спеціальний одноіменний втулок.
Там користувач basjka замапив пів центра, але так шкарадно і неточно що я блін дивитися на це неможу - шо будем робити із цим?
а де і що саме там погано? Дороги, будинки, мітки, назви…?
будинки тільки. вони від руки намальовані криво і зовсім не так як має бути настправді. розбивка не та.
плюс зміщення взагалі не вріховано.
Це від Личаківського кладовища в напрямку до центру місця.