Що ж, була зроблена величезна робота! Зі свого боку буду намагатись підтримувати нанесені Т-26-хх у порядку, можливо, підключусь до Тернопільської та Івано-Франківської
По-перше, пропоную кожну область об’єднати у окреме відношення.
По-друге, формат network пропоную uk:territorial:XXX, де XXX – трилітерне скорочення назви області.
По-третє, згідно прийнятої угоди, всі дороги у цих шляхах мають бути secondary (можливо нижче у межах міст)
Ну, і основна проблема – в нас нема повного і точного списку шляхів Т-, які діють сьогодні, тільки ті, що будуть з січня. Тож, що робити з ними – не знаю. Як мінімум треба провести аналіз тих, які не було змінено, де це є можливим.
Там якась маячня. Наприклад, Т-21-06 чомусь “Харків-Охтирка”, і купа інших незрозумілостей. З іншого боку, у розпорядженні голови Харківської обладміністрації за 2006 рік взагалі у Харкіській області завершується на Т-21-12, решта Т-шок у переліку доріг обласного значення.
У тому й проблема. У харківській компаніі Спаеро мені говорили, що не було однозначних відкритих списків доріг Т-рівня до угоди про 2013 рік.
виключити усі ті вулиці зі зв’язку 552584
Це простіше зробити в JOSM’і за допомогою плагіна Relation Toolbox, але можна і в Potlach’i в Advanced режимі(внизу зліва список зв’язків до яких включені лінії)… хоча виникає ризик щось зіпсувати:)
ось цей відрізок дороги http://map.project-osrm.org/1aG на дорожніх знаках позначають як М-06-02. У нас і в інших мапах просто М-06.
У Вікі взагалі нема М-06-02. Виправити так як кажуть знаки?