як зробити так щоб в рендері не дублювались назви маршрутів транспорту
якщо маршрут пролягає по одній дорозі в обидва напрями? приклад: http://osm.org/go/0hZTskCS2-?layers=T
Чомусь не працює тег - colour. Чи колір визначається автоматом?
Почав робити “валідатор для громадського траспорту”. Виникає питання відносно name для рілейшина. По аналогії з вулицями для перекладу на інші мови також використовувати name:uk, name:en, name:ru? І так само для from, to, via?
Круть!
Якраз, шукаю назви затверджених зупинок по місту → не весело (
Володимир-Волинський - нанесено 2 маршрута. 5-тий відображається, 8-ий ні (можливо тому що заходить в село?)
Якщо мова йде про мій “візуалізатор”, то так, 8-ий виходить за межі міста, тому і не відображається як міський маршрут. Знайти його можна, клікнувши по вклідці За межами міста
Назви зупинок можна взяти з мегасхеми отут: http://www.city-adm.lviv.ua/news/images/stories/2011/buklet_shema_print.pdf (обережно - сама схема виносить мозок!)
(Це для Львова)
Назви зупинок можна взяти з мегасхеми отут: http://www.city-adm.lviv.ua/news/images/stories/2011/buklet_shema_print.pdf (обережно - сама схема виносить мозок!)
(Це для Львова)
Для валідатору громадського транспорту, було б дуже не погано додати перевірку на правильність маршруту, чи відповідає маршрут правилам, чи немає розривів маршруту і т.д.
Існує чимало маршрутів кільцевих - без явних from/to.
Цілий день автобуси і тролейбуси намотують кола містом, без зупину. Водії працюють позмінно і зміняються прямо на маршруті на довільній зупинці - неодноразово бачив (мабуть за принципом кому де ближче добиратися).
Комусь доводилось такі позначати?
Перечитував wiki, не бачив згадок.
Почав включати stop/platform починаючи з центру міста. Задумався - а чи після проходження по колу включати початкову (умовно початкову) зупинку в маршрут ще раз, в якості заключної? Щоб явно замкнути кільце.
Бо за логікою, якщо так маршрут не замкнути, можна подумати, що транспорт курсує між двома сусідніми зупинками, і далі не йде.
Чимало кільцевих позначено в Росії, умовно початкову/кінцеву включають тільки один раз
google: кольцевой site:openstreetmap.org
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1797055
“Замикання маршруту” відбувається за рахунок того, що усі відрізки вулиць утворюють кільце
Та і JOSM мабуть писатиме, що дублікати у зв’язках небажані
Дякую, звучить логічно, так і робитиму. JOSM на дублікат сваритиметься напевне.
Хоча і зараз він не розуміє зв’язків з (type=public_transport, public_transport=stop_area), але думаю, це ненадовго.
про громадський транспорт - хочу показати, що з ним робиться в Києві
http://larry0ua.koding.com/routing/kyiv/index.html
втім, все не так вже й погано - показуються лише маршрути, описані за route_master (і відповідно що мають це відношення), це далеко не всі…
https://dl.dropbox.com/u/11265861/public_transport.7z - тут тул для генерації
Ліпше мапу розмістити праворуч, а вибір маршрутів ліворуч. А так мапа сповзла донизу. Ось я таблицею зробив:
<html>
<head>
<title>Public Transport</title>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="content-type">
<!-- leaflet includes -->
<link rel="stylesheet" href="http://larry0ua.koding.com/routing/kyiv/leaflet/leaflet.css" />
<!--[if lte IE 8]><link rel="stylesheet" href="http://larry0ua.koding.com/routing/kyiv/leaflet/leaflet.ie.css" /><![endif]-->
<script src="http://larry0ua.koding.com/routing/kyiv/leaflet/leaflet.js"></script>
<!-- /leaflet -->
<script src="http://larry0ua.koding.com/routing/kyiv/relations/routes.js"></script>
<link rel="stylesheet" href="http://larry0ua.koding.com/routing/kyiv/pt/main.css" />
<script src="http://larry0ua.koding.com/routing/kyiv/pt/main.js"></script>
</head>
<body onload="init()">
<table width=100% border=0>
<tr><td colspan="2"><h1>Маршрути міського пасажирського громадського транспорту у м. Києві</h1><hr></td></tr>
<tr height="80%" >
<td valign="top"><div id="leftpan"></div></td>
<td width="70%" ><div id="map"></div></td>
</tr>
<table>
</body>
Оновив лінки
Ще приклад - Чернівці - http://larry0ua.koding.com/routing/chernivtsi/index.html
Якщо в когось буде бажання внести маршрути гормадського транспорту для свого міста чи доповнити існуючі - використання схеми описано тут: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Trolleway/%D0%92%D0%B2%D0%BE%D0%B4_%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%88%D1%80%D1%83%D1%82%D0%BE%D0%B2_%D0%9E%D0%A2
А чому не видно наприклад Трамвай №3, що з ним не так?
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/173596
думаю, з ним все нормально. просто чомусь його нема в дампі, скачаному з гіслаба… шкода, що такі проблеми існують, але раніше з таким я не стикався…
http://nadoloni.com/editor - так ця моя штука давно вже ситуацію з Громадським транспортом показує (Кнопка згори “Маршрути”)
Показує, але дивно. Все, що виходить за межі міста - перестає існувати, навіть якщо маршрутка має 7 зупинок в місті, а одну за містом. По логіці, в межах мали би тягнутися відношення route_master, і з них малюватися маршрути, і не важливо, виходять вони з меж міста, чи ні. До того ж, з маршруту пропадають зупинки із (stop|platform)_(exit|entry)_only. Ще й зупинки місцями переставлені, а не так, як прописані у відношенні. Ух, скільки набралося.
в принципі я перед собою ставив задачу швидкої візуалізації, а не робити конкурентний nadoloni проект
можливо, хтось захоче вставити собі на сайт чи ще щось на зразок цього
а основна ціль, це, звичайно, привернути увагу мапперів, хто вагається, куди прикладати руки, що громадський транспорт це цікаво і теж потрібно
Мдя… треба поправити
Хм… А можна приклад такого маршруту?
Всеціло підтримую