видалив дуже багато обєктів які потім відзначив знову зі зміщенням з помилками і не всі.
= знесено багато будинків, змінено пріоритети доріг, зміщено мікрорайон.
Я написав два листа з розясненням і проханням цього не робити і познайомитись з форумом. Правки продовжуються, відповіді, поки, немає.
Щоб зміни і зсуви не розширились треба щось робити
Так, усі ми пройшли шлях новачка, але якщо чолов"яга або вічвина малює насправді пряму дорогу з поворотами, то я вже геть не розумію що вони тут роблять. Мабуть то гугловські засланці.
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/15739280
Подивіться на цей набір правок - вилучено багато вулиць в Хмельницькому, зламано мультиполігон! Чи то вірні правки?
Це питання в першу чергу до teologovsan - автора, який додав ці вулиці до ОСМ.
З автором зв’язався, запропонував допомогу. Відповідь, коротко:
Це не вандалізм, але, як на мене, простіше їх скасувати: нових об’єктів додано не було, зламано досить багато. Прошу підтвердити необхідність скасування.
Найбільша проблема - роз’єднання житлової зони на півночі Володарки з полігону у дві лінії, об’єднані мультиполігоном. І щось я не бачу можливості перетворити дві лінії назад у полігон, може погано шукав?
В iD багато чого немає.
Використовуйте JOSM http://josm.openstreetmap.de/wiki/Uk%3AHelp/Action/CombineWay
iD створює дуже… реально дуже багато помилок в даних. Додавати нові дані складніші ніж будинки там неможливо. Навіть якщо все виглядає правильно - в базі все може бути дуже криво. Мій валідатор щодня ловить десятки помилок новачків. Всі ці помилки зроблені iD. Розробники навіть не постаралися додати якийсь мінімальний набір перевірок.
У iD свої переваги, на мою думку, але, тим не менш, JOSM для мене не проблема. Майже. Можна, будь ласка, знімок екрану з діалогом об’єднання для 6238? Бо я його не бачу ;( http://josm.openstreetmap.de/ticket/9090
Володарку поправив, а ось що робити з 150 правками новачка за останні три дні навіть не знаю… http://www.openstreetmap.org/user/NexUrs/edits
Позміщував об’єкти направо-наліво по всій Оболоні…
К сожалению, после блокировки пользователь перерегистрировался под другим аккаунтом (OsVit) и продолжил портить карту.
Я попросил DWG сейчас откатить все его правки.
Товарищ NexUrs/OsVit! Кадастр является очень неточным источником, и, самое главное, у нас нет разрешения на его использование. Наши GPS треки на сегодня являются достаточно точным и совершенно легальным источником данных. Вы же наносите огромный вред проекту своими действиями и портите труд многих десятков людей до вас. Совершенно непонятны ваши цели, и неэтичным является поведение — вместо того, чтобы выйти на связь с сообществом вы продолжаете свою разрушительную деятельность.
Выйдите, объяснитесь, и лучше предварительно почитайте Вики ОСМ, не думайте что до вас никто не догадался стремиться к точной карте.