Виявляється зовсім недавно(18 квітня) кабмін оновив перелік автомобільних доріг загального користування державного значення
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/301-2012-%D0%BF
Постанова вступає в дію з 1 січня наступного року, але може краще брати description та distance з неї?
Так, якщо хтось мені допоможе і поновить сторінку у вікі, відмітивши ти шляхи, які змінено, я повернуся, і виправлю те, що вже поставлено у зв’язки.
оновив М-** у осм-вікі, серед помітних змін:
- під’їзд до Борисполя виключили з М-03
- схоже що М-15 Одеса-Рені пустили через Ізмаїл, а існуючу Р-33 Ізмаїл-Рені видалили, номер Р-33 віддали дорозі з Вінниці до М-16
- М-19 пустили навколо Чернівців
- створили шість нових доріг М-класу: М-24 - М-29
Дякую, бачу. От тепер думаю – що робити. Зміни там місцями суттєві. Місцямі шляхи подовжено, ті нові М-ки, то перейменовані деякі Н- та Р-.
Пропоную поки що мапити за старою постановою, а вже в січні переставити на нову.
Що ж, панове. Щойно закінчив мапити останню Р-. Тож усі М-, Н- та Р- нанесено та перевірено. На Т- мене самого точно не вистачить.
Що ж, була зроблена величезна робота! Зі свого боку буду намагатись підтримувати нанесені Т-26-хх у порядку, можливо, підключусь до Тернопільської та Івано-Франківської
Стосовно шляхів Т-.
По-перше, пропоную кожну область об’єднати у окреме відношення.
По-друге, формат network пропоную uk:territorial:XXX, де XXX – трилітерне скорочення назви області.
По-третє, згідно прийнятої угоди, всі дороги у цих шляхах мають бути secondary (можливо нижче у межах міст)
Ну, і основна проблема – в нас нема повного і точного списку шляхів Т-, які діють сьогодні, тільки ті, що будуть з січня. Тож, що робити з ними – не знаю. Як мінімум треба провести аналіз тих, які не було змінено, де це є можливим.
.
В наказі МВС на http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1097.252.1&nobreak=1 є список Т--
У нас в вікі на сторінці “Автомобільні_шляхи_України” теж є, але трохи урізаний: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Автомобільні_шляхи_України
Там якась маячня. Наприклад, Т-21-06 чомусь “Харків-Охтирка”, і купа інших незрозумілостей. З іншого боку, у розпорядженні голови Харківської обладміністрації за 2006 рік взагалі у Харкіській області завершується на Т-21-12, решта Т-шок у переліку доріг обласного значення.
У тому й проблема. У харківській компаніі Спаеро мені говорили, що не було однозначних відкритих списків доріг Т-рівня до угоди про 2013 рік.
Щойно переніс всю інформацію про зміни 2013 року у Вікі. Тож можна мапити
Що потрібно зробити, щоб виключити вулицю із відношення? Забрати атрибут ref=, ще щось?
Ось зв’язок М-06: http://www.openstreetmap.org/browse/relation/552584
Оцей заїзд з півдня Львову не є М-06, потрібно:
- з усіх тих вулиць зняти ref=М-06
- виключити усі ті вулиці зі зв’язку 552584
Це простіше зробити в JOSM’і за допомогою плагіна Relation Toolbox, але можна і в Potlach’i в Advanced режимі(внизу зліва список зв’язків до яких включені лінії)… хоча виникає ризик щось зіпсувати:)
Дякую, спробую джасмом. Тому й питав, що не хочеться карму поганими правками зіпсувати…
М-06 ще й намальована по Бінгу, а не по трекам… принаймні від Деревача до Миколаєва
а Бінг там відхиляється досить суттєво
від
http://www.openstreetmap.org/?lat=49.65975&lon=24.00276&zoom=17
до
http://www.openstreetmap.org/?lat=49.51332&lon=23.95695&zoom=17
upd. уже виправив
наніс майже всі Т-шляхи по Тернопільській області, також майже всі дороги обласного значення обласного значення і тепер борюсь за сільські дороги
ось цей відрізок дороги http://map.project-osrm.org/1aG на дорожніх знаках позначають як М-06-02. У нас і в інших мапах просто М-06.
У Вікі взагалі нема М-06-02. Виправити так як кажуть знаки?
М-06-02 зустрічається тут
Взаглі то вже трохи застарілий документ.
М-06-02 Під’їзд до м. Львів
Щось закон не зовсім зрозумілий на рахунок того, де починається Т-04-01
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/735-2007-%D1%80/
Автомобільна дорога Т-04-01 Дніпропетровськ - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Токмак - Мелітополь, яка проходить по вулицях Старокодацькій та Яснополянській, протяжністю 2,27 кілометра - з власності територіальної громади с-ща Дослідне.
Я так розумію, що ця дорога йде через Іларіонове та Синельниково, а Дослідне - це район Запорізького шоссе.
І взагалі, чому краще вірити
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/301-2012-%D0%BF ?
чи
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B8#.C2.A0.D0.94.D0.BD.D1.96.D0.BF.D1.80.D0.BE.D0.BF.D0.B5.D1.82.D1.80.D0.BE.D0.B2.D1.81.D1.8C.D0.BA.D0.B0_.D0.BE.D0.B1.D0.BB.D0.B0.D1.81.D1.82.D1.8C
Дані в обох посиланнях серйозно відрізняються.