Когда уже сделают потлач по человечески, что бы такого не было? Хорошо, что хоть у меня в городе не так часто появляются потлачеры. Но если уже появляются, то подчищать не поподчищать за ними, лучше и не рисовать, если так рисовать. Тут поди свои ошибки понаходи и поисправляй, а если ещё и после кого-то исправлять постоянно, то это вообще капец.
я обычно пишу в личку с указанием ошибок, ссылками на нужные темы и вики-страницы, и просьбой поправить за собой. Где-то через месяц правлю сам. К сожалению, за изменениями в области слежу только по owl, а он уже на месяц опаздывает. обидно.
Як мапити лабораторію Synevo? Не знайшов нічого схожого ні на українській, ні на російській, ні на англійській вікі. amenity=doctors як на мене не підходить. Поки що позначив просто як office=company з description, буде принаймні за назвою шукатися, але хочеться, щоб було правильно.
algot, оскільки ви вносите досить багато даних, то пропоную вам спробувати замість потлача(браузерного редактора osm-даних) JOSM – він і зручніший, і потужніший в плані функціональності, і дозволяє уникати багатьох помилок. http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=14850
На мою думку, поля та лісосмуги потрібно позначати як тут http://osm.org/go/0pDxbSEW, тобто полігони полів та лісосмуг не повинні мати, переважно, спільних точок, так як поля не підходять впритул до лісосмуг — завжди лишається трохи місця для проїзду сільгосптехніки й т.п.