Я трошки побавився автошляхами. Залишилося тільки дві М-ки.
Мав певні труднощі з оприділенням проходження М-12 через тернопіль, та М-03 у Харкові.
Тож було б непогано допомогти з рештою шляхів, тобто Н- та Р-.
Що я робив:
Додав теґи description, distance, wikipedia у відношення
Перевірив топологію уздовж всього шляху. Окрім розривів часто у відношенні була присутня дорога лише у одному напрямку для доріг з розділенними смугами. Валідатор це не знаходить
Встановив на всі веї (окрім кілець) правильні теґи ref, включаючи ті, які діляться між двома і більше маршрутів. Вони розділяються точкой з крапкою.
Ще раз перевірив, що літеру М у ref шляху написано кирилицею, а не латиницею
У планах додати якомога більше шляхів, та перевірити на цілісність Європейську Мережу (шляхи Е-), які проходять через Україну.
так, той шматок що внесений у відношення від центру по Стрийській на південний виїзд з міста треба виключити з відношення і з вулиць познімати ref=М-06
до того ж там поруч(на південь від Львову) помилково в М-06 включено дорогу через Липники, теж треба виключити з відношення
цікаво:)
і що, місцеві там не їздять по “зустрічній” якщо їм треба до сусіда 200м проїхати?
і на кожному виїзді на трасу стоїть знак “тільки направо”/“тільки наліво”?
Як визначити, якими саме вулицями дорога проходить через населені пункти?
Я так зрозумів, що за новою класифікацією регіональні дороги - це primary? Але більшість доріг, що я поки що бачив - secondary. Міняти?
Чи має бути виставлений name у веїв-учасників відношення? Якщо так, то який? Зараз багато веїв мають name типу Р-60, або Н-11, або T 12 34.
Чи має бути виставлений name у відношення? Я так зрозумів, що ref цілком достатньо?
Багато міжміських доріг в рауті Р-60 мають виставлений maxspeed=60. Я частиною Р-60 проїжджав минулого року і не пам’ятаю там між населеними пунктами ніяких обмежень швидкості. В Конотопі теж зустрічається maxspeed=60, хоча в населених пунктах це за замовченням. Що з таким робити?