Witamy!

Witamy na polskim subforum OpenStreetMap.

Forum zostało założone w celu:

  • Lokalnych spraw dotyczących OSM
  • Organizacji tzw. mapping events
  • Ogólnej dyskusji :wink:

melduje sie :slight_smile:

obecny :wink:

Kraków - Tarnow - obecny :slight_smile:

Bry :slight_smile: Szczecin

Gliwice się zgłaszają :slight_smile:

Witamy witamy :wink:

Witam z Katowic

Witam z Krakowa

Witam z niewielkiej miejscowości w województwie lubelskim :wink:

Witam spod Warszawy. Zaczynam zabawę w mapowanie. Na początek z gps-em robię wycieczki w okolicach mojego domu gdzieś na granicy gmin Piaseczno i Tarczyn.

Witam.
Z powodu wykonywania swojej pracy poruszam się po całej Polce.
Mam duże znajomości w większości urzędów Miast, Miejskich, Gmin i Powiatów.
Obecnie pracuję nad Czarnowem, Toruniem, Baranowem, Bydgoszczą, Złą Wsią, Brodnicą, Całym powiatem Siedleckim, Ciechocinkiem, Wąwolnicą, Wojciechowem, Markuszowem, Osiekiem Brodnickim i okolicami.

Sprzęt: Nokia E63 + program Trackr + GPS Qstarz 818 na dachu auta i drugi do weryfikacji Nokia E51 + program Trackr + GPS Navibe na desce rozdzielczej.
Pozdrawiam.

Ja też się oficjalnie witam na tym forum. Byłem na spotkaniu w Łodzi. Wcześniej nie interesowało mnie forum i inne strony związane z OSM. Czy możecie zdradzić gdzie będą zdjęcia (najlepiej opisane) i czy są jakieś wątki związane ze spotkaniem ?

W najbliższym czasie uzupełnię stronę na wiki: http://wiki.openstreetmap.pl/OpenStreetMap:Stowarzyszenie_OpenStreetMap_Polska, tam będą też gromadzone wszelkie materiały stowarzyszenia.

początkujący z Siewierza również się melduje

Witam z Łodzi :slight_smile:
Zawodowo daleko od kartografii, informatyki i spraw komputerowych, ale z zamiłowania dużo przy mapach, komputerze i na rowerze z aparatem fotograficznym.
Na forum pierwszy raz, ale z OSM od kilku lat. Poznaliśmy się przy okazji wypraw rowerowych i tak już zostało :slight_smile: o czym w oddzielnym poście na forum
Jacek