Якщо є таке бажання можу додати до переліку Адміністраторів у OpenStreetMap Ukraine в G+ — https://plus.google.com/u/0/109098530431025319382
підтримую
Привіт всім. От почав марити у Львові вулицю Пасічну. З тими знимками які є в Бінгу там майже всі будівлі неправильно замаплені. Тому ще й заодно це правлю.
Доречі питання а як визначити зміщення будинку якщо перший поверх весь затуляють дерева?
Потрібно змінити фон Бінга. На Львів з цим зміщення співпадає більшість об’єктів. Якщо при визначенні фундаменту будівлі зробиш похибку пару метрів - не біда
Враховуючи, що назви вулиць у Львові часто змінюються, як з ініціативи міської ради так і зусиллями місцевих маперів, я закликаю при нумерації будинків використовувати relation associatedStreet. По-перше, це швидше, ніж проставляту клавіатурою addr:street для кожного окремого будинку, а по-друге правити конфлікти в назвах на багато простіше.
На поточний момент у Львові таким чином пронумеровано лише 7 вулиць (http://nadoloni.com/streets.html) з 1250. На відміну від Дрогобицької агломерації, де проставлено 517 вулиць з 8748 прив’язаними будинками. Закликаю зробити по аналогії.
Такий собі ШТОСМ по-львівськи?
коли очікується перший випуск?
В кінці цього тижня буде пілотний випуск
прохання до знаючих місто - подивитись, з яким транком можна з"єднати транк Рава-Руська - Львів, бо вона висить без зв"язку з іншими “великими дорогами”
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%BB%D1%8F%D1%85_%D0%9C_09
а такий транк потрібно зєднювати з іншим?
ну транки мають поєднуватися з транками.
у цьому випадку він мав би з’єнуватися із Львів-Київ (М-06). Боюся чіпати, бо не вмію добре рілейшни ставити
ну транки мають поєднуватися з транками.
у цьому випадку він мав би з’єнуватися із Львів-Київ (М-06). Боюся чіпати, бо не вмію добре рілейшни ставити
як я розумію, транк повинен мати назву, тоді, яку назву буде мати цей відрізок що їх зєднає?
як я розумію, транк повинен мати назву, тоді, яку назву буде мати цей відрізок що їх зєднає?
На усіх картах, які в мене під рукою цей відрізок позначений М-06, Н-17, E-40. Хоча своїми очима я цього не бачив, чекнув ЯПанорами - не видно. Треба буде туди катнутися.
http://www.ukravtodor.gov.ua/clients/ukrautodor.nsf/e08c58b28896c36cc225723300380d80/bc39cbb0c482a19fc2257514004321c8?OpenDocument
Пишуть що Малехів знаходиться на М-06
http://euro2012highway.blogspot.com/2007/10/blog-post_20.html
Тут також написано про ці 5.7км між М-06 і М-09
Міжнародна Автодорога М-06 (Київ - Чоп) на Будапешт, Угорщина через Львів, Мукачеве, Ужгород
- Під’їзд до м. Львів - 5,7 км
Гарна новина народ ) Переклад програми JOSM на українську готовий на 100% пруфлінк https://translations.launchpad.net/josm
Гарна новина народ ) Переклад програми JOSM на українську готовий на 100% пруфлінк https://translations.launchpad.net/josm
Це не новина, а сувора дійсність . Інтерфейс JOSM вже давно є перекладеним українською (принаймні те, що доступно для перекладу), я стараюсь регулярно перевіряти переклад на наявність нових неперекладених рядків, а також по мірі використання JOSM виправляти знайдені неточності.
Тепер потрібно прикласти зусиль, щоб закінчити переклад Довідки
привіт всім
от зіткнувся із проблемою того що знімки Бінга у Львові дуже не чіткі
а вулиця Китайська практично не піддається маппінгу бо там одні особняки які всі погрузли в деревах
от цікаво як часто Бінг карти обновля, чи є сенс самим знімки зробити якимось дроном чи балоном?
привіт всім
от зіткнувся із проблемою того що знімки Бінга у Львові дуже не чіткі
а вулиця Китайська практично не піддається маппінгу бо там одні особняки які всі погрузли в деревах
от цікаво як часто Бінг карти обновля, чи є сенс самим знімки зробити якимось дроном чи балоном?
Оновлення знімків Бінгу відбувається не часто (не частіше ніж раз на рік, і то це є за щастя), так що при наявності можливості зробити/отримати нові знімки треба їх робити та використовувати в роботі.
сенс є хоча б тому, що таке робити цікаво і можна потім використати апаратуру у місцях без покриття, давши поштовх для розвитку мапінгу в інших, непокритих поки що бінгом, місцевостях
Шановні, маю одну ідею, хочу з вами поділитися. От ми мапимо-мапимо, варимося у власному соці, а назовні інформації мінімум
Тому я планую робити щодватижні (наразі, потім може і щотижня) дайджест змін, зроблених нами у Львові і публікувати його на окремому блозі. Плюс раз в тиждень-два писати щось на тему осм (проекти, які його використовують, інструменти тощо).
В світлі цього - прохання до вас: пишіть більш-менш розгорнуті коментарі до своїх змін. Таким чином мені не буде потрібно довго розгрібати ваші чейнджсети в пошуках глибини змісту правок Ну і якщо ідея когось зацікавила - буду радий допомозі.
Сказав - зробив
Прошу: http://osm-lviv.posterous.com/osm-1-2012
Як будете мати бажання щось написати - додам вас у автори.