може допоможе спочатку відфільтрувати тільки необхідні об’єкти
щось типу
–rb UA.osm.pbf --wk keyList=“highway,building,place,boundary” --used-node --tf reject-relations outPipe.0=myways
–rb UA.osm.pbf --tf accept-relations type=boundary,street,associatedStreet --used-way --used-node outPipe.1=myrels
–merge inPipe.0=myways inPipe.1=myrels
і далі
–buffer --write-pgsql-dump enableBboxBuilder=yes enableLinestringBuilder=yes nodeLocationStoreType=“CompactTempFile”
Хороша ідея - cпробую сьогодні оптимізувати. Але проблему це не вирішить. З 256Mb MEM і 2Gb вільного простору на диску - нема сенсу навіть пробувати. Потрібна значно потужніша конфігурація сервера.
також, судячи з імені файлу, використовуються гіслабівські вигрузки
не багато, але можна виграти використовуючи дані геофабрік.дє (на 15% менший файл) http://download.geofabrik.de/osm/europe/
ці completeWays=yes якраз не потрібні в рамках Валідатора вулиць
На рахунок групування по областям. Єдина можливість, яку я побачив, це вибірка за ISO 3166-2. Тому додав ці теги для Київа і Севастополя. Після завтрашнього оновлення ці два міста зявляться у списку
Викинув зі списку об’єктів, що перевіряються highway=footway і highway=path
Додав підсвітку будинків зв’язаних через relation.
Паралельно виявив ряд проблем:
Присутні 68 відношень, у котрих відсутні атрибут name - такі відношення ігноруються
У відношеннях в якості будинків присутні об’єкти з геометрією LINESTRING (також багато POINT, хоча це і не помилка, здається) - такі об’єкти також ігноруються
Загалом, на поточний момент підсвічується 34477 будинки з 69255 пронумерованих по Україні.
трохи повиправляв: один спочатку і десь десять з кінця списку(крім 2060931-206093, там взагалі неправильні звязки).
потім подумав, що дійсно якась дивна вимога вказувати ще й name для relation’a
помилковими мабуть треба вважати ті лінії, що входять в більш ніж один звязок типу street/associatedStreet
а також ті звязки у яких є лінії з різними назвами, хоча можуть бути виключення: вулиця, що включає міст, який має власну назву, яка прописана в name
можливо ще є виключення
Поясніть ще раз по тих зв’язках стріт. Питався в російському ірц-каналі - пишуть, що не потрібно використовувати, а ставити кожному будинку addr:street
Тут бачу використовують і type=street, і type=associatedStreet - можливо прийдем до спільного знаменника?
З моєї точки зору, addr:street на будинках додає занадто багато ручної роботи. Також дуже легко зробити помилку, тобто, якщо людина з якихось причин написала в name російську назву, а потім з часом поставили правильно український напис, то треба йти по всіх будинках, і змінювати там, бо шукатися вони ну будуть. Ще й буде проблема їх знайти, тобто будинки у містах, особливо у мікрорайонах не стоять уздовж веїв вулиць. “Загубиш дім”, адресний пошук працювати не буде. Те ж саме, коли людина напише “вул. Дорошенка”, яке потім буде згідно угоди перейменоване у “Дорошенка вуліця”.
Також зв’язки дозволяють правильно поставити будинок на дві вулиці, вказавши дрібний номер “1/23”, а не тулити addr2:street, які зараз ніде не підтримуються.
Про те, як ці теґи використовуються, можна дивитися тут: addr:street, 4 мільйони домів, 9 мільйонів нод (очевидно Карлсруе), 20 тисяч відношень. associatedStreet – 57 тисяч, street – 12 тисяч. Слід зауважити, що дуже багато домів було заімпортовано. При імпорті набагато легше вказати addr:street на будинку. Я у своїх імпортах створював відношення окремою програмою у другому проході, після вивантаження домів і вулиць.
Але якщо ви у своєму місті будете ставити addr:street на будинки, це не буде помилкою.