Ок, виведу на сторінку час останнього оновлення. Вся проблема впирається в сервак. Я на разі не можу дозволити собі поставити osmosis чи osm2pgsql прямо в себе на сервері і автоматизувати вигрузку в БД по крону раз на добу. Не вистачає ресурсів, а тому довидиться робити це на домашній машині.
Можливо в когось будуть ідеї де можна захостити валідатор?
А які функції osmosis’a використовуються?
Обрізання по poly-файлу значно швидше виконує Pbftoosm http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pbftoosm
Також варто всюди де можливо уникати використання osm-формату і замість нього використовувати pbf
може допоможе спочатку відфільтрувати тільки необхідні об’єкти
щось типу
–rb UA.osm.pbf --wk keyList=“highway,building,place,boundary” --used-node --tf reject-relations outPipe.0=myways
–rb UA.osm.pbf --tf accept-relations type=boundary,street,associatedStreet --used-way --used-node outPipe.1=myrels
–merge inPipe.0=myways inPipe.1=myrels
і далі
–buffer --write-pgsql-dump enableBboxBuilder=yes enableLinestringBuilder=yes nodeLocationStoreType=“CompactTempFile”
Хороша ідея - cпробую сьогодні оптимізувати. Але проблему це не вирішить. З 256Mb MEM і 2Gb вільного простору на диску - нема сенсу навіть пробувати. Потрібна значно потужніша конфігурація сервера.
також, судячи з імені файлу, використовуються гіслабівські вигрузки
не багато, але можна виграти використовуючи дані геофабрік.дє (на 15% менший файл) http://download.geofabrik.de/osm/europe/
ці completeWays=yes якраз не потрібні в рамках Валідатора вулиць
На рахунок групування по областям. Єдина можливість, яку я побачив, це вибірка за ISO 3166-2. Тому додав ці теги для Київа і Севастополя. Після завтрашнього оновлення ці два міста зявляться у списку
Викинув зі списку об’єктів, що перевіряються highway=footway і highway=path
Додав підсвітку будинків зв’язаних через relation.
Паралельно виявив ряд проблем:
Присутні 68 відношень, у котрих відсутні атрибут name - такі відношення ігноруються
У відношеннях в якості будинків присутні об’єкти з геометрією LINESTRING (також багато POINT, хоча це і не помилка, здається) - такі об’єкти також ігноруються
Загалом, на поточний момент підсвічується 34477 будинки з 69255 пронумерованих по Україні.
трохи повиправляв: один спочатку і десь десять з кінця списку(крім 2060931-206093, там взагалі неправильні звязки).
потім подумав, що дійсно якась дивна вимога вказувати ще й name для relation’a
помилковими мабуть треба вважати ті лінії, що входять в більш ніж один звязок типу street/associatedStreet
а також ті звязки у яких є лінії з різними назвами, хоча можуть бути виключення: вулиця, що включає міст, який має власну назву, яка прописана в name
можливо ще є виключення
Поясніть ще раз по тих зв’язках стріт. Питався в російському ірц-каналі - пишуть, що не потрібно використовувати, а ставити кожному будинку addr:street
Тут бачу використовують і type=street, і type=associatedStreet - можливо прийдем до спільного знаменника?