Бо помилок не робив страшних + я листів не розсилав. Але мабуть почну:)
Я коли бачив, що хтось новий починає мапити, то додавав його у друзі (в інформації про мене є лінк на даний форум і гілку лікбезу). А листа писав вже тоді, коли хтось щось дивне починав робити.
Шановні, маю одну ідею, хочу з вами поділитися. От ми мапимо-мапимо, варимося у власному соці, а назовні інформації мінімум
Тому я планую робити щодватижні (наразі, потім може і щотижня) дайджест змін, зроблених нами у Львові і публікувати його на окремому блозі. Плюс раз в тиждень-два писати щось на тему осм (проекти, які його використовують, інструменти тощо).
В світлі цього - прохання до вас: пишіть більш-менш розгорнуті коментарі до своїх змін. Таким чином мені не буде потрібно довго розгрібати ваші чейнджсети в пошуках глибини змісту правок Ну і якщо ідея когось зацікавила - буду радий допомозі.
Привіт всім. От почав марити у Львові вулицю Пасічну. З тими знимками які є в Бінгу там майже всі будівлі неправильно замаплені. Тому ще й заодно це правлю.
Доречі питання а як визначити зміщення будинку якщо перший поверх весь затуляють дерева?
Потрібно змінити фон Бінга. На Львів з цим зміщення співпадає більшість об’єктів. Якщо при визначенні фундаменту будівлі зробиш похибку пару метрів - не біда
Враховуючи, що назви вулиць у Львові часто змінюються, як з ініціативи міської ради так і зусиллями місцевих маперів, я закликаю при нумерації будинків використовувати relation associatedStreet. По-перше, це швидше, ніж проставляту клавіатурою addr:street для кожного окремого будинку, а по-друге правити конфлікти в назвах на багато простіше.
На поточний момент у Львові таким чином пронумеровано лише 7 вулиць (http://nadoloni.com/streets.html) з 1250. На відміну від Дрогобицької агломерації, де проставлено 517 вулиць з 8748 прив’язаними будинками. Закликаю зробити по аналогії.
прохання до знаючих місто - подивитись, з яким транком можна з"єднати транк Рава-Руська - Львів, бо вона висить без зв"язку з іншими “великими дорогами”
На усіх картах, які в мене під рукою цей відрізок позначений М-06, Н-17, E-40. Хоча своїми очима я цього не бачив, чекнув ЯПанорами - не видно. Треба буде туди катнутися.
Це не новина, а сувора дійсність . Інтерфейс JOSM вже давно є перекладеним українською (принаймні те, що доступно для перекладу), я стараюсь регулярно перевіряти переклад на наявність нових неперекладених рядків, а також по мірі використання JOSM виправляти знайдені неточності.
Тепер потрібно прикласти зусиль, щоб закінчити переклад Довідки