Как я уже писал выше, выводятся лишь те улицы, которые лежат внутри административных границ города. При чем граница должна обязательно иметь непустой тег admin_level и place. Заметьте, что многие города из-за отсутствия этих тегов не попали в список (Ялта, Евпатория, Севастополь…)
Для Киева же следует просто поправить геометрию административной границы, чтобы не захватывались чужие территории.
Судячи зі статистики гугл-аналітикс, сервіс не користується популярністю. Тому подальше оновлення і підтримка буде проводитись нерегулярно. Львів я більш-менш пофіксав, для чого і створювалось. На жаль, маємо повну кашу в топонімах і лише половину вулиць.
Якщо когось цікавить підтримка інших міст, надсилайте реквести щодо поновлення даних. Хоча загалом, ситуація по країні дуже засмучує
Сервіс корисний! Особисто мені сервіс допоміг, виправив майже усі помилки у місті, в якому виріс. Ще збирався Київ пофіксити. А скрипти гугл-аналітикс у мене забанені в браузері.
Ок, виведу на сторінку час останнього оновлення. Вся проблема впирається в сервак. Я на разі не можу дозволити собі поставити osmosis чи osm2pgsql прямо в себе на сервері і автоматизувати вигрузку в БД по крону раз на добу. Не вистачає ресурсів, а тому довидиться робити це на домашній машині.
Можливо в когось будуть ідеї де можна захостити валідатор?
А які функції osmosis’a використовуються?
Обрізання по poly-файлу значно швидше виконує Pbftoosm http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pbftoosm
Також варто всюди де можливо уникати використання osm-формату і замість нього використовувати pbf
може допоможе спочатку відфільтрувати тільки необхідні об’єкти
щось типу
–rb UA.osm.pbf --wk keyList=“highway,building,place,boundary” --used-node --tf reject-relations outPipe.0=myways
–rb UA.osm.pbf --tf accept-relations type=boundary,street,associatedStreet --used-way --used-node outPipe.1=myrels
–merge inPipe.0=myways inPipe.1=myrels
і далі
–buffer --write-pgsql-dump enableBboxBuilder=yes enableLinestringBuilder=yes nodeLocationStoreType=“CompactTempFile”
Хороша ідея - cпробую сьогодні оптимізувати. Але проблему це не вирішить. З 256Mb MEM і 2Gb вільного простору на диску - нема сенсу навіть пробувати. Потрібна значно потужніша конфігурація сервера.
також, судячи з імені файлу, використовуються гіслабівські вигрузки
не багато, але можна виграти використовуючи дані геофабрік.дє (на 15% менший файл) http://download.geofabrik.de/osm/europe/
ці completeWays=yes якраз не потрібні в рамках Валідатора вулиць
На рахунок групування по областям. Єдина можливість, яку я побачив, це вибірка за ISO 3166-2. Тому додав ці теги для Київа і Севастополя. Після завтрашнього оновлення ці два міста зявляться у списку