Якщо вірити wiki (М-06 та М-09), то ця частина і є М-09. Так що, згідно угоди, треба ставити trunk.
З іншого боку, якщо на вікі написано, що М-06 з’єднана із М-11, то М-06 має проходити через Львів, як тут. Тоді та ділянка - це М-06, так що все одно trunk, але тоді не зрозуміло, чому М-06 на “об’їзній”.
Чому пр. Чорновола та вул. Торгова відзначено однією дорогою якщо фізично дороги дві,
а Городоцька (міст біля Скнилова) замапили як дві дороги але вона там одна?
«Так сі стало», імхо.
Я прихильник того, щоб вулицю без фізичного розділення смуг позначати одною дорогою. Хоча є альтернативні думки, тому я не беруся на даному етапі виправляти/змінювати існуючу ситуацію.
Я не проти, але ще варто послухати когось зі знанням того, як робиться роутінг, щоб паралельно виставляти теги, які забороняють лівий поворот там, де є подвійна суцільна лінія між смугами.
Київ, проспект 40-річчя Жовтня - чотирисмуговий(по дві в кожну сторону), посередині - подвійна осьова лінія, ніде крім світлофорів поворот наліво не дозволений
На точці http://www.openstreetmap.org/browse/node/1286056968
два OSM-зв’язки що описують обмеження руху:
Усім привіт! Близько року маплю Львів на OSM і тільки сьогодні дізнався про вас
Щодо громадського транспорту, то я буду добавляти. Ще на початку року зробив свій сервіс для транспорту http://lvivtransit.appspot.com де і збираю дані. Ось, почав їх переносити на OSM (постараюсь і редагувати по мірі внесення змін маршрути)
btw: для android програмки використовую osm, щоб можна було переглядати карту оффлайн.
З вікіпедії: “Брю́ховичі — селище міського типу у Львівській області України. Підпорядковане Шевченківському району міста Львів, розташоване на північ від міста, має власний орган самоврядування — селищну раду та свій бюджет…” Що робити з адміністративним кордоном Львова? Включати Брюховичі у його у межу чи ні? І якщо так, то яким чином? Що робити з кордонами районів?