olehz, винесіть будь ласка обговорення свого валідатора в окрему тему
Також помітив, що ви почали заповнювати name:ru для вулиць Львову.
Якщо бачите в цьому необхідність - я можу заповнити name:ru на основі уже існуючих в Україні двомовних ліній(всього є 5936 однозначних перекладів).
dudka, добре, як допилю цей валідатор до юзабельного вигляду - відразу створю окрему тему. Якщо є в когось готові дампи SQL/CSV реєстрів вулиць - дайте ссилки, плз.
Відносно Львова. Був би дуже вдячний, за заповнення name:ru. Мені також потрібно траслітерувути name:en. Але з тим буде простіше.
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/10713888
Не надто багато, але все ж… 245 вулиць Львову отримали тег з російською назвою
387 вулиць не отримали переклад, частково через помилкове написання, частково через свою унікальність: “Кульпарківська вулиця”, “Соломона Ляймберга вулиця”, “Скнилівський девятий провулок”, “Тадеуша Бой-Желенського вулиця” тощо
Якщо вірити wiki (М-06 та М-09), то ця частина і є М-09. Так що, згідно угоди, треба ставити trunk.
З іншого боку, якщо на вікі написано, що М-06 з’єднана із М-11, то М-06 має проходити через Львів, як тут. Тоді та ділянка - це М-06, так що все одно trunk, але тоді не зрозуміло, чому М-06 на “об’їзній”.
Чому пр. Чорновола та вул. Торгова відзначено однією дорогою якщо фізично дороги дві,
а Городоцька (міст біля Скнилова) замапили як дві дороги але вона там одна?
«Так сі стало», імхо.
Я прихильник того, щоб вулицю без фізичного розділення смуг позначати одною дорогою. Хоча є альтернативні думки, тому я не беруся на даному етапі виправляти/змінювати існуючу ситуацію.
Я не проти, але ще варто послухати когось зі знанням того, як робиться роутінг, щоб паралельно виставляти теги, які забороняють лівий поворот там, де є подвійна суцільна лінія між смугами.
Київ, проспект 40-річчя Жовтня - чотирисмуговий(по дві в кожну сторону), посередині - подвійна осьова лінія, ніде крім світлофорів поворот наліво не дозволений
На точці http://www.openstreetmap.org/browse/node/1286056968
два OSM-зв’язки що описують обмеження руху:
Усім привіт! Близько року маплю Львів на OSM і тільки сьогодні дізнався про вас
Щодо громадського транспорту, то я буду добавляти. Ще на початку року зробив свій сервіс для транспорту http://lvivtransit.appspot.com де і збираю дані. Ось, почав їх переносити на OSM (постараюсь і редагувати по мірі внесення змін маршрути)
btw: для android програмки використовую osm, щоб можна було переглядати карту оффлайн.