Переключаюсь между маком и виндовс, и на маке клавиши местами поменяны. Сам мучаюсь.
Я помітив, що у Київі багацько домів, на яких вказан номер, поряд є вулиця з відношенням, але сам будинок туди не додано. Це виправляється ну дууже швидко за допомогою втулка relation toolbox. Тож можна кожному потроху це додати, і поступово воно виправиться.
ну это наверное моя “заслуга”, так как на тот момент единогласного решения о стандарте прописывания улиц не было - не делал этого…
Переключаюсь между маком и виндовс, и на маке клавиши местами поменяны. Сам мучаюсь.
Оффтоп, но под винду можно раскладку под себя отредактировать с помощью Microsoft Keyboard Layout Creator.
http://www.shtosm.ru/2012/02/22/1/
Вот прочитал новость на ШТОСМе, и решил глянуть, как обстоят дела с этим у нас. Одно слово - жуть.
http://peirce.gis-lab.info/routing-map.php?mapid=UA-FULL
Да, есть над чем работать. Только вот информация в нем устаревшая – за 7 января.
http://peirce.gis-lab.info/addr.php?mapid=UA-FULL
Дата прохода валидатора 2012-1-7
А мапят некоторые районы довольно активно. В нескольких местах, которые смотрел, ошибки подправлены. Надеюсь автор валидатора форум читает, обновит статистику.
З часом узагалі б по областях розділити, як це є для Росії.
Всем друзьям большой привет!
Теперь валидатор работает по частям.
http://peirce.gis-lab.info/addr.php?mapid=UA-01
http://peirce.gis-lab.info/addr.php?mapid=UA-02
И у меня такой вопрос. Почему так много городов без полигональных границ (полигон place=city|town)? Нельзя ли их расставить?
Якщо вже про адресацію, то виникло питання.
На що вішати addr:postcode для села - на точку із назвою, чи на полігон із boundary? А то поставив на точку - і село пропало на OSM Inspector-і. Переставив на полігон - з’явилося. Але, наприклад, в ру-вікі кажуть ставити індекс на точку. Чи це такий баг в інспекторі?
На полігон name=*(place_name здається вже не використовується), place=village, можна ще додатково landuse=residential
Все інше - на точку
Що значить “село пропало на OSM Inspector-і”?
dudka
При виборі Places на шарі інспектора не відображається точка із Settlement hierarchy (ті, що Queryable) із заповненим addr:postcode. Без індексу - показує . Виходить, що баг.
Наприклад, Жовква.
http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=places&lon=22.61551&lat=48.81563&zoom=12&overlays=villages,hamlets,islands,suburbs,farms,localities,municipalities,errors_unknown_place_type,population
ви про ці що в північній частині ділянки?
так… дивно
вони ж самі пишуть що Villages це “nodes tagged with place=village”, про інші обмеження не пишуть
запитаєте їх чого так працює?
dudka
Це. Правда, там вони ще не оновили базу, я там addr:postcode на полігон переніс, для експерименту. Після оновлення точки мали би знову з’явитися. Потім перемаплю.
Запитаю хіба що на вихідних.
Користуючись нагодою, передаю привіт маперам, які малюють Рівне та Хмельницький - коли ставиш addr:housenumber, треба додавати будинки в зв’язок вулиці або ж користуватись addr:street!
Где берут данные о адресах коммерческие карты, те же google и яндекс.
Часто замечаю что у них одинаково не правильно проставлены адреса, они списывают друг у друга?
Купують у “місцевих виробників”, які більшість інформації “генерують” окреслюючи в свою чергу куплені у інших контор супутникові знімки, плюс співпраця з місцевими органами влади. Точністю вони не переймаються. Це як з виробництвом софта - до ідеалу його ніколи не доводять.
У Візікома беруть, мені здається. Принаймні мапа мого міста у Візікома та Гугла має одні й ті ж самі помилки з переплутаними назвами вулиць. Що, в свою чергу, досить дивно, адже номери будинків розставлені, в цілому, правильно.