Валідатор назв вулиць

dudka
Про обидва випадки. В name - табличну (Єсєніна - в name, Єсеніна ж буде в alt_name). Головне, щоб пошук/навігатори підтримували всі ті *_name. Якщо в першому випадку проблема невелика, то от із другою хтось довго буде намагатися знайти Жовтневу, дивлячись на Октябрську.
Хоча сумніваюся, що бот у цьому всьому розбереться, бо важкувато визначити, де спотворена “офіційна” назва, а де - друкарська помилка мапера.

А львівську Двірцеву площу позначимо:
name=Вокзальна площа
name:uk=Вокзальна площа
official_name=Двірцева площа
name:pl=Plac Dworcowy
?
по аналогії з
name=Жовтнева площа
name:uk=Жовтнева площа
official_name=Октябрьська площа
name:ru=Октябрьская площадь

dudka
Хм, перечитав, все ж таки неясно написав, мав на увазі табличні - офіційні, а то щось не те виходить.
Тобто, в першому випадку, “офіційна” назва з помилкою (суперечить правопису, тощо). Так що залишаємо “офіційну”, а “правильну” пишемо в alt_name, для пошуку. Тут пошук має проводитися по додаткових *_name, бажано їх і виводити, щоб потім здивувань не було.
Другий випадок - офіційну в name, ту, що “на місці” - в loc_name. В ідеалі навігатор мав би попереджати про додаткові *_name.

У Львові що, за стільки років табличку на вокзалі не можуть замінити?

Я б все-таки радив залишити цю тему для обговорення валідатора назв вулиць.

Якщо є пропозиції по зміні домовленості щодо назв вулиць - опишіть пропозицію на вікі (ну в крайньому випадку в окремій гілці), обговоримо, проголосуємо.

olehz, класний сервіс, але все-таки, чому він ігнорує такий урбанонім як майдан?
Зрозуміло, що це давній історичний спадок, можна навіть пожарутвати на тему адекватності нинішньої бюрократичної системи, але маємо факт - в межах одного міста є як площі, так і майдани. Це офіційні назви.

Майдан додано

Что-то на ветке Киев выводятся улицы поселка Березне.

Как я уже писал выше, выводятся лишь те улицы, которые лежат внутри административных границ города. При чем граница должна обязательно иметь непустой тег admin_level и place. Заметьте, что многие города из-за отсутствия этих тегов не попали в список (Ялта, Евпатория, Севастополь…)

Для Киева же следует просто поправить геометрию административной границы, чтобы не захватывались чужие территории.

Судячи зі статистики гугл-аналітикс, сервіс не користується популярністю. Тому подальше оновлення і підтримка буде проводитись нерегулярно. Львів я більш-менш пофіксав, для чого і створювалось. На жаль, маємо повну кашу в топонімах і лише половину вулиць.

Якщо когось цікавить підтримка інших міст, надсилайте реквести щодо поновлення даних. Хоча загалом, ситуація по країні дуже засмучує :frowning:

Ух. Ще 14 вулиць намапити та підписати, і буде 100% наповненість в моєму місті

якщо не дуже складно - додайте будь ласка на сторінку інформацію коли було останнє оновлення
або може можна зробити розсилку коли оновлюються дані?

Сервіс корисний! Особисто мені сервіс допоміг, виправив майже усі помилки у місті, в якому виріс. Ще збирався Київ пофіксити. А скрипти гугл-аналітикс у мене забанені в браузері.

А я якраз своє місто вирішив фіксити. Тільки декілька днів назад захопився osm

Фіксиш вулиці - потім пишеш olehz, і він оновлює валідатор

Ок, виведу на сторінку час останнього оновлення. Вся проблема впирається в сервак. Я на разі не можу дозволити собі поставити osmosis чи osm2pgsql прямо в себе на сервері і автоматизувати вигрузку в БД по крону раз на добу. Не вистачає ресурсів, а тому довидиться робити це на домашній машині.

Можливо в когось будуть ідеї де можна захостити валідатор?

А які функції osmosis’a використовуються?
Обрізання по poly-файлу значно швидше виконує Pbftoosm
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pbftoosm
Також варто всюди де можливо уникати використання osm-формату і замість нього використовувати pbf

osmosis -v --read-pbf file=“UA.osm.pbf” --buffer --write-pgsql-dump enableBboxBuilder=yes enableLinestringBuilder=yes nodeLocationStoreType=“CompactTempFile”

Перший етап pbf => sql_dump - 597476 milliseconds
Другий етап sql_dump => Postgres

При цьому дуже активно пожирається, як дисковий простір для тимчасових файлів, так і MEM+CPU, яких на моєму VPS просто нема

може допоможе спочатку відфільтрувати тільки необхідні об’єкти
щось типу
–rb UA.osm.pbf --wk keyList=“highway,building,place,boundary” --used-node --tf reject-relations outPipe.0=myways
–rb UA.osm.pbf --tf accept-relations type=boundary,street,associatedStreet --used-way --used-node outPipe.1=myrels
–merge inPipe.0=myways inPipe.1=myrels
і далі
–buffer --write-pgsql-dump enableBboxBuilder=yes enableLinestringBuilder=yes nodeLocationStoreType=“CompactTempFile”

Хороша ідея - cпробую сьогодні оптимізувати. Але проблему це не вирішить. З 256Mb MEM і 2Gb вільного простору на диску - нема сенсу навіть пробувати. Потрібна значно потужніша конфігурація сервера.

також, судячи з імені файлу, використовуються гіслабівські вигрузки
не багато, але можна виграти використовуючи дані геофабрік.дє (на 15% менший файл)
http://download.geofabrik.de/osm/europe/

ці completeWays=yes якраз не потрібні в рамках Валідатора вулиць