highway=trunk
ніби все ок, але на заході від Львову з Підрясного йде якась гілка на північ в нікуди
highway=primary
виїзд з центру на північ на Жовкву – має бути десь primary. по Хмельницького?
на південному заході - сектор між М-06, М-10, М-11 – підозрюю, що всі ті primary мають стати secondary: частини вул.Володимира Великого, Княгині Ольги, від Кульпарківської на південь, інші
Стрийська - або вона не primary, або має з’єднуватися primary-лініями з Городоцькою і Личаківською
Тракт Глинянський на заході міста – мабуть tertiary
Зелена - мабуть primary
Личаківська за межами міста має бути без назви
Таким чином усі primary мають сполучитися з іншою primary десь в центрі, можливо з різних боків проспекту Свободи
І вийде щось типу http://map.inlviv.com/aroundlviv.jpg, чи так але краще
Primary:
Зелена
Стрийська
Городоцька
Личаківська
Хмельницького+Липинського+Чорновола
просп Свободи в центрі
Шевченка
ну і дрібні вулиці в центрі, щоб це все в’язалося в купу
Кульпарківську залишив secondary - не знаю, як вона сполучається із рештою primary наразі. Хоча нутром чую, що вона кандидат стати primary.
Решту згаданого в пп.1-2 переглянув, де зміг виправив.
З’явились оновлені знімки Bing на Львів.
Думаю, хороша нагода поділитись своїми зміщеннями на фон і домовитись про однакове?!
У мене Сихів співпадає, у цілому, а центр не дуже під таким зміщенням Східніше Північніше
-3,35 2,21
чи можливо прикрутити сторонній(офіційний) реєстр вулиць і перевіряти чи osm-вулиці є в реєстрі?
чи можливо реалізувати редагування таблиці з одночасною відправкою змін в osm?
чи можливо автоматично змінювати рівень зуму у вікні справа так щоб вулиця повністю поміщалася в нього?
чи можливо замість одинички в колонці Bad малювати червоний кружечок/квадратик? було б наглядніше
як часто будете оновлювати таблицю?
яким чином рядки групуються в один? київський проспект Юрія Гагаріна в таблиці 4 рази хоча мав би бути тільки двічі
Всі інші зауваження постараюсь підправити на днях. Є лише три проблеми:
Сторонні реєстри - про які саме йдеться і де їх взяти?
Лінки на osm-way в поточному вигяді зробити не вийде. Я використовую згруповані мультілайни, а потрібно виводити ІД конкретних лайнів. Треба подумати якьи це краще зробити.
Відправка змін в ОСМ - тут проблема лише в актуальності даних. Головне не забувати стягувати нові дані.
http://www.municipal.kiev.ua:8080/municipal/ - тут є Київ(клікніть на закладку “Будинок”) http://www.city.kharkov.ua/documents/24-9-31.zip - Харків
Львів не зустрічав
ще бачив списки по Донецьку, Макіївці, Кривому Рогу, Чернівцям на сайтах міськрад – якщо буде необхідність - знайду
назви вулиць в реєстрах мають не-osm формат, але я можу трансформувати його своїм скриптом
можна тоді лінк на bbox 50м*50м навколо першої точки першої лінії якщо так простіше
Чернівці є - http://city.cv.ua/portal/f/files/street.rar - архів з аксес-базою всередині… Там теж багів вистачає, в тому числі орфографічних помилок, але база загалом цікава - є історія вулиць (в певному вигляді) і т.д.
olehz, винесіть будь ласка обговорення свого валідатора в окрему тему
Також помітив, що ви почали заповнювати name:ru для вулиць Львову.
Якщо бачите в цьому необхідність - я можу заповнити name:ru на основі уже існуючих в Україні двомовних ліній(всього є 5936 однозначних перекладів).
dudka, добре, як допилю цей валідатор до юзабельного вигляду - відразу створю окрему тему. Якщо є в когось готові дампи SQL/CSV реєстрів вулиць - дайте ссилки, плз.
Відносно Львова. Був би дуже вдячний, за заповнення name:ru. Мені також потрібно траслітерувути name:en. Але з тим буде простіше.
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/10713888
Не надто багато, але все ж… 245 вулиць Львову отримали тег з російською назвою
387 вулиць не отримали переклад, частково через помилкове написання, частково через свою унікальність: “Кульпарківська вулиця”, “Соломона Ляймберга вулиця”, “Скнилівський девятий провулок”, “Тадеуша Бой-Желенського вулиця” тощо
Якщо вірити wiki (М-06 та М-09), то ця частина і є М-09. Так що, згідно угоди, треба ставити trunk.
З іншого боку, якщо на вікі написано, що М-06 з’єднана із М-11, то М-06 має проходити через Львів, як тут. Тоді та ділянка - це М-06, так що все одно trunk, але тоді не зрозуміло, чому М-06 на “об’їзній”.