Что-то на подобие такого?
Так вроде действительно лучше получается.
да, так
на скриншоте еще похоже нарисован запрет разворота - это что? с Кутузова разворот обратно? это вроде как не запрещено знаками
upd. даже не так, начало Заднепровского поставить четко в центр перекрестка - посредине между линиями бульвара
Да, это я попутал, уберу.
Тогда при повороте налево с Заднепровского навигатор может скомандовать “проедьте прямо, затем держитесь правее, затем резко поверните налево”. Хотя так наверное действительно ближе к действительности.
можно тогда тот кусочек от центра налево на бульвар сделать двусторонним, пусть навигатор ведет туда
все же настаиваю на варианте из 65-го поста как самом логичным/удобным
по правилам, если я правильно помню, чтобы сделать разворот(например с Кутузова обратно) нужно выехать на центр перекрестка и там начинать манёвр
поэтому мне нравится 70й(с поправкой что одна палочка двусторонняя) как самый логичный и удобный
Всем спасибо за помощь и советы.
Вот ещё вопрос - Freeways_me превратил въезд на мост Патона с правого берега из highway=trunk в highway=construction. Там то дорожные работы ведутся, но проехать всё-таки можно. А highway=construction ведь не будет считаться навигаторами дорогой, открытой для проезда? Или будет?
Вики пишет:
Но перекрытие движения там не полное.
ха-ха, Freeways – дуже цікавий мапер.
Причому, як мені відповідали через osm-пошту, під цим іменем працює декілька людей. Навіть якщо ви надішлете йому свої зауваження - не факт, що зауваження буде прочитане людиною, якої це стосується.
Як тільки він з’явився я трохи намагався слідкувати за його правками, писав багато зауважень, але зараз це фізично неможливо: щодня близько 15 правок, і що цікаво тільки в будні дні і тільки в робочий час. Може хтось вирішив запустити свій проект на базі осм попередньо покращивши карту Києва?
Щодо розвязки біля мосту Патона - вважаю, що потрібно повернути все назад.
highway=construction – тільки для повністю закритих/незбудованих доріг
для тих хто ще не помітив: з’явилися оновлені Bing-знімки Києва - тому очистіть свій JOSM-кеш
можливо й для інших міст є нові знімки… очистіть кеш - побачите
будьте уважні, фон змістився, не зміщуйте об’єкти - зміщуйте фон!
Подскажите. Территория Киево-Печерской Лавры. К примеру, на входе - Троицкая надвратная церковь (этот пример далеко не единственный).
Объект указан - точкой. А также, нарисовано здание и установлены подобные аттрибуты: name, amenity:place_of_worship, religion:christian.
Я добавляю name:xx и повторять их для 2-ух объектов, мне кажется не корректным.
Это излишнее дублирование? Будет ли правильно удалить точку, при условии, что есть объект - здание, с такими же аттрибутами.
Все правильно — точку можно удалить, оставив инфо на полигоне здания
Даже не так: точку нужно удалить. Одно из важных правил ОСМ – одна сущность – один объект. В данном случае наблюдается именно дублирование информации. Я регулярно подчищаю за потлачерами, которые упорно ставят точки рядом с известными зданиями, причём часто тегируют их неполными или неверными тегами.
знову Freeways_me…
- навчився створювати street-зв’язки – маємо сім звязків для вулиці Саксаганського і сам звязків для вулиці Горького
- навчився вирівнювати кути будинків – одним кліком в JOSM’i всі скруглені будинки центральної частини Києва стали прямокутними: http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11528497, ось наприклад один з постраждалих: http://www.openstreetmap.org/browse/way/150593453 (останній хто редагував теги лінії - я, останній хто редагував положення точок лінії - Freeways_me)
- навчився користуватися гугл-транслейтом – провулок Квітки-Основ’яненка стає Lane. Tickets Osnovyanenko, а вулиця Механізаторів – street machine.
писати і пояснювати як малювати карту правильно вже немає сил…
та й не встигаєш слідкувати за його/їх гіперактивністю
будь-які поради вітаються
першу помилку спробую виправити напівавтоматично, зібравши члени усіх звязків в один (зараз в Києві щонайменше 145 вулиць(не ліній, а саме вулиць) мають по декілька звязків)
другу - відкочу набір змін 11528497 повністю
третє - має хвилювати тих хто не знають українську і російську:)
Написав йому. Подивимось, наскільки людина хоче співпрацювати.
видалив 265 зайвих звязків: http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11578323
всі вулиці і будинки що були в тих звязках переніс в звязок з найменшим id, який був створений найпершим
Я пропоную його забанити за вандалізм, якщо він не буде реагувати на листи. Є ж якийсь механізм блокування користувачів.
відкотив 11528497
на картинці синім кольором зображена відновлена стара форма згаданого вище будинку: https://lh5.googleusercontent.com/-arEyrMVzxQU/T6_jijCf3dI/AAAAAAAAVts/zx-saU68104/s711/Untitled.jpg
Видалив на Оболоні та поруч біля 150 релейшенів типу turn_restriction за відсутністю в них потреби (односторонній рух на веях дає ту саму інформацію), а також невалідні turn_restricion (з 4 мемберів, наприклад, а один був аж з 9). Пару штук додав, де треба було.