Провів невеличке порівняння даних OSM і Візікома, отримав наступну картинку: http://nadoloni.com/mapia_vs_OSM.png
сині лінії - підписані вулиці в OSM
червоні - вулиці зпарсені з Mapia.ua (загалом вийшло 1250 у Львові)
Провів невеличке порівняння даних OSM і Візікома, отримав наступну картинку: http://nadoloni.com/mapia_vs_OSM.png
сині лінії - підписані вулиці в OSM
червоні - вулиці зпарсені з Mapia.ua (загалом вийшло 1250 у Львові)
цікаво. на око підписаних у осм вулиць є десь 700-800, я правильно розумію?
вулиці, яких немає на осм, кучкуються кварталами, як і очікувалося, в принципі це спрощує їх додавання
На момент, коли робилась картинка, в OSM було 764 львівські вулиці. Тобто 40% вулиць (червоні лінії) непомічені. До речі, перевірив для інших великих міст України - там ситуація краща, пробілів на око 5-10%. Так що давайте наздоганяти.
ще б хтось з місцевих порозставляв у Львові пріорітети доріг…
(те, що зараз є виглядає зовсім неприродньо)
можеш написати, що саме неприродньо? пофікшу де зможу
Цитуючи Komяpу:
Дивимось на карту:
Ще загальні рекомендації:
Доречі, там само прекрасний кордон Львову офіційно опублікований Львівською міськрадою.
Чому б не підправити кордон в OSM?
Вніс зміни, дивіться що вийшло.
Primary:
Зелена
Стрийська
Городоцька
Личаківська
Хмельницького+Липинського+Чорновола
просп Свободи в центрі
Шевченка
ну і дрібні вулиці в центрі, щоб це все в’язалося в купу
Кульпарківську залишив secondary - не знаю, як вона сполучається із рештою primary наразі. Хоча нутром чую, що вона кандидат стати primary.
Решту згаданого в пп.1-2 переглянув, де зміг виправив.
Доречі, Львів покритий Я-панорамами. Якщо я проклацаю по Львові, знайду по знаках транзит крізь місто і замаплю його на осм - я порушу умови Янедкса?
не порушиш
Яндекс дозволив копіювати дані з панорам(але не зі супутникових знімків!) в осм
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=168154#p168154
хлопці, займіться розсилкою повідомлень тим, хто не згодився з переходом на нову ліцензію, бо можем втратити дані http://cleanmap.poole.ch/?zoom=13&lat=49.8239&lon=24.05206&layers=00B, http://odbl.de/ukraine.html, http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Asking_users_to_accept_the_ODbL
З’явились оновлені знімки Bing на Львів.
Думаю, хороша нагода поділитись своїми зміщеннями на фон і домовитись про однакове?!
У мене Сихів співпадає, у цілому, а центр не дуже під таким зміщенням
Східніше Північніше
-3,35 2,21
Я наваляв невеличку тулзу для перевірки вулиць - http://nadoloni.com/streets.html, почав виправляти. Можливо комусь також буде корисно. Хочу зробити для львівських вулиць щось типу такого для початку: http://nadoloni.com/ua/drogobych/vulyci
чудова тулза:)
чи можливо прикрутити сторонній(офіційний) реєстр вулиць і перевіряти чи osm-вулиці є в реєстрі?
чи можливо реалізувати редагування таблиці з одночасною відправкою змін в osm?
чи можливо автоматично змінювати рівень зуму у вікні справа так щоб вулиця повністю поміщалася в нього?
чи можливо замість одинички в колонці Bad малювати червоний кружечок/квадратик? було б наглядніше
як часто будете оновлювати таблицю?
яким чином рядки групуються в один? київський проспект Юрія Гагаріна в таблиці 4 рази хоча мав би бути тільки двічі
Групування дійсно трішки неправильно було зроблено - зараз пофіксаю і оновлю БД. Можу оновлювати щодня, якщо треба
http://osmosnimki.ru/ - хоча може правильно і Космоснимки
Всі інші зауваження постараюсь підправити на днях. Є лише три проблеми:
на openstreetmap.ru пишуть “Космоснимки”
http://www.municipal.kiev.ua:8080/municipal/ - тут є Київ(клікніть на закладку “Будинок”)
http://www.city.kharkov.ua/documents/24-9-31.zip - Харків
Львів не зустрічав
ще бачив списки по Донецьку, Макіївці, Кривому Рогу, Чернівцям на сайтах міськрад – якщо буде необхідність - знайду
назви вулиць в реєстрах мають не-osm формат, але я можу трансформувати його своїм скриптом
можна тоді лінк на bbox 50м*50м навколо першої точки першої лінії якщо так простіше
Чернівці є - http://city.cv.ua/portal/f/files/street.rar - архів з аксес-базою всередині… Там теж багів вистачає, в тому числі орфографічних помилок, але база загалом цікава - є історія вулиць (в певному вигляді) і т.д.
olehz, винесіть будь ласка обговорення свого валідатора в окрему тему
Також помітив, що ви почали заповнювати name:ru для вулиць Львову.
Якщо бачите в цьому необхідність - я можу заповнити name:ru на основі уже існуючих в Україні двомовних ліній(всього є 5936 однозначних перекладів).
dudka, добре, як допилю цей валідатор до юзабельного вигляду - відразу створю окрему тему. Якщо є в когось готові дампи SQL/CSV реєстрів вулиць - дайте ссилки, плз.
Відносно Львова. Був би дуже вдячний, за заповнення name:ru. Мені також потрібно траслітерувути name:en. Але з тим буде простіше.