Там її дуже багато, судячи з Бінга але можливо знайдуться бажаючі… і не забуваєм про зміщення на бінгу (в мене получилось на око десь 6,03E-6, 1,475E-6)
Додав залізницю між Стриєм і Ходоровим, трохи поедітав існуючу залізницю по треку ГПС
П.С. додайте десь rail=level_crossing, особливо якщо будете їхати десь вздовж. або мостів, щоб просто так не перетиналось
Маю план розширити сайт http://nadoloni.com на основі БД OSM на усю Львівську область. Основна ідея зробити зручний для користувачів ресурс з нормальним пошуком, підсвіткою маршруток/електричок, власним стилем тайтлів, можливістю для юзерів в два кліки додавати нові POI, роутінгом, різними тематичними вибірками. Хотілось би почути тут ваші ідеї та пропозиції.
цікаво. на око підписаних у осм вулиць є десь 700-800, я правильно розумію?
вулиці, яких немає на осм, кучкуються кварталами, як і очікувалося, в принципі це спрощує їх додавання
На момент, коли робилась картинка, в OSM було 764 львівські вулиці. Тобто 40% вулиць (червоні лінії) непомічені. До речі, перевірив для інших великих міст України - там ситуація краща, пробілів на око 5-10%. Так що давайте наздоганяти.
highway=trunk
ніби все ок, але на заході від Львову з Підрясного йде якась гілка на північ в нікуди
highway=primary
виїзд з центру на північ на Жовкву – має бути десь primary. по Хмельницького?
на південному заході - сектор між М-06, М-10, М-11 – підозрюю, що всі ті primary мають стати secondary: частини вул.Володимира Великого, Княгині Ольги, від Кульпарківської на південь, інші
Стрийська - або вона не primary, або має з’єднуватися primary-лініями з Городоцькою і Личаківською
Тракт Глинянський на заході міста – мабуть tertiary
Зелена - мабуть primary
Личаківська за межами міста має бути без назви
Таким чином усі primary мають сполучитися з іншою primary десь в центрі, можливо з різних боків проспекту Свободи
І вийде щось типу http://map.inlviv.com/aroundlviv.jpg, чи так але краще
Primary:
Зелена
Стрийська
Городоцька
Личаківська
Хмельницького+Липинського+Чорновола
просп Свободи в центрі
Шевченка
ну і дрібні вулиці в центрі, щоб це все в’язалося в купу
Кульпарківську залишив secondary - не знаю, як вона сполучається із рештою primary наразі. Хоча нутром чую, що вона кандидат стати primary.
Решту згаданого в пп.1-2 переглянув, де зміг виправив.
З’явились оновлені знімки Bing на Львів.
Думаю, хороша нагода поділитись своїми зміщеннями на фон і домовитись про однакове?!
У мене Сихів співпадає, у цілому, а центр не дуже під таким зміщенням Східніше Північніше
-3,35 2,21
чи можливо прикрутити сторонній(офіційний) реєстр вулиць і перевіряти чи osm-вулиці є в реєстрі?
чи можливо реалізувати редагування таблиці з одночасною відправкою змін в osm?
чи можливо автоматично змінювати рівень зуму у вікні справа так щоб вулиця повністю поміщалася в нього?
чи можливо замість одинички в колонці Bad малювати червоний кружечок/квадратик? було б наглядніше
як часто будете оновлювати таблицю?
яким чином рядки групуються в один? київський проспект Юрія Гагаріна в таблиці 4 рази хоча мав би бути тільки двічі
Всі інші зауваження постараюсь підправити на днях. Є лише три проблеми:
Сторонні реєстри - про які саме йдеться і де їх взяти?
Лінки на osm-way в поточному вигяді зробити не вийде. Я використовую згруповані мультілайни, а потрібно виводити ІД конкретних лайнів. Треба подумати якьи це краще зробити.
Відправка змін в ОСМ - тут проблема лише в актуальності даних. Головне не забувати стягувати нові дані.
http://www.municipal.kiev.ua:8080/municipal/ - тут є Київ(клікніть на закладку “Будинок”) http://www.city.kharkov.ua/documents/24-9-31.zip - Харків
Львів не зустрічав
ще бачив списки по Донецьку, Макіївці, Кривому Рогу, Чернівцям на сайтах міськрад – якщо буде необхідність - знайду
назви вулиць в реєстрах мають не-osm формат, але я можу трансформувати його своїм скриптом
можна тоді лінк на bbox 50м*50м навколо першої точки першої лінії якщо так простіше