Знову питання початківця

  1. ще зустрічав “розріз будинку по діагоналі: на одну половину адресу <вул.А, буд.M/N>, на іншу - <вул.Б, буд.N/M>”
    а у вас(у Запоріжжі?) багато таких будинків? в Києві, наприклад, я таких не зустрічав, адреса строго визначена по одній з вулиць

2Larry0ua Дякую

Не так щоб дуже багато, але точно не один і не два.

Дві адреси на будинку - іллюзія, спричинена дробними номерами :slight_smile:
Номер, позначений двома цифрами через дріб, вказує лише на те, що будинок знаходиться на розі двох вулиць.
Насправді адреса завжди одна: якщо це, наприклад, будинок № 45/19 по вул. Рози Люксембург на перетині з вулицею Чапаєва, то це не означає, що він має другу адресу “Чапаєва 19/45”. Він в усіх реєстрах буде на адресі Рози Люксембург 45/19 - за цією адресою носитимуть пошту, по цій адресі прописуватимуть людей, продаватимуть, арендуватимуть, виноситимуть судові рішення і т.д.
Уточнити це можна, як варіант, в паспортній службі або в не менш офіційних джерелах. Ніхто не прописуватиме половину жителів багатоквартирного будинку на адресу Михайла Грушевського 22/69, а іншу половину - на Красіна 69/22. Це була б правова колізія, нонсенс :slight_smile:

Не забувайте в якій державі ми живемо, Я не перший рік працюю в кадастрі, і такого надивився, що в порівнянні з цим дві адреси для одного будинку виглядають природньо і логічно :slight_smile:

В моєму випадку номери записані не через дріб, про що було сказано вище. І питання не в тому одна адреса чи дві, а в тому як правильно заносити інформацію в таких випадках. Адже дехто може шукати саме «Чапаєва, 19», а не «Рози Люксембург, 45» (бо про існування цієї «рози» людина може навіть не здогадуватися)

Я б все-таки поцікавився яка прописка в паспортах людей, які живуть у тому будинку. Або за якою адресою, наприклад, міська рада видавала дозвіл на будівництво (у нашому місті, наприклад, якщо бути наполегливим, такі можна знайти у вільному доступі на офіційному сайті міськради серед реєстру рішень). Або за якою адресою оформлені договори оренди. Ну і подібні юридичні документи.
Бо з написами-табличками, на жаль, у нас не все однозначно - це вам не Німеччина.
Їх можуть написати/наліпити місцеві жителі, яким так більше подобається. Або останнім часом все більше це роблять комерсанти. Їм неважливо як там правильно - їм важливо заявити про себе. Причому на перший погляд їх вказівники/таблички мало чим відрізняються від офіційних, такий собі урбаністичний камуфляж.
А далі - пішла брехня гуляти селом: оголошення в газетах, в інтернеті… Байдуже що навіть з очевидними орфографічними помилками.
Ох, непросто зараз бути маппером - потрібно бути дуже пильним :slight_smile:

Все ж таки наведіть приклад такого будинку - буде легше щось порадити.
Можливо краще, якщо там два входи в будинок, позначити адреси на точках-під’їздах.

Наприклад, будинок 48 по вул. Патріотичній (на мапі). Він же — будинок 15 по вул. Лермонтова. Причому, під’їзди крила, що вздовж Лермонтова, виходять на вулицю, а під’їзди крила, що вздовж Патріотичної — виходять у двір. Інший приклад — будинок 23 по вул Патріотичній, номер на мапі поки відсутній (дивитися). Цей же будинок є будинком 14 по бульвару Т. Шевченко. В цьому випадку всі під’їзди виходять у двір, але на вулицю віходить декілька магазинів.

Тобто ваша порада — ігнорувати «другу адресу» і заносити лише ту, що вказана в документах?

0_o це де таке робиться? І як табличка з адресою допоможе власнику магазину заявити про себе? Я ще розумію вивіску зробити, але табличка з адресою… Втім, це до теми не відноситься

Цим і офіційні органи страждають, Читаєш рішення сесії або ще щось таке і не знаєш плакати чи сміятися. У нас довгенько на деяких державних установах були назви з помилками

Такі Г-подібні будинки я б “різав” на два прямокутники і вказував кожному свою адресу.
По Бінгу навіть видно де саме два різних будинки дотикаються один до одного стіною(на куті Патріотична/Лермонтова).

http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2010/WP029?PT001F01=700&PID100=23&PT005F01=77
цікаві адреси в Запоріжжі:)
цілком можливо що і в паспортах жителів написано щось типу “вул. Патріотична, 48/Лермонтова, 15”, “Пр. Леніна, 155/Миру,13”, “Пр. Леніна, 161/Південноукраїнська,7”

Я завжди ставив на такі будинки дві точки з адресою, приблизно в тому місці де табличка з номером. Для мене це логічно, хочаб з огляду на те, що коли йдеш по ряду парралельних вулиць, то за-одно маєш приблизну нумерацію перпендикулярних. А обходити усю мережу вулиць виходить досить накладно. Особливості пішого маппінгу :slight_smile:

Який тег слід використовувати для додаткової інформації? Наприклад, маємо як вони самі себе називають «студию загара». Якщо правильно розумію, це слід позначати тегом shop=beauty, а більш точну інформацію куди пхати і чи потрібна вона взагалі?

На мою думку, підійде description.
Пишуть що він призначений для перегляду користувачами (а не тільки мапперами) - наприклад, пошуковими системами, або мапами з вигулькуючими віконцями.Текст рекомендують писати коротко - в кілька слів, можливо не більше трьох фраз.
Те що треба.

Спасибі. Схоже, саме те що треба

Добавил вон нумерацию нескольких домов на улицу Багратиона в Харькове. Поиском дома не находятся. Подскажите, плиз, в чем косяк.
Да и вообще правильно ли выставлены отношения?

у отношения, насколько я помню, должен быть addr:street (=name)
Поиск на главной у нас обновляется плохо, там обычно данные 1-4 месячной давности

addr:street (=name) вроде к зданию относится только… И это если отношения не указывать.

всё сделано верно
поиск глюченый просто

спасибо

Можна малювати по ціі http://www.rv.gov.ua/sitenew/demydivsk/ua/1345.htm карті?

Це мапа Генштабу, відповідь – ні, не можна.