для чого їх залишати?
bicycle, emergency, foot, goods, hgv, motorcar, psv, taxi проставлені однаковими для всіх ліній
для чого цими foot=yes засмічувати базу?
Зробив автоматизовані виправлення тих даних, що сьогодні виклав Upliner: http://loadingbox.net/9962
Для адрес-точок:
видалив addr:city, district, country, region
видалив name там де він співпадає з addr:housenumber
витягнув addr:city з addr:street, наприклад addr:street=“Франко ул.(Тарасовка)” перейшло в addr:street=“Франко улица” + addr:city=“Тарасівка”
“ул.”, “пер.” замінив на “улица”, “переулок” відповідно
addr:street=“Линия 25-я улица” і подібні замінив на addr:street=“25-а Лінія вулиця”
перетягнув імена на початок, наприклад “Хмельницкого Богдана улица” на “Богдана Хмельницкого улица”
виправив “Шевченка улица” на “Шевченко улица”, “Будённого” - буква ё, “Артиллерийская” - дві л, можливо ще опечатки, не памятаю, але багато їх не було
Для ліній:
видалив garmin-теги, інші залишив, хоч вони мені видаються зайвими
витягнув addr:city з name, наприклад name=“Франко ул.(Тарасовка)” перейшло в name=“Франко улица” + addr:city=“Тарасівка”
скопіював усі name в name:ru
name=“Линия 25-я улица” і подібні замінив на name=“25-а Лінія вулиця” + name:ru=“25-я Линия улица”
перетягнув імена на початок, наприклад “Хмельницкого Богдана улица” на “Богдана Хмельницкого улица”, “Кибенка Лейтенанта улица” → “Лейтенанта Кибенка улица”
виправив “Шевченка улица” на “Шевченко улица”, “Будённого” - буква ё, “Артиллерийская” - дві л, можливо ще опечатки, не памятаю, але багато їх не було
замінив oneway=true на oneway=yes
Зауваження щодо якості даних(згідно JOSM-валідатору): ----вже всі виправлені, див. наступне повідомлення
є три продубльовані кілька разів точки
є одна продубльована лінія
дуже багато ліній, що перетинаються, не мають спільних OSM-точок перетину
дуже багато ліній, що перетинаються, в точці перетину мають свою власну OSM-точку, а потрібно щоб це була одна і та ж сама точка
Дві перші помилки - не проблема виправити вручну в JOSM
Третя помилка - здається є якись JOSM-плагін який це виправляє, сподіваюсь, що хтось підскаже
Останню помилку можу спробувати виправити якимось скриптом, але пізніше. Якщо в когось є натхнення - спробуйте самі :). Чи може хтось бачив готовий?
нарешті довиправляв Боярку, Тарасівку, Крюківщину і Нове Київської області з тих даних, що надав kondrat1206
завтра заімпортую
якщо у когось є бажання попередньо подивитися на те, що буде імпортуватися - пишіть, я кудись викладу osm-файл
імпортуватиму юзером boyarka-import
усі бажаючі можуть довиправляти положення вулиць по gps/bing, виправити статуси доріг, а також обмальовувати точки будинків лініями
обмальовувати точки найкраще використовуючи JOSM+BuildingsTools Plugin
Часть Адресных точек в Тарасовке мы создавали сами по принципу начала и конца улицы. Это нам было необходимо для расчета тарифа на таксомоторные перевозки.
Поэтому если считаете необходимым их удалить - можете удалять, но я бы не стал, потому что они примерно указывают реальную нумерацию домов на улице.
Если появится достоверная информация, то никогда не поздно исправить, а пока ее нет, то можно оставить хоть какую-то визуализацию ИМХО
Я предлагаю сделать адресную интерполяцию: берем начало улицы/квартала и конец и между ними делаем линию інтерполяции как здесь http://osm.org/go/0pb96mYy_-
Было бы еще неплохо нарисовать границу нас. пунктов Боярки, Тарасовки и т.д.
Нужен совет, как правильно замапить turn restrictions на перекрёстке возле (М) Печерская.
С бульвара Леси Украинки поворот налево запрещён с обоих направлений. В направлении Бессарабки просто. В направлении Киквидзе если повесить only_straight_on from Леси Украинки via нижний угол прямоугольника to Леси Украинки, то получится, что с Заднепровского нельзя проехать через перекресток прямо на Кутузова, хотя знаками такое движение разрешено.
Единственное, что приходит в голову, это сделать так:
судя по бингу (там облака, так что точно сказать может только местный) и яндекс панорамам - там вообще не должно быть этого квадрата. Кутузова должна сходиться в одну точку на верхней части Леси Украинки и дальше одной линией идти на Заднипровского. Тогда отношения нормально расставляются. та часть Кутузова, что идет к Леси должна остаться прямой, от Леси - скошеной.
Кстати, делать такие широкие зеленые полосы не стоит - ведь на самом деле там половина “зеленого” пространства - сама дорога, не так ли?