Я ставлю addr:street тільки на відношення.
На веї вулиць і полігони будинків не ставлю.
Це працює - пошук за адресою діє.
І це економить місце в базі, тим більше що вулиця може мати кілька членів street (з різними характеристиками).
А чи існує якись плагін/валідатор/скрипт який би підказував які будинки/вулиці варто об’єднати у relation?
Наприклад, помічає плагін, що поруч два highway/building-об’єкти з однаковим name/addr:street зі спільною точкою або в межах 500м і пропонує(робить автоматично) створити/поповнити relation.
Повертаюсь до цього пітання. Валідатор правий, у базі відсутня сутність, яка показує границю міста Полтава. Тобто, адмінистративна границя і границя міста – це зовсім ризні поняття. Так, у великих можуть існувати прилеглі сателіти, які адмінистративно до них відносятся, але фактично вже за межами міста.
Тому для Полтави потрібно прописати у відношенні place=city. Але я все ж таки радив зробити копію відношення, і використовувати теґ place_name, щоби на мапі не з’явілося два надписи.
Ну, шановні, вже набагато краще, 47.92% не співставлено. Правда, десь відсотків трідцять закрілося само, як тільки я додав полігони у великих містах, або ж вказав відповідні теґи. Але тепер на мою думку, можна вже працювати.
Я помітив, що у Київі багацько домів, на яких вказан номер, поряд є вулиця з відношенням, але сам будинок туди не додано. Це виправляється ну дууже швидко за допомогою втулка relation toolbox. Тож можна кожному потроху це додати, і поступово воно виправиться.
Офтоп: щось останнім часом дуже часто в тебе трапляється “і” на місці “и”. Білоруську клаву встановив, чи що?
Перепрошую, але це вже починає нагадувати Азарова, що одного разу сказав, що зарплати будуть “підвішуватись” замість “підвищуватись”.
А мапят некоторые районы довольно активно. В нескольких местах, которые смотрел, ошибки подправлены. Надеюсь автор валидатора форум читает, обновит статистику.
Якщо вже про адресацію, то виникло питання.
На що вішати addr:postcode для села - на точку із назвою, чи на полігон із boundary? А то поставив на точку - і село пропало на OSM Inspector-і. Переставив на полігон - з’явилося. Але, наприклад, в ру-вікі кажуть ставити індекс на точку. Чи це такий баг в інспекторі?
На полігон name=*(place_name здається вже не використовується), place=village, можна ще додатково landuse=residential
Все інше - на точку
Що значить “село пропало на OSM Inspector-і”?
dudka
При виборі Places на шарі інспектора не відображається точка із Settlement hierarchy (ті, що Queryable) із заповненим addr:postcode. Без індексу - показує . Виходить, що баг.
dudka
Це. Правда, там вони ще не оновили базу, я там addr:postcode на полігон переніс, для експерименту. Після оновлення точки мали би знову з’явитися. Потім перемаплю.
Запитаю хіба що на вихідних.