з яких міркувань для Ялтинських міськрад проставлено admin_level=7? думаю, що вірно було б admin_level=6
чому для Київських та Севастопольських районів admin_level=6? думаю, що вірно було б admin_level=9
Так, і населення, і place на полігони, і планую доімпортувати полігони з шару vmap0. Зараз тільки десь для 5-7 областей це заімпортовано, чому зупинились, мені не зрозуміло.
Чому “нижче за рівнем підпорядкування”? Мені здається, що вони виконують ті ж самі функції, що й звичайні райони.
Щодо Криму є й інше питання: там є міста республіканського(республіки Крим) значення, їх мабуть не треба включати до районів. Так само як ми не включаємо Київ до Київської області.
Наприклад Армянськ треба виключити з Красноперекопського району
Принаймні на сайті Армянську написано, що він на півдні межує з Красноперекопським районом http://www.ark.gov.ua/images/Armanck-social_pasport-12.01.2011.doc
Це теж досить неоднозначно. Київські райони вже й районних рад не мають з минулого року. Тому, думаю, їх не можна прирівнювати до звичайних обласних районів.
Виявляється це стосується не тільки Криму.
Аналогічно я б виключив міста обласного підпорядкування з районів.
Наприклад Сокирянський район в OSM включає Новодністровськ
Але rada.gov.ua каже, що Новодністровськ не належить Сокирянському району.
А Бровари не належать Броварському району Київської області, хоча є його центром
Я б таким містам ставив admin_level=6 і “вирізав” їх з району
Это то, что было импортировано на западе, в Крыму и в Донецкой области. Ещё видно на 10-м зуме в виде серых границ НП. Открытый источник, но датируется 84-м годом.
до речі (якщо хтось хоче взяти участь в альфа-тестуванні) - PicLayer з можливістю прив"язки по трьом точкам на мапі (не потрібно гратись з трансформаціями)
Читаючи статтю 20 років Незалежності: Лєнін все ніяк не Goodbye! перейшов на гугл-групу геокодування по назвам пунктів де було посилання на вікі-статтю Як_створювати_фонові_картограми а вже там на gadm.org, у яких… невідомо з яких джерел є хороші дані кордонів районів областей України
Навіть з вирізаними містами обласного значення:)
Джерело даних невідоме, та й ліцензія розповсюдження невідома(крім слів “для некомерційого використання” нічого)… але може якось використаємо для покращення osm-даних?
Звісно почати можна задавши їм ці питання