Райони України

Додав райцентри у Івано-Франківську область

Валідатор можна побачити тут. З часом планується підключити у валідатор КОАТУУ.

Eugene

Кількість населення теж проставиш ботом?
Можливо ще тег place на полігони населених пунктів зробиш?

[offtop]Можеш свій підпис внести в налаштування форуму, щоб він при цитуванні не брався. Зайди: Profile → Personality (Compose your signature[/offtop]

з яких міркувань для Ялтинських міськрад проставлено admin_level=7? думаю, що вірно було б admin_level=6
чому для Київських та Севастопольських районів admin_level=6? думаю, що вірно було б admin_level=9

Буду писати пропоузал, а точніше, поновлюваті тогорічну дискусію.

Міськради в Кріму не відносяться до районів (у Криму їх 14), вони окремі, і все ж таки нижче за рівнем підпорядкування.

Київ і Севастополь мають спеціальний статус, і прирівнюються до областей. Відповідно и їх райони мають статус вище. Решта міст admin_level=9.

Eugene

Так, і населення, і place на полігони, і планую доімпортувати полігони з шару vmap0. Зараз тільки десь для 5-7 областей це заімпортовано, чому зупинились, мені не зрозуміло.

что это - vmap0?

Чому “нижче за рівнем підпорядкування”? Мені здається, що вони виконують ті ж самі функції, що й звичайні райони.
Щодо Криму є й інше питання: там є міста республіканського(республіки Крим) значення, їх мабуть не треба включати до районів. Так само як ми не включаємо Київ до Київської області.
Наприклад Армянськ треба виключити з Красноперекопського району
Принаймні на сайті Армянську написано, що він на півдні межує з Красноперекопським районом
http://www.ark.gov.ua/images/Armanck-social_pasport-12.01.2011.doc

Це теж досить неоднозначно. Київські райони вже й районних рад не мають з минулого року. Тому, думаю, їх не можна прирівнювати до звичайних обласних районів.

Виявляється це стосується не тільки Криму.
Аналогічно я б виключив міста обласного підпорядкування з районів.
Наприклад Сокирянський район в OSM включає Новодністровськ
Але rada.gov.ua каже, що Новодністровськ не належить Сокирянському району.
А Бровари не належать Броварському району Київської області, хоча є його центром
Я б таким містам ставив admin_level=6 і “вирізав” їх з району

Это то, что было импортировано на западе, в Крыму и в Донецкой области. Ещё видно на 10-м зуме в виде серых границ НП. Открытый источник, но датируется 84-м годом.

Так, це треба робити. Але давайте власне поновимо дискусію тут.

Чому не оновлюється інфа? Вчора поправив помилки по району - немає змін.

Поновлення відбувається десь приблизно біля 13:00-15:00 щодня. Вже сьогодні процес пішов.

вже трохи поламалися райони в Луганській, Полтавській, Київській областях…
http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=multipolygon&lon=37.22493&lat=49.25740&zoom=8&overlays=ring_not_closed,unconnected_end_nodes,touching_inner_rings

до речі (якщо хтось хоче взяти участь в альфа-тестуванні) - PicLayer з можливістю прив"язки по трьом точкам на мапі (не потрібно гратись з трансформаціями)

п.с. - райони пофіксив

Читаючи статтю 20 років Незалежності: Лєнін все ніяк не Goodbye! перейшов на гугл-групу геокодування по назвам пунктів де було посилання на вікі-статтю Як_створювати_фонові_картограми а вже там на gadm.org, у яких… невідомо з яких джерел є хороші дані кордонів районів областей України
Навіть з вирізаними містами обласного значення:)
Джерело даних невідоме, та й ліцензія розповсюдження невідома(крім слів “для некомерційого використання” нічого)… але може якось використаємо для покращення osm-даних?
Звісно почати можна задавши їм ці питання

Щось в мене не вдається отримати дані для України (но можу вибрати країну у списку тільк и Афганістан), щоб глянути, що там є. А так, ідея слушна.

Про ліцензію, внизу вікна, сказано, що для росповсюдження та комерційного використання потріна попередня згода.

ось пряме посилання з їх сайту:
www.filefactory.com/file/5wkjwm2kkv03/n/UKR_adm_zip
http://gadm.org/data2/img/UKR_adm.png

http://bg.berkeley.edu/latest (справа зверху клікнути кнопку GADM)
ні, на такі вже й хороші ці дані
наші не гірші

не знаю куда бы написать о просьбе: кто-нить в силах нарисовать границу города Коростень (Житомирская область)?

зы: не нашел темы по Житомирской области, может создать?